Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    dar tą intervalą pripliusuok, kad norėsiantiems patarti būtų paprasčiau
    Na ten turėjau omeny (0;1200]
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Žinau, kad šiuo klausimu jau kalbėta, na tiksliau konkrečiai apie šį modelį, bet visvien norėčiau dar kartą išgirsti iš už mane daugiau žinių fotgrafijoje turinčių asmenų Kolkas esu apsisprendęs kitą savaitę pirkti S6500. Ar vertas jis tų 1200Lt, ar yra už jį "pajėgesnis" aparatas šiame kainų intervale? mano poreikių prioritetai būtų daugmaž tokie:
      1. Spalvų ryškumas
      2. Triukšmai
      2. Priartinimas
      3. Macro
      4. Išlaikymas
      5. Filmavimas
      Na ir t.t.

      Ačiū
      Aš šiandien jį gavau. (Beje, už 1115 Lt su pristatymu į namus). Pirma mintis - labai didelis. Antra mintis - labai sunkus. Trečia mintis - bet visgi neblogas

      Stengiausi išsirinkti geriausią fotoaparatą už tokią kainą. Perskaičiau daugybę review'sų, apžvalgų ir pan. ir kažkaip nebeliko abejonių imti šitą Fuji. Blogai, aišku, kad jis neturi OIS, bet visa kita, manau yra tikrai puiku.

      Šiaip visai neturėjau laiko gilintis ir išbandyt visų funkcijų, tai negaliu apibendrinti dabar. Bet kiek dariau bandymų - likau patenkintas. Po Canono, labai painus ir nelogiškas meniu - gan sunku gaudytis. Visa kita atrodo neblogai. Laukiu nesulaukiu atostogų - bus galima pažaist
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
        Aš šiandien jį gavau. (Beje, už 1115 Lt su pristatymu į namus). Pirma mintis - labai didelis. Antra mintis - labai sunkus. Trečia mintis - bet visgi neblogas

        Stengiausi išsirinkti geriausią fotoaparatą už tokią kainą. Perskaičiau daugybę review'sų, apžvalgų ir pan. ir kažkaip nebeliko abejonių imti šitą Fuji. Blogai, aišku, kad jis neturi OIS, bet visa kita, manau yra tikrai puiku.

        Šiaip visai neturėjau laiko gilintis ir išbandyt visų funkcijų, tai negaliu apibendrinti dabar. Bet kiek dariau bandymų - likau patenkintas. Po Canono, labai painus ir nelogiškas meniu - gan sunku gaudytis. Visa kita atrodo neblogai. Laukiu nesulaukiu atostogų - bus galima pažaist
        Va ir man jis kolkas kandidatas Nr.1 po visų skaitymų (kurių buvo tikrai nemažai). Tai dabar artimiausiomis dienomis lauksiu išsamių Tavo pastebėjimų apie kiekvieną smulkmeną Prisikalbėjai, kad įsigijai... Turėsi ir pasakotis O dėl atostogų tai ir pas mane geri keli mėnesiai didelis noras kuo greičiau jį įsigyt ir realizuot kur nors radus daugiau laiko Tik va atostogų be ~Liepos nenusimato Teks savaitgaliais tenkintis

        P.S. kas yra OIS? Vaizdo stabilizavimas? Ir iš kur pirkai? Kolkas berods internete Pixus ar kažkokiam panašiam puslapy mačiau pigiausiai. Pats planuoju iš ICG
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Fuji man irgi pradejo patikti, kuri laika naudoju S9500, vienintelis minusas gan nepatogus rankiniu nustatymu valdymas.

          Comment


            Kaip už tokią kainą, tai S6500 geras variantas. Jei turėčiau tiek pinigų ir reikėtų fotoaparato, imčiau tokį. Įdomu, kas per funkcija tas veidų atpažinimas

            Comment


              Neblogas daikčiukas,jei nesiruoši kokia nors menine/profesionalia fotografija užsiimt.
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                Apsisprendziau pradeti fotografuoti. Issirinkau Canon powershot s3 is. Kaip jis jums ar vertas savo kainos?

                Comment


                  Parašė #23 Rodyti pranešimą
                  Apsisprendziau pradeti fotografuoti. Issirinkau Canon powershot s3 is. Kaip jis jums ar vertas savo kainos?

                  Nežinau, gal imk S6500. Ir pigesnis, ir galingesnis. Bet tai tik mano nuomonė, nepykit, jei neteisinga.

                  Comment


                    neteisingu nuomoniu nebuna buna tik neteisingi argumentai
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                      Nežinau, gal imk S6500. Ir pigesnis, ir galingesnis. Bet tai tik mano nuomonė, nepykit, jei neteisinga.
                      o kokie jo pagrindiniai - ir +

                      Comment


                        /\ Atsiversk 8-ą šios temos puslapį.

                        Comment


                          dekui.
                          Paskutinis taisė #23; 2007.05.02, 12:39.

                          Comment


                            Turiu nekuklų klausimą
                            Koks būtų optimalus fotoaparatas už 600-700 Lt.
                            Parašas :)

                            Comment


                              Fuji F30 ar F31 kazkoks, jei tik iseina, turetum gaut pagal skelbimus... O gal net nauja F30 nes jis nenaujas, atrodo baisiai, tikras grabas, bet geras grabas... www.skelbiu.lt pasiziurek...

                              Comment


                                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                Fuji F30 ar F31 kazkoks, jei tik iseina, turetum gaut pagal skelbimus... O gal net nauja F30 nes jis nenaujas, atrodo baisiai, tikras grabas, bet geras grabas... www.skelbiu.lt pasiziurek...
                                Dėkui
                                Parašas :)

                                Comment


                                  ka manote apie pentax k100D ?
                                  .

                                  Comment


                                    Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                                    ka manote apie pentax k100D ?
                                    gal pades pasirinti ir apsispresti.

                                    http://www.efoto.lt/fotoaparatas/pentax_k100d

                                    Comment


                                      Klausimas tiems kas turi fujifilm S6500.Koki dekla fotoaparatui pirkote ir is kur?
                                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                      Comment


                                        Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                                        ka manote apie pentax k100D ?
                                        man, kaip pradedanciajam jo tikrai pakanka.

                                        Comment


                                          pradedanciajam uztenka ir canon A550 o K100D jau ganetinai rimtas aparatas.
                                          Pazengusiam useriui uz padoria kaina
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X