Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Canon 600D apžvalga DigitalRevTV

    Comment


      Parašė Auwris Rodyti pranešimą
      Aš čia toks visiškai beveik žalias fotoaparatų reikaluose ir norėčiau nuomonės žmonių kurie nusimano, apie Pentax K-7 + 18-55 WR + 50-200 WR komplektą ypač pačius objektyvus. Neplanuoju būti kažkokiu profesionalu, perku/ieškau ne darbo reikalais, o grynai sau, savo malonumai, kartais su tam tikrais tikslais. Labiausiai norėčiau ar šio komplekto pakaks gerai portretų kokybei išgauti, žmonėms fotografuoti ir gamtai. Taip pat norėčiau sužinoti, ar su šiais objektyvais įmanoma bus naktį/vakare išgauti gerų kadrų dėkoju, jeigu kas nors atsakysite
      gerų portretų negausi, nakti nepafotografuosi (nebent nuo trikojo).

      portretams ir silpno apšvietimo sąlygoms reikia šviesių objektyvų, pigesni ir šviesiausi yra be zoom, pastovaus žydinio nuotolio. pvz:
      - 50mm f/1,8 (pigiausias varijantas)
      - 50mm f/1,4
      - 85mm f/1,8
      - 85mm f/1,4 (brangus)

      nežinau ką turi pentaxas, bet jei kalbėtumėm apie Nikon, siūlyčiau 18-105mm kaip universalų objektyvą + 50mm f/1,8 ar f/1,4 portretams ir šiaip gražioms nuotraukoms
      tokie objektyvai kaip 50-200 yra pinigų švaistymas.
      Reikia fotografo?

      Comment


        [sp], kokį pats naudoji 50mm objektyvą? Galvojau f/1.8 paimti nes jau seniai norėjau.

        Comment


          Gal kas nors domėjosi šito aparatu? Tiesą sakant, jei leistų finansai, ko gero, paaukočiau ir mašiną ir geresnį namą vardan tokio žaislo

          http://www.digitalrev.com/en/leica-s...ium-11179.html

          Comment


            Leica niekad nenuvilia , turiu tokia nebrangia panasonic su leica muiline, tai turbut pati geriausia muiline, kuri isprende mano poreikius ir issgelbejo nuo pinigu metimo veidrodziui ir objektyvams. Nesu profesionalas, taciau studijuoju archtektura, tai daznai prireikia kokia panorama fotografuot, ar mazose erdvese isitekt. Taigi kam reikia plataus kampo, kokybes, neblogo zoom ir tingi tampytis griozda.
            http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=79&pid=14101
            http://www.dslr-forum.de/showthread....41519&page=118

            Comment


              Parašė taimis Rodyti pranešimą
              [sp], kokį pats naudoji 50mm objektyvą? Galvojau f/1.8 paimti nes jau seniai norėjau.
              dabar jokio, naudoju 35+85, bet kelis kartus naudojausi 50/1,4G. gal ir nusipirksiu jį kiek vėliau. kai kuriems nepatinka jo bokeh, bet man patinka. jis yra mažiau "creamy", labiau "holywood style" bet man tai patinka. na ir + labai aštrus ir gerai fokusuoja.
              Reikia fotografo?

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Gal kas nors domėjosi šito aparatu? Tiesą sakant, jei leistų finansai, ko gero, paaukočiau ir mašiną ir geresnį namą vardan tokio žaislo

                http://www.digitalrev.com/en/leica-s...ium-11179.html
                na, man asmeniškai į tokį daiktą malonu -iūrėt kaip į dizaino kūrinį, bet manau kad tokį pirkti, net ir turint pakankamai pinigu, turi būti jau sukaupęs "paprastų" Leic'ų kolekciją
                Reikia fotografo?

                Comment


                  Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                  na, man asmeniškai į tokį daiktą malonu -iūrėt kaip į dizaino kūrinį, bet manau kad tokį pirkti, net ir turint pakankamai pinigu, turi būti jau sukaupęs "paprastų" Leic'ų kolekciją
                  Jei kišenėje mėtytųsi atliekami 20K £, tai, manau, ir paprastų aparatų kolekciją būtų galima vienu ypu sukaupti. O šiaip jo, būtent retro dizainas labiausiai žavi. Na ir faktas, kad tai yra "Made in Germany".

                  Comment


                    Nikon D3000.
                    Kaip vertinate? Pliusai ir minusai. Ar šiuo metu verta tokį įsigyti?
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                      Nikon D3000.
                      Kaip vertinate? Pliusai ir minusai. Ar šiuo metu verta tokį įsigyti?
                      Patarimas didžiąja P raide: neimkite "kastruotų" fotikų. Tik su motoriukais.
                      O D3000 laikomas blogiausiu iš Nikon fotikų

                      Comment


                        Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                        Patarimas didžiąja P raide: neimkite "kastruotų" fotikų. Tik su motoriukais.
                        O D3000 laikomas blogiausiu iš Nikon fotikų
                        Pagal kainos/kokybės santykį toli gražu ne prasčiausias.

                        http://www.dpreview.com/reviews/nikond3000/page26.asp

                        Ir kam reikalingas tas motoriukas fotoaparate, jei patys objektyvai jį turės, kurie bus naudojami? Dėl to Nikonas ir deda dabar tuos motoriukus tik į brangius fotoaparatus.
                        Paskutinis taisė Lettered; 2011.04.21, 00:57.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Pagal kainos/kokybės santykį toli gražu ne prasčiausias.

                          http://www.dpreview.com/reviews/nikond3000/page26.asp

                          Ir kam reikalingas tas motoriukas fotoaparate, jei patys objektyvai jį turės, kurie bus naudojami? Dėl to Nikonas ir deda dabar tuos motoriukus tik į brangius fotoaparatus.
                          Pagal kokybės ir kainos santykį lyderiauja ZENITai, o tokie DSLR ne daugiau ne žaislas. Geriau primokėti ir paimti gerą daiktą, o ne žaislą menėsiui. Ir deda ne į brangius, o į normalius fotitkus.

                          Comment


                            Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                            Pagal kokybės ir kainos santykį lyderiauja ZENITai, o tokie DSLR ne daugiau ne žaislas. Geriau primokėti ir paimti gerą daiktą, o ne žaislą menėsiui. Ir deda ne į brangius, o į normalius fotitkus.
                            Zenitai nepirmauja, nes jie net ne DSLR, ir D3000 visai ne žaislinis, normalus fotoaparatas, nereikia taip arogantiškai visko vertinti. Kam primokėti, tiksliau padauginti iš kelių kartų sumą, jei vis tiek naudosi objektyvus su fokusavimo varikliuku?

                            Nuotraukos, darytos su D3000:
                            http://www.flickr.com/groups/nikond3000/pool/
                            Paskutinis taisė Lettered; 2011.04.21, 01:34.
                            Flickr

                            Comment


                              Sveiki,
                              prikeliu seną temą, bet tikiuosi, jog man pagelbėsite. Ilgai galvojus nusprendžiau, kad man reikia fotoaparato... Tačiau didžiausias galvos skausmas - kokio? Niekada neturėjau įmantresnio apart muilinė (dabar ir jo neturiu), nors pomėgis pafotografuoti yra. Ir taip jau susiklostė, kad šiuo metu esu UK ir yra ką pafotkinti. Šiaip fotografijoje esu žalias, bet jeigu turėčiau kok5 geresnį aparatą, automatiškai atsirastų ir noras patobulėti, pasidomėti daugiau Patarkit naujokui: kokį ir kodėl tokį pirkti? Pirksiu tikriausiai internetu, žinau, jog yra daug forumiečių iš UK, tad patarkit kur geriausiai/pigiausiai įsigyti? Galiu išleisti maždaug 400 £.
                              Ačiū visiems.

                              Comment


                                Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                Sveiki,
                                prikeliu seną temą, bet tikiuosi, jog man pagelbėsite. Ilgai galvojus nusprendžiau, kad man reikia fotoaparato... Tačiau didžiausias galvos skausmas - kokio? Niekada neturėjau įmantresnio apart muilinė (dabar ir jo neturiu), nors pomėgis pafotografuoti yra. Ir taip jau susiklostė, kad šiuo metu esu UK ir yra ką pafotkinti. Šiaip fotografijoje esu žalias, bet jeigu turėčiau kok5 geresnį aparatą, automatiškai atsirastų ir noras patobulėti, pasidomėti daugiau Patarkit naujokui: kokį ir kodėl tokį pirkti? Pirksiu tikriausiai internetu, žinau, jog yra daug forumiečių iš UK, tad patarkit kur geriausiai/pigiausiai įsigyti? Galiu išleisti maždaug 400 £.
                                Ačiū visiems.
                                Tai, kad UK ne ką pigiau, nebent kokia akcija, bet ir Lt tas pats.
                                Flickr

                                Comment


                                  Tai va, užmečiau kainas, daugeliu atveju ir pigiau LT, galvojau, kad aš nežinau kur žiūrėti Tačiau dar kokį pusmetį, tai tikrai būsiu UK, tad čia ir pirksiu Žiūrėjau Nikon D3000 Digital SLR Camera (18-55 mm VR Lens Kit), Nikon D3100 18-55vr Kit ir pan.

                                  Comment


                                    Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                    Tai va, užmečiau kainas, daugeliu atveju ir pigiau LT, galvojau, kad aš nežinau kur žiūrėti Tačiau dar kokį pusmetį, tai tikrai būsiu UK, tad čia ir pirksiu Žiūrėjau Nikon D3000 Digital SLR Camera (18-55 mm VR Lens Kit), Nikon D3100 18-55vr Kit ir pan.
                                    Nikon d3100 puikus fotoaparatas, už panašią kainą tikrai nieko geriau nerasi
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Nikon d3100 puikus fotoaparatas, už panašią kainą tikrai nieko geriau nerasi
                                      o daugiau komentarų/patarimų nebus?

                                      Comment


                                        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                        o daugiau komentarų/patarimų nebus?
                                        Pirk paprastą body o nusipirk stiklą normalų. Pats maniau, kad iš mano fotiko nieko gero. Bet f1.4 pakeitė nuomonę

                                        Comment


                                          /\ analogiškai, tik po 1.4 pirkimo supratau kad vaizda sudaro ne fotoaparatas.
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X