Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Monstras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Monstras


    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    Eik ir atsiprašyk šito mielo šuniuko už tai, kad taip jį išvadinai!
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      #3
      Jis mielas tik iš išorės

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Tikrai baisus monstras. Apskritai nemegstu sunu. Slykstus padarai

        Comment


          #5
          ^^ Sunys yra gut ypac newfoundlendai vilksuniai ir laikos vat katinai tai debilai.

          Comment


            #6
            Na kazkodel man tie gyvunai labai atstumiantys atrodo. Dugelis ju labai seilejasi, smirda ir siaip atrodo labai neestetiskai ir nemaloniai

            Comment


              #7
              Nemaisyk katinu su sunim John Katinai smirda sunys ne

              Beje John tailandietes irgi seilejas ir dar cepsi
              Paskutinis taisė El_Greco; 2006.12.24, 19:02.

              Comment


                #8
                Katinai malonūs, šunys smirda...

                Comment


                  #9
                  Katės niekad gyvenime nelaikysiu naudos iš jos 0. kiek pažystamų kačių mačiau - užteko... Visą laiką miega, bandai pakibint dręskia... O va šunį turiu pats ir visą laiką turėsiu, čia beje jau antras mano šuo. Po sunkios dienos nėra nieko geriau už šunį, kuris savo žaidimu ir prieraišumu sugeba atpalaiduoti
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    #10
                    As irgi nemegstu sunu Man yra sunu baime, nes kazkada, kai buvau mazas, mane uzpuole sabaka, ir man daba lb jie bajsus ;DD

                    Comment


                      #11
                      Grazus suo, nors isvaizda daznai buna apgaulinga
                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                      Comment


                        #12
                        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                        ^^ Sunys yra gut ypac newfoundlendai vilksuniai ir laikos vat katinai tai debilai.
                        Pritariu. Tik ne taip kategoriškai mąstau

                        Comment


                          #13
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Tikrai baisus monstras. Apskritai nemegstu sunu. Slykstus padarai
                          Kiekvienam savo. Bet siaip apie zmogu galima nemazai nuspresti, jei jis nemegsta gyvunu. O gyvunai, tikrai geris. Vienems patinka sunys, kitiems kates, kitiems dar kas nors. Ir valio.

                          Lygiai taip pat kaip teigciau, kad azijietes, prasmirdusios, juodais pavepusiais kusiais, su kasomis pazastyse, nemaloniu burnos kvapu, su snukiu, kaip batu perpaustu... zodziu feeee azijietes...... Ane?

                          Nauja mano svetaines versija: -
                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                          Comment


                            #14
                            Parašė samot Rodyti pranešimą
                            Kiekvienam savo. Bet siaip apie zmogu galima nemazai nuspresti, jei jis nemegsta gyvunu. O gyvunai, tikrai geris. Vienems patinka sunys, kitiems kates, kitiems dar kas nors. Ir valio.

                            Lygiai taip pat kaip teigciau, kad azijietes, prasmirdusios, juodais pavepusiais kusiais, su kasomis pazastyse, nemaloniu burnos kvapu, su snukiu, kaip batu perpaustu... zodziu feeee azijietes...... Ane?
                            Gal padarom balsavimą azijietės vs šunys? Oj prisijuokiau
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #15
                              Parašė samot Rodyti pranešimą
                              Kiekvienam savo. Bet siaip apie zmogu galima nemazai nuspresti, jei jis nemegsta gyvunu. O gyvunai, tikrai geris. Vienems patinka sunys, kitiems kates, kitiems dar kas nors. Ir valio.

                              Lygiai taip pat kaip teigciau, kad azijietes, prasmirdusios, juodais pavepusiais kusiais, su kasomis pazastyse, nemaloniu burnos kvapu, su snukiu, kaip batu perpaustu... zodziu feeee azijietes...... Ane?
                              Na taip, Samot, kiekvienam savo. Man is gyvunu labiausiai patinka ziurkes ir katineliai

                              Del Azijeciu, ko gero, tave kas nors neteisingai informavo (speju, kad ir pats neesi akyse tokios regejes ). Nezinau, kodel taip yra, taciau rytieciams (nekalbu apie Pietu Azijiecius, nes tai jau atskira kategorija) ant kuno plaukai auga labai vangiai, todel nieko panasaus i tavo apibudinima ten nera (net ir delikaciausiose vietose)
                              Del asmens higienos taip pat: is savo (ir ne tik) kasdienines patirties zinau, kad rytu Azijieciai ne tik prausiasi dazniau uz musu bendrazemiecius, bet ir apskritai pasizymi teisingesne mytyba ir gyvensena, ko rezultate ju kuno kvapas juntamas kur kas maziau, o fiziniai sugebejimai labiau islaveje. Tai tokia geografijos ir anatomijos pamokele tau siandien.

                              Comment


                                #16

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment

                                Working...
                                X