Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikalingi turinio pildytojai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Hm, kol kas planuojame tik Lietuvos objektams, o dėl savo skyriaus kiekvienam, čia kaži ar taip iždegs, mat tam reikia daug žmonių, kadangi dažnai nutinka, kad kažkas patingi, ar atideda vėlesniam laikui. Tačiau pritariu, kad organizuotumo reikia, nors tai turbūt savaime suprantama
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Sveiki visi
      Siūlyčiau pradžioje sukurti tik "FORUMO" dalyviams prieinamą skiltį, pvz. kaip "Naujai ruošiami portalo pristatymai" ar kažką panašaus, kur galėtų bet kas (čia diskutuotinas aišku klausimas) įdėti naujai pateikiamą projektą, straipsnį, visų teismui arba papildymui, gal pataisymui, nes gal vienas gan neblogai pateiks informaciją, o kitas sugebės pateikti kurkas geresnes nuotraukas ir panašiai.

      Ir būtų neblogai kad tie ruošiniai gautų įvertinimą kad ir " :*****: " būdu.

      O jau tada, po šitokio teismo , paruoštą išsamų straipsnį, būtų galima perkelti į pagrindinį puslapį. Tada tikrai atsirastų daugiau pagalbininkų, nors ir vienam kartui. O jau perkėlimą ir galėtų vykdyti tie išriktieji
      (taip ir laikas susitaupytų, ir netaip "kaikas" apsikrautų, ir daugiau informacijos spėtum paruošti)

      Manau, kad portalo veidas nuo to tik išloštų. . Aišku čia tik mano nuomonė , bet gal tiks

      Comment


        #23
        Tai pasiūlymus reikėtų gal pirma čia mest, o po to žiūrėsime, ką su tais pasiūlymais daryti
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Na, aš galėčiau prisidėti turinio redagavimu - t.y. išaisyti gramatines klaidas ir panašiai, kad tekstas būtų visiems suprantamas ir kultūringas.
          אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
          אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

          Comment


            #25
            Šaunu
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Norejau paklaust kodel jau seniai nebeatnajinamas pagrindinis miestai.net puslapis??

              Comment


                #27
                Prie turinio pildymo praktiškai dirbo tik du žmonės, aš ir 99, nors galimybę tam turėjo daugiau asmenų. Pradėjęs dirbti pradėjau mažiau laiko skirti puslapiui, o dar prasidėjus mokslams, apie tokius laisvalaikio projektus jau nebegalvoji Kitavertus 99 dirba prie naujo tinklalapio pavidalo, tad tuo pačiu keisime ir jo kryptį, t.y. labiau kibsime į konkrečius projektus, jų statybos eigą, nei į naujienų perpublikavimą. Aišku labai gaila, kad per šį laiką praradome daug svetainės lankytojų
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Aisku.... del lankytoju tai tikrai gaila, bet dziaugiuosiu del puslapio atnaujinimo, esu tikras kad sulauks demesio ir iskarto dekoju tau Mantai ir 99 uz jusu pastangas .

                  Comment


                    #29
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Mantai manau ši užsistovėjusi pagrindinio puslapio informaciją tikrai stabdo forumo plėtrą.Mane asmeniškai kaip naujoką, tai atbaidytu.
                      O jai nespėji tai gal paklauskime forumiečių gal kas pavaduos.

                      Comment


                        #31
                        Forumo plėtros (kad ir kas tai bebūtų) gal ir nestabdo, tačiau greitu laiku puslapis turėtų atsinaujinti, tad nemanau, kad dabar yra kokia nors prasmė vėl pradėti perpublikuoti naujienas.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #32
                          O jai nespėji tai gal paklauskime forumiečių gal kas pavaduos.
                          tam ir buvo sukurta ši tema
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #33
                            Parašė 99
                            tam ir buvo sukurta ši tema
                            Kažkaip nedaskaičiau

                            Comment


                              #34
                              Tai kada galima tiketis miestai.net atnaujinimo?
                              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                              Comment


                                #35
                                Gal kad netbaidytume naujoku reiketu ko nors panasauk į

                                PUSLAPIS GREITAI BUS ATNAUJINTAS. APSILANYKITE VELIAU IR MANAU BUSITE MALONIAI NUSTEBINTI


                                Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                Comment


                                  #36
                                  (idomu ar kaledu senelis spes atnesti miestai. net atnaujinima iki kaledu )

                                  Comment


                                    #37
                                    Tikimės, spės
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Sveiki,
                                      Gal būt ir aš galėčiau prisidėti prie objektų ir jų aplinkos pristatymo.
                                      www.panoramas.lt
                                      Mano darbai http://www.panoramas.lt

                                      Comment


                                        #39
                                        Jei ką, kreipsimės
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Tai cia taip visi aktyvei dalyvauje bet pasirodo valdzios mazai
                                          :buksvx:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X