Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikalingi turinio pildytojai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • 99
    replied
    kažkaip nelabai supratau kas man siūs tas užduotis ir kam aš turėsiu siųst savo darbą
    užduotis gausi iš manęs ar Manto, taip pat gali ir pats siūlyti bet kokias idėjas
    greitu laiku įdiegsime projekto ir užduočių valdymo programinę įrangą. Tokiu atveju supaprastės užduočių skyrimo/valdymo procesas.

    Reikalingas žmogus, kuris rūpintųsi "Nauji projektai" skiltimi.
    Jei manote, kad galite pagelbėti, parašykite man AŽ ar el. paštu, aptarsime ką ir kaip reikia padaryti.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    nieko siųstis nereikės, kolkas viskas vyktų maždaug taip:
    pasirinktum skiltį už kurią būtum atsakingas ir suradęs laisvą minutę atliktum kažkokią priskirtą tau užduotį. O užduočių gali būti įvarių, tarkim:
    - išversti straipsnį iš anglų, ar kitos kalbos;
    - ieškoti ir pildyti naujų projektų sąrašą;
    - fotografuoti statomus objektus;
    - rašyti straipsnius;
    - interviu su įvariais žmonėmis;
    ir t.t.

    o atliktą užduotį atsiųstumėte el. paštu. Vėliau padarysime taip, kad bus galima pildyti turinį tiesiogiai.
    kažkaip nelabai supratau kas man siūs tas užduotis ir kam aš turėsiu siųst savo darbą..

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    na atsižvelgiant į tai, kad oras gerėja, tai bandysiu fotografuot vilnių t.y. įvairius projektus ir šiaip bandyti kurt meną

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Pasirink tai, kas tau atrodo bus paprasta bei malonu daryti

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Neatrodo baisiai Tik vat nelabai supratau dėl temos... Galiu rinktis, pvz., Infrastruktūros ir susisiekimo objektus ir projektus vilniuje, ar, sakykim apskritai apie viską kas vyksta vilniuje?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Jeigu aš sutiksiu, tai kiek man laiko kainuos tas tvarkymas ir kaip dažnai tai reikės daryt? ar reikės siūstis kažkokią programą?
    nieko siųstis nereikės, kolkas viskas vyktų maždaug taip:
    pasirinktum skiltį už kurią būtum atsakingas ir suradęs laisvą minutę atliktum kažkokią priskirtą tau užduotį. O užduočių gali būti įvarių, tarkim:
    - išversti straipsnį iš anglų, ar kitos kalbos;
    - ieškoti ir pildyti naujų projektų sąrašą;
    - fotografuoti statomus objektus;
    - rašyti straipsnius;
    - interviu su įvariais žmonėmis;
    ir t.t.

    o atliktą užduotį atsiųstumėte el. paštu. Vėliau padarysime taip, kad bus galima pildyti turinį tiesiogiai.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Nu tada reik pabandyt „Jamu“ šitą reikalą

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Jeigu aš sutiksiu, tai kiek man laiko kainuos tas tvarkymas ir kaip dažnai tai reikės daryt? ar reikės siūstis kažkokią programą?
    Tai priklausytų tik nuo tavęs paties. Jokios programos siųstis nereikia, viskas tvarkoma per turinio valdymo sistemą.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Jeigu aš sutiksiu, tai kiek man laiko kainuos tas tvarkymas ir kaip dažnai tai reikės daryt? ar reikės siūstis kažkokią programą?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
    Nu manau, kad galeciau prisidet, bet tikiuosi, kad nebus per daug reikalaujama
    Džiugu tai girdėti Dėl reikalavimų tai gali nesibaiminti

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Jeigu nebūčiau savo kolegijos SA ir savo grupės blog'o puslapiu tvarkytojas tai gal ir sutikčiau
    Ir kodėl tai nesuderinama?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Jeigu nebūčiau savo kolegijos SA ir savo grupės blog'o puslapiu tvarkytojas tai gal ir sutikčiau

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Nu manau, kad galeciau prisidet, bet tikiuosi, kad nebus per daug reikalaujama

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
    Kokios pareigos yra siulomos?
    Galbūt turinio pildytojo? O jei rimtai, tai straipsnių, naujienų, fotoreportažų ir pan. tekstų apdirbimas ir talpinimas tinklalapyje

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Kokios pareigos yra siulomos?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Gal jau dabar atsirastų norinčių prisidėti prie miestai.net turinio pildymo?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    apie tai buvo rašyta:

    http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1915

    Komentuoti:


  • Tomasl
    replied
    Parašė Mantaz
    Čia seni duomenys, turbūt nuo pat įkūrimo dienos. Reiks gal tų nuostolių rodymą pašalinti, mat iki šiol likutį skaičiavau nuo 0 nuo lėšų rinkimo pradžios mėnesio.
    Tai kaip dabar yr su litais?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Tomasl
    Tai kam man pasiskūsti jai kas nepatinka,kuris čia vice prezidentas,A?

    Mantai jei teisingai supratau nuostolius man rods tu turi,(peržiūrėjus "parama" skyrelį)
    ar tie skaičiai kurie yra pačioje apačioje ir yra dabartis , ar seni duomenis?
    Čia seni duomenys, turbūt nuo pat įkūrimo dienos. Reiks gal tų nuostolių rodymą pašalinti, mat iki šiol likutį skaičiavau nuo 0 nuo lėšų rinkimo pradžios mėnesio.

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Pagaliau , aciu 99. Laukiam laukiam nesulaukiam, o jei ne... !!!

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    atsinaujinęs miestai.net startuos nuo 2006.01.03, jei nenutiks kokių nenumatytų dalykų.

    Komentuoti:

Working...
X