Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikalingi turinio pildytojai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • pauliaK
    replied
    Parašė Tomasl
    Labai panašiai atkeliavau ir aš čia, tik skaičiau aš ne 5 o gal kokias dvi dienas nuo 5 dienos iki 3 nakties,
    Ir ateityje gal kelis kartus buvau kaip bepradėjęs nuliūst, dėl mano manymu nepakankamo forumo efektyvumo, bet paskui nusprendžiau prisidėti pats.Tai ir laikaus jau metai be maž, ir nežadu niekur pasitraukt.vot.
    Odiseja tesiasi. Siandien nuo pietu ir truputuka is ryto iki dabar skaitau foruma. Ypac patinka forumo skyrius "Uz Sienos". Dziugu, kad daug skaitalo liko ir vakaras dar ilgas

    Komentuoti:


  • Tomasl
    replied
    Keiskit TitulinĮ O Atrodo Kad Pagal Naujienas MŪsŲ Jau NebĖra.
    Paskutinis taisė 99; 2007.03.09, 14:16.

    Komentuoti:


  • Tomasl
    replied
    Tai kam man pasiskūsti jai kas nepatinka,kuris čia vice prezidentas,A?

    Mantai jei teisingai supratau nuostolius man rods tu turi,(peržiūrėjus "parama" skyrelį)
    ar tie skaičiai kurie yra pačioje apačioje ir yra dabartis , ar seni duomenis?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Tomasl
    Labai panašiai atkeliavau ir aš čia, tik skaičiau aš ne 5 o gal kokias dvi dienas nuo 5 dienos iki 3 nakties,
    Ir ateityje gal kelis kartus buvau kaip bepradėjęs nuliūst, dėl mano manymu nepakankamo forumo efektyvumo, bet paskui nusprendžiau prisidėti pats.Tai ir laikaus jau metai be maž, ir nežadu niekur pasitraukt.vot.

    To "Mantaz"
    reiktu kažkaip ponuli pasijudinti,gal ir laiko stoka trugdo.
    bet jai jau užvirei šia košę tai ir .....
    kažkaip aš ir prisibausiu atlikt tai ka pasižadėjau.
    Na, šie žodžiai turėtų būti skirti 99, kadangi jis miestai.NET tinklalapio prižiūrėtojas

    Komentuoti:


  • Tomasl
    replied
    Parašė pauliaK
    Sveiki visi. Vakar kazkaip sugalvojau pasiieskoti info apie auskciausius pasualio pastatus. Skaitinedamas info ir ziurinedamas ju nuotraukas nuklydau i skyscrapercity foruma, o is jo paspaudes nuoroda vieno dalyvio is lietuvos parase (berods Mantaz) atklydau i sita svetaine ir galiausiai i si foruma. Vakar viso gal kokias ~4-5h skaitau apie architektura ir kuo toliau tuo idomiau .
    Labai panašiai atkeliavau ir aš čia, tik skaičiau aš ne 5 o gal kokias dvi dienas nuo 5 dienos iki 3 nakties,
    Ir ateityje gal kelis kartus buvau kaip bepradėjęs nuliūst, dėl mano manymu nepakankamo forumo efektyvumo, bet paskui nusprendžiau prisidėti pats.Tai ir laikaus jau metai be maž, ir nežadu niekur pasitraukt.vot.

    To "Mantaz"
    reiktu kažkaip ponuli pasijudinti,gal ir laiko stoka trugdo.
    bet jai jau užvirei šia košę tai ir .....
    kažkaip aš ir prisibausiu atlikt tai ka pasižadėjau.

    Komentuoti:


  • Tomasl
    replied
    Parašė Aiwarinis
    tai wat as irgi neseniai cia uzklydau,ir buwo lb idomu pasiskaitineti,perskaiciau lb daug ir pasidare truputy nuobodu nes ilga laika nesulaukiu nauju idomiu temu:/
    Žinok nepakanka tik imti , reik ir duoti.
    ir gal tavo temos taps intrigomis ar stulbinančiomis naujienomis.
    toks gyvenims.

    Komentuoti:


  • Bizkit-D
    replied
    Parašė pauliaK

    P.S. Su sventemis visus

    Pauliak Welcomman !!! Tave taip pat su sventem

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė ArTuRAs
    Ka ten tiek ilgai reik vargt su tuo atnaujinimu?
    Turbūt laiko stoka daro savo

    Komentuoti:


  • Aiwarinis
    replied
    tai wat as irgi neseniai cia uzklydau,ir buwo lb idomu pasiskaitineti,perskaiciau lb daug ir pasidare truputy nuobodu nes ilga laika nesulaukiu nauju idomiu temu:/

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Sveiki visi. Vakar kazkaip sugalvojau pasiieskoti info apie auskciausius pasualio pastatus. Skaitinedamas info ir ziurinedamas ju nuotraukas nuklydau i skyscrapercity foruma, o is jo paspaudes nuoroda vieno dalyvio is lietuvos parase (berods Mantaz) atklydau i sita svetaine ir galiausiai i si foruma. Vakar viso gal kokias ~4-5h skaitau apie architektura ir kuo toliau tuo idomiau . Pradejau nuo auksciausiu ir didziausiu pasaulyje, o dabar siame forume apie lietuviskus 'stebuklus' skaitau. Net negalvojau, kad gali buti taip idomu . Su malonumu prisijungsiu prie jusu bendruomenes ir jei tik kaip nors galesiu butinai prisidesiu prie jos augimo Kolkas dar gyvenu Panevezyje, turiu Fotoaparata, bei savo miesto nuotrauku.


    P.S. Su sventemis visus

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Ka ten tiek ilgai reik vargt su tuo atnaujinimu?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Baikit čia peštis

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Panašaus turinio žinutes galite vienas kitam rašyti į PM

    Komentuoti:


  • Edgaex
    replied
    Audriau_17,

    du žodžiai - dvi klaidos

    Manau, kad nick'ą biški neteisingai užsirašei. Vietoj "4" netyčia nuspaudei "7". Na niekad negalvojau, kad į šį forumą flooderis užklys, deja..


    UMBAS>

    Komentuoti:


  • UMBAS
    replied
    Parašė Edgaex
    Šiaip, man atrodo, čia tik tu jau seniai visus juokini
    Nesmerkite ateities architektu - cia kaip su seimunais - reikia pagalvot ka atbarskino...

    Komentuoti:


  • Audrius_17
    replied
    Beik juoklus

    Komentuoti:


  • Edgaex
    replied
    Šiaip, man atrodo, čia tik tu jau seniai visus juokini

    Komentuoti:


  • Audrius_17
    replied
    Jau pradedat juokint

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Audrius_17
    Jei tau tai idomu [kablelis] tai pasiieskok tam skirto forumo su [be "su"]Lietuviu [lietuvių] kalba cia kalba eina ne apie klaidas ir prasau daugiau man tai nekartot ! Isanksto [iš anksto]dekoju .
    JKLMN, kur, Audriau, mokeisi?

    Komentuoti:


  • Audrius_17
    replied
    Jei tau tai idomu tai pasiieskok tam skirto forumo su Lietuviu kalba cia kalba eina ne apie klaidas ir prasau daugiau man tai nekartot ! Isanksto dekoju .

    Komentuoti:

Working...
X