Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikalingi turinio pildytojai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Tai kam man pasiskūsti jai kas nepatinka,kuris čia vice prezidentas,A?

    Mantai jei teisingai supratau nuostolius man rods tu turi,(peržiūrėjus "parama" skyrelį)
    ar tie skaičiai kurie yra pačioje apačioje ir yra dabartis , ar seni duomenis?

    Comment


      #62
      Keiskit TitulinĮ O Atrodo Kad Pagal Naujienas MŪsŲ Jau NebĖra.
      Paskutinis taisė 99; 2007.03.09, 15:16.

      Comment


        #63
        Parašė Tomasl
        Labai panašiai atkeliavau ir aš čia, tik skaičiau aš ne 5 o gal kokias dvi dienas nuo 5 dienos iki 3 nakties,
        Ir ateityje gal kelis kartus buvau kaip bepradėjęs nuliūst, dėl mano manymu nepakankamo forumo efektyvumo, bet paskui nusprendžiau prisidėti pats.Tai ir laikaus jau metai be maž, ir nežadu niekur pasitraukt.vot.
        Odiseja tesiasi. Siandien nuo pietu ir truputuka is ryto iki dabar skaitau foruma. Ypac patinka forumo skyrius "Uz Sienos". Dziugu, kad daug skaitalo liko ir vakaras dar ilgas

        Comment


          #64
          atsinaujinęs miestai.net startuos nuo 2006.01.03, jei nenutiks kokių nenumatytų dalykų.
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            #65
            Pagaliau , aciu 99. Laukiam laukiam nesulaukiam, o jei ne... !!!

            Comment


              #66
              Parašė Tomasl
              Tai kam man pasiskūsti jai kas nepatinka,kuris čia vice prezidentas,A?

              Mantai jei teisingai supratau nuostolius man rods tu turi,(peržiūrėjus "parama" skyrelį)
              ar tie skaičiai kurie yra pačioje apačioje ir yra dabartis , ar seni duomenis?
              Čia seni duomenys, turbūt nuo pat įkūrimo dienos. Reiks gal tų nuostolių rodymą pašalinti, mat iki šiol likutį skaičiavau nuo 0 nuo lėšų rinkimo pradžios mėnesio.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #67
                Parašė Mantaz
                Čia seni duomenys, turbūt nuo pat įkūrimo dienos. Reiks gal tų nuostolių rodymą pašalinti, mat iki šiol likutį skaičiavau nuo 0 nuo lėšų rinkimo pradžios mėnesio.
                Tai kaip dabar yr su litais?

                Comment


                  #68
                  apie tai buvo rašyta:

                  http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1915
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    #69
                    Gal jau dabar atsirastų norinčių prisidėti prie miestai.net turinio pildymo?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #70
                      Kokios pareigos yra siulomos?
                      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                      Comment


                        #71
                        Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
                        Kokios pareigos yra siulomos?
                        Galbūt turinio pildytojo? O jei rimtai, tai straipsnių, naujienų, fotoreportažų ir pan. tekstų apdirbimas ir talpinimas tinklalapyje
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #72
                          Nu manau, kad galeciau prisidet, bet tikiuosi, kad nebus per daug reikalaujama
                          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                          Comment


                            #73
                            Jeigu nebūčiau savo kolegijos SA ir savo grupės blog'o puslapiu tvarkytojas tai gal ir sutikčiau
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              #74
                              Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
                              Nu manau, kad galeciau prisidet, bet tikiuosi, kad nebus per daug reikalaujama
                              Džiugu tai girdėti Dėl reikalavimų tai gali nesibaiminti

                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Jeigu nebūčiau savo kolegijos SA ir savo grupės blog'o puslapiu tvarkytojas tai gal ir sutikčiau
                              Ir kodėl tai nesuderinama?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #75
                                Jeigu aš sutiksiu, tai kiek man laiko kainuos tas tvarkymas ir kaip dažnai tai reikės daryt? ar reikės siūstis kažkokią programą?
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Jeigu aš sutiksiu, tai kiek man laiko kainuos tas tvarkymas ir kaip dažnai tai reikės daryt? ar reikės siūstis kažkokią programą?
                                  Tai priklausytų tik nuo tavęs paties. Jokios programos siųstis nereikia, viskas tvarkoma per turinio valdymo sistemą.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #77
                                    Nu tada reik pabandyt „Jamu“ šitą reikalą
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      #78
                                      Jeigu aš sutiksiu, tai kiek man laiko kainuos tas tvarkymas ir kaip dažnai tai reikės daryt? ar reikės siūstis kažkokią programą?
                                      nieko siųstis nereikės, kolkas viskas vyktų maždaug taip:
                                      pasirinktum skiltį už kurią būtum atsakingas ir suradęs laisvą minutę atliktum kažkokią priskirtą tau užduotį. O užduočių gali būti įvarių, tarkim:
                                      - išversti straipsnį iš anglų, ar kitos kalbos;
                                      - ieškoti ir pildyti naujų projektų sąrašą;
                                      - fotografuoti statomus objektus;
                                      - rašyti straipsnius;
                                      - interviu su įvariais žmonėmis;
                                      ir t.t.

                                      o atliktą užduotį atsiųstumėte el. paštu. Vėliau padarysime taip, kad bus galima pildyti turinį tiesiogiai.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #79
                                        Neatrodo baisiai Tik vat nelabai supratau dėl temos... Galiu rinktis, pvz., Infrastruktūros ir susisiekimo objektus ir projektus vilniuje, ar, sakykim apskritai apie viską kas vyksta vilniuje?
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          #80
                                          Pasirink tai, kas tau atrodo bus paprasta bei malonu daryti
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X