Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Čikaga - projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sinouku
    hm... Kad Lietuvoje per televizija butu laida, kur kalbama vien tik apie naujus projektus ir statybas... susidariau tokia nuomone, jog Cikaga ne dienom, bet valandomis dideja
    Jau gan senokai ta laida beziurejau Seip tai per ta kanala, 24 valandas rodo ivairiausias laidas suristas su Cikaga. Zinoma, kad tie reportazai kartojasi, bet kas diena ir po koki nauja ikisha Zodziu, viena karta per savaite uztenka paziureti ta televizija, kad zinotum, kur ka stato, kur kas vyksta, kokios naujos pramogos atsirado, kaip policija/gaisrine dirba, kokias sunybes meras krecia ir... Tukiu televiziju (Siauliu, Vilniaus...) ir Lietuvoje netruksta, nemanau, kad labai skirtusi

    Comment


      bebejo, kartais buna pusvalandzio trukmes

      Comment


        Padariau keleta foto ir nusprendziau pratesti sia tema

        Beveik uzbaigtas statyti dangoraizis (the streeter). Aukstis 157 metrai, o aukstu 50!




        Visai salimais yra statomas ir toks daugiabutis


        Gerai isiziurint i piesinuka, galima pamatyti kaip jis atrodis


        Ir pabaigai, kazkoks (neradau info) statomas dangoraizis salia Lake Shore Drive gatves.

        Comment


          Kai buvau Chinatowne, pastebejau, kad ten vyksta daug nauju namu statybu! Rajonas sparciai pleciasi. Ne taip senai buvo pristatyta daug jaukiu namuku, prie Chinatown'o skverelio, ir tos statybos vis dar nesiliauja Tad daug nesnekejes imetu kelias nuotraukas is statybvietes.

          Cia matosi kokios bus kainos


          Daug dulkiu...


          Trys namai jau beveik pastatyti, ir matosi, kad dar keli tuoj tuoj bus pradeti






          Pazvelgiam is arciau


          darbai vyksta






          El Speedy Gonzalezas garsiai kale vini


          Dar vienas beveik pabaigtas namukas ziurint is parko

          Comment


            na tie gyvenamieji raudoni namai man labiau primena kazkokia izoliuota vieta nei jauku busta vis del to.

            Comment


              Parašė Sinouku
              na tie gyvenamieji raudoni namai man labiau primena kazkokia izoliuota vieta nei jauku busta vis del to.
              Zinoma turi teise isreiksti savo nuomone, bet as tikiuosi, kad tu juokauji Izoliuota vieta??? Metro stotele yra visai panosim, taipogi ir autobusu, greitkelis pasiekiamas per pora minuciu (gal koks kilometras ne daugiau) ir kas visu graziausia- centras yra ranka pasiekiamas!!! Del namo isvaizdos nesiginciju (nors man ji visai patinka), cia skonio reikalas, bet vieta yra tikrai patogi ir jokiu budu neizoliuota

              Comment


                Na tas izoliuotumas taip pasirode is pastato isvaizdos na Lietuvoje, kur yra labai gera vieta, dazniausiai stato tikrai puikiai atrodancius statinius, bet sis tikrai is mano puses yra nekoks

                Comment


                  baisu, po estakada gyventi.... Kokia vieta, tokie ir namai....

                  Comment


                    Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                    Na tas izoliuotumas taip pasirode is pastato isvaizdos na Lietuvoje, kur yra labai gera vieta, dazniausiai stato tikrai puikiai atrodancius statinius, bet sis tikrai is mano puses yra nekoks
                    Kaip i sakiau, del pastato isvaizsdos tai nesiginciju, nes kiekvieno zmogaus skirtingas skonis , nors man pastatu isvaizda visai nieko

                    Comment


                      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                      baisu, po estakada gyventi.... Kokia vieta, tokie ir namai....
                      Leisk man kai ka tau paaiskinti! Dideliuose miestuose yra neispasakytas privalumas gyventi salia greitkelio (kuo arciau tuo geriau), arba traukinio stoteles!!! Kadangi Lietuvos miestuose nei vieno nei kito nera (greitkelio, ar metro), tai zmones nesuvokia koks tai privalumas. As asmeniskai viska atiduociau,kad salia mano namo eitu greitkelis! As vaziuoju i darba apie 45km., kur is ju apie puse greitkeliu, o kita puse gatvemis. Gatvemis vaziuoju daugiau nei valanda, buna ir 2, ir 3..., kai tuo tarpu nei 10 minuciu neuztrunku (dazniausiai) greitkeliu!!! Kadangi per Kauna ar Vilniu, ar kita Lietuvos miesta nei is tolo nera 45 ar dar daugiau kilometru, ir uztenka 10 minuciu nuvaziuoti i betkoki taska, tai metro stoteles, ar ivaziavimas i greitkeli nera matomi kaip privalumai! Ka norejau pasakyti, kad 95% didmiescio gyventoju, atiduotu viska, kad galetu gyventi po, prie, ar ant tokios estakados. Del namu grozio, tai kaip jau ir minejau, kiekvienas turi savo nuomone, bet as nematau nieko baisaus

                      Comment


                        Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                        Kadangi per Kauna ar Vilniu, ar kita Lietuvos miesta nei is tolo nera 45 ar dar daugiau kilometru, ir uztenka 10 minuciu nuvaziuoti i betkoki taska
                        Norėčiau pataisyti. Mano manymu nuo vieno Vilniaus galo iki kito maždaug panašiai ir gautųsi apie 40 kilometrų. Man teko važinėti į darbą aukštuosiuose paneriuose nuo centro būdavo apie 20 kilometrų. Tiek pat kilometrų ir į kitą pusę Vilniaus.

                        Comment


                          Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                          Kadangi per Kauna ar Vilniu, ar kita Lietuvos miesta nei is tolo nera 45 ar dar daugiau kilometru, ir uztenka 10 minuciu nuvaziuoti i betkoki taska.
                          Drįsčiau suabejoti.

                          Comment


                            Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                            Norėčiau pataisyti. Mano manymu nuo vieno Vilniaus galo iki kito maždaug panašiai ir gautųsi apie 40 kilometrų. Man teko važinėti į darbą aukštuosiuose paneriuose nuo centro būdavo apie 20 kilometrų. Tiek pat kilometrų ir į kitą pusę Vilniaus.
                            As Vilniuje irgi esu buves, tad daugiau 20-25km, nuo tolimiausio tasko iki kito tolimiasio kaip ir nera Beje, ka tik paklausiau zmogaus kuris visa gyvenima gyveno Vilniuje, ar gali per Sostine buti 40 km? Vietoj normalaus atsakymo irgirdau isteriska juoka

                            Comment


                              Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                              As Vilniuje irgi esu buves, tad daugiau 20-25km, nuo tolimiausio tasko iki kito tolimiasio kaip ir nera Beje, ka tik paklausiau zmogaus kuris visa gyvenima gyveno Vilniuje, ar gali per Sostine buti 40 km? Vietoj normalaus atsakymo irgirdau isteriska juoka
                              Kategoriškai nesutinku. Aš juk parašiau kad nuo miesto centro iki Aukštųtų Panerių yra 20 kilometrų, o jei tiksliau tai 22 kilometrai, bent jau tiek man tekdavo važiuoti įdarbą. Vilnius prasideda ties Grigiškėmis ir jei paskaičiavus kiek kilometrų yra nuo Grigiškių iki Ukmergės plento tiksliai nepasakysiu, bet manau 40 tikrai viršys.
                              Sutinku 20-25 kilometrai čia yra daugiausiai nuo miesto centro iki kokio nors tolimiausio taško, bet ne nuo vieno miesto galo pradžios iki kito.

                              Comment


                                Deje, negaliu ir as sutikti!!! Nors esu ne Vilnietis, bet kaip ir kiekvienas padorus lietuvis esu daug kartu lankesis sostineje, o Vilnius nera milijoninis miestas, kurio per 100 metu negali viso gerai zinoti. Mano pussesere gyvena paciame miesto pakrastyje (ukmerges pl.), tai kai is jos namu vaziuoju i centra, tai neuztrunku nei 5 minuciu (kelis kartus skaiciavau), nemanau, kad puse miesto (nuo miesto galo iki centro), kur kaip tu sakai yra virs 20km butu galima iveikti per 5 minutes ir dar gatvemis! Zinau, kad jei skaiciuosi atstuma nuo vieno Vilniaus galo iki centro, o paskui nuo kito- tai bus sioks toks skirtumas, bet neesminis As net prisimenu, kai mes vaziavom is oro uosto (miesto galas) iki Ukmerges gatves pradzios (kitas miesto galas), tai uztrukome apie 12-13 minuciu (ir vel buvau nuemes laika).
                                As jau daugiau kaip 2 metai nesu buves Vilniuje, tai gal kas nors ir pasikeite. Galejo miestas prisijungti koki kaima Sirvintu rajone, ir issiplesti ant 30 ar panasiai km.

                                Comment


                                  Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                  Deje, negaliu ir as sutikti!!! Nors esu ne Vilnietis, bet kaip ir kiekvienas padorus lietuvis esu daug kartu lankesis sostineje, o Vilnius nera milijoninis miestas, kurio per 100 metu negali viso gerai zinoti. Mano pussesere gyvena paciame miesto pakrastyje (ukmerges pl.), tai kai is jos namu vaziuoju i centra, tai neuztrunku nei 5 minuciu (kelis kartus skaiciavau), nemanau, kad puse miesto (nuo miesto galo iki centro), kur kaip tu sakai yra virs 20km butu galima iveikti per 5 minutes ir dar gatvemis! Zinau, kad jei skaiciuosi atstuma nuo vieno Vilniaus galo iki centro, o paskui nuo kito- tai bus sioks toks skirtumas, bet neesminis As net prisimenu, kai mes vaziavom is oro uosto (miesto galas) iki Ukmerges gatves pradzios (kitas miesto galas), tai uztrukome apie 12-13 minuciu (ir vel buvau nuemes laika).
                                  As jau daugiau kaip 2 metai nesu buves Vilniuje, tai gal kas nors ir pasikeite. Galejo miestas prisijungti koki kaima Sirvintu rajone, ir issiplesti ant 30 ar panasiai km.
                                  Didmiesti aš tau sakau faktus (tokie buvo mano mašinos parodymai), o tu remiesi keletu savo laikrodžio parodymų Oro uostas toli gražu nėra tolimiausias Vilniaus taškas.
                                  Beja prieš keletą mėnesių domėjausi miestų plotais ir žinai labai nustebau, mat Vilniaus plotas yra 401 km2

                                  Tuo tarpu:
                                  Varšuvos 494 km2 (pervažiuojant Varšuvą reikia įveikti apie 60 km)
                                  Rygos 307 km2
                                  Talino 159 km2

                                  Esmė tame, kad Vilnius yra savo plotu palyginus didelis tačiau labai jau mažas gyventojų tankumas.

                                  Comment


                                    Linass, o Paryzius, zinok,tik apie 105km2, bet daugelis didmiesciu kaip Prancuzijos sostine supa 9 galybes priemiesciu, kurie 10 kartu padidina miesto plota (o gal ir dar daugiau). Vilnius, tuo tarpu neturi priemiesciu, arba vos kelis kaimelius! Didelio miesto priemiestis yra kaip mikrorajonas, nes tarp priemiesciu nera jokio tarpo (misku, lauku, pievu...) Tuo tarpu, tame paciame vilniuje apie 75% sudaro zaluma ir vandenys- ismesk juos ir gausis vos ne Siauliu dydzio miestas Negali teigti, kad Didzioji dalis Vilniaus yra uzstatyta, nes net is tolo taip nera! Nesuprask manes klaidingai, bet cia yra Vilniaus privalumas, kad neturi dideliu atstumu, nes nieko gero, kai reikia nuvaziuoti pas ka nors i sveciu uz 80-100km. Gerai, jeigu nera kamsciu, tai per 1-1.5 gali nuvaziuoti, bet jeigu papuoli i spusti- tai neduok Dieve! Tad, nera blogai gyventi vilniaus dydzio mieste- begales privalumu transporto srityje

                                    Comment


                                      Pranešimai apie miestų miškingumą perkelti čia
                                      http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=535
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Vakar teko praeiti pro D. Trump'o dangoraizio statybas ir pastebejau, kad darbai pasistumejo i prieki!!!

                                        Stai kaip vakar atrode statybviete




                                        Prasidejo ir istiklinimmo darbai










                                        Comment


                                          gražus pastatas bus ir kaip anksti stiklinimą pradėjo
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X