Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Čikaga - projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
    Ar gali taip būti jog Čikaga aplenksd Los Andželą?
    Pagal ka?

    Comment


      Fe, Los Andželas - nykus miestas... pora dangoraižių vidury, o visur kitur pilki priemiesčiai dykumoj...

      Comment


        Gyventojų skaičiumi... Na nepasakyčiau, jog Los Andželas yra nykus...

        Comment


          Waterwiew dangoraižis (317m.) juda į priekį. Kas nepamenate, pora vizualijų:




          Spalio mėn nuotraukos:






          Už foto dėkui ,,spyguy".

          Comment


            /\Čia prieš kelias savaites daryta nuotrauka. Nedarbo diena, statybininkai paliko suvirinimo kompresorių pakelta (kad netyčia nedingtų ) :


            Aš visada laukiu, kada statomas pastatas išlips iš "duobės". Po to į viršų greitai kyla.

            Baigiau skaitinėti Chicago Tribune savaitgalinį numerį, jokių naujų įdomių planų šįkart neradau...
            Paskutinis taisė Budulis; 2006.10.29, 14:31.
            beg, borrow and steal

            Comment


              Apsilankykite čia, super foto iš paukščio skrydžio:

              http://forum.skyscraperpage.com/showthread.php?t=111957

              Viena iš nuotraukų:

              Comment


                Dar http://forum.skyscraperpage.com/showthread.php?t=114526

                Comment


                  Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                  Ar gali taip būti jog Čikaga aplenksd Los Andželą?
                  Visko gali buti Ne taip senai, Cikaga dar buvo numeris 2 Amerikoje, bet pries koki 25-30 (mazdaug) metu LA aplenke si miesta. Cikaga, buvo papuolusi i sastingi, bet dabar jau viskas praeityje, ir miestas grazeja ne dienomis, bet valandomis! Tad, LA reiketu pasisaugoti, nes per ateinacius 10-20 metu daug kas gali nutikti

                  Comment


                    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                    Visko gali buti Ne taip senai, Cikaga dar buvo numeris 2 Amerikoje, bet pries koki 25-30 (mazdaug) metu LA aplenke si miesta. Cikaga, buvo papuolusi i sastingi, bet dabar jau viskas praeityje, ir miestas grazeja ne dienomis, bet valandomis! Tad, LA reiketu pasisaugoti, nes per ateinacius 10-20 metu daug kas gali nutikti
                    Tai kad visada man atrodo jie buvo apylygus, tik Niujorkas tvirtai Nr. 1. O pagal gyventoju skaiciu L.A. didesnis uz Cikaga tik aglomeracijos deka

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      Tai kad visada man atrodo jie buvo apylygus, tik Niujorkas tvirtai Nr. 1. O pagal gyventoju skaiciu L.A. didesnis uz Cikaga tik aglomeracijos deka
                      Seip tai nera labai didelis gyventoju skaiciaus skirtumas tarp Cikagos ir LA, bet siandien pastarasis pirmauja

                      Comment


                        Prieš kelias savaites galutinai pajudėjo X ir O projektas, į kurį bus investuota ~ 250mln. USD. Šiandien perskaičiau apie dar vieną - "multifunkcinis" kompleksas, kainuos 900mln. USD, pabaigs 2009m.
                        beg, borrow and steal

                        Comment


                          Gan intriguojantys projektai. Kai turesi idek vizualiju, butu idomu pamatyti

                          Comment


                            Čia X and O:



                            Man jisai visai neblogai atrodo.

                            O kitas nieko ypatingo, vienas aukštesnis pastatas, o kiti mažiukai:

                            beg, borrow and steal

                            Comment


                              Na įspūdžiodidelio nepaliko kažkodėl.

                              Comment


                                X/O bus geras. Norisi, kad išorinės apdailos stiklas būtų tamsesnio atspalvio.

                                O tas kitas projektas - Roosevelt Collection - nieko ypatingo, bet gerai, kad tą tuščią erdvę užstatys. Čia gi kaip būna - iš pradžių ateina vieni, o po to kiti ( investuotojai ) prisijungia. Svarbu, kad kapitalas eitų.
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  Manau būtų yspūdinga, jeigu fasadas būtų tokio tipo spalvos kaip ir Sears Tower. Na nors mano toks noras... Arba žiauriai šviesus.

                                  Comment


                                    Manau būtų yspūdinga, jeigu fasadas būtų tokio tipo spalvos kaip ir Sears Tower. Na nors mano toks noras... Arba žiauriai šviesus.

                                    Comment


                                      Buduli, o kokioje vietoje cia planuoja tuos paskutinius dangoraizius satayti? Man tai jie visai nieko atrodo.

                                      Comment


                                        Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                        Buduli, o kokioje vietoje cia planuoja tuos paskutinius dangoraizius satayti? Man tai jie visai nieko atrodo.
                                        Truputi į pietus nuo downtown'o. Roosevelt collection - Roosevelt ir berods Canal street, o X ir O 1712 S. Prairie Av.
                                        Paskutinis taisė Budulis; 2006.11.15, 17:48.
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                                          Truputi į pirtus nuo downtown'o. Roosevelt collection - Roosevelt ir berods Canal street, o X ir O 1712 S. Prairie Av.
                                          Aisku, mazdaug isivaizduoju, kur ta vieta!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X