Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Maskva / Москва

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gražūs žiguliai, volgos ir cerkvės. Ačiū.

    Comment


      Šaunuolis, vytautc

      Graži Maskva be tų griozdiškų pastatų

      Comment


        Labai idomu (tik nezinau ar labai grazu) Aciu, Vytaucai

        Comment


          Dėkui už nuomones
          Šiaip turiu pastebėti, kad dauguma cerkvių yra pakankamai sparčiai restauruomos.
          Taimi, tos elektrinės tik vieną nuotrauką turiu

          O štai dar vien klasicistinė cerkvė užsiliko
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Si graziai 'ireminta' . O kiek dar nuotrauku turi? Kokie dar reportazai bus?

            Comment


              cerkvių kaip priš*kta ir dauguma jų atrodo net labai gražios, žiguliukai irgi neblogi ačiū, vytauc

              Parašė taimis
              Si graziai 'ireminta' . O kiek dar nuotrauku turi? Kokie dar reportazai bus?
              manau, vytauc aprodys mums ir naująją Maskvą
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                Parašė taimis
                Si graziai 'ireminta' . O kiek dar nuotrauku turi? Kokie dar reportazai bus?
                Senosios Maskvos nuotraukų buvo daugiausia. Kiti reportažiukai bus kuklesni

                Dar laukia:
                "Pasivaikščiojimas po Novospasko vienuolyną" (labai įdomus)
                "Naujoji maskva" (patalpinsiu prie projektų Maskvoje)
                "Gatvės ir žmonės"
                "200 km nuo Maskvos"

                Iki savaitės pabaigos jau viską ir pamatysit, jei dar nenusibodo
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Aciu vytauc. O tu cerkviu tai tikrai kaip pri**kta Laukiam nauju reportazu
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    aisku kad neatsibodo- saunuolis! tik dek
                    Altius! Citius! Fortius! :lt:

                    Comment


                      Ačiū
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė John
                        Idomu. Nors nepasakyciau, kad Maskvos senoji architektura man labai imponuoja, ypac tie spalvoti svoguniniai cerkviu stogai.
                        Čia jau skonio reikalas, Jonai, auksiniai kupolai man patinka- saulei šviečiant jie labai pagyvina šiaip ganėtinai pilką miestą
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Parašė John
                          Ko gero tiesa. Nors auksiniai kupolai ir man visai patinka, as labiau turejau omeny spalvotus (t.y. zalius, melynus, raudonus ir t.t.), kas atrodo truputi Disneylandiskai.

                          Turbut geriausia iliustracija to, ka as turiu omeny, galetu buti sita tavo nuotrauka is kitos temos
                          http://img.photobucket.com/albums/v3...is03_05171.jpg

                          Man si katedra (ypac spalvos virsuje) truputi kelia sleikstuli. Nors zinau, kad daug kam tai patinka...
                          Dėl šitos cerkvės sutinku- ypač blogai ji atrodo iš arti, nes ją renovuodami restauratoriai sugebėjo panaudoti tokius dažus, kad atrodo lyg plastmasinė
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            Vytauc, ten kur vandeni fotkinote nelabai eina iziureti, ten butu pravertes poliarizacinis filtras.

                            Man labai patiko sitie rumai:



                            Jeigu butu mano valia, pasistatyciau tokius rumus kur nors ant slaito su vaizdu i kokius nors vandenis, ir apsitverciau didele teritorija balta murine tvora besiderinancia prie rumu. Cia dar tiktu langus ideti naujoviskus veidrodinius pvz paauksuotus ir nudazyti ta zalia stoga tokia pacia auksine spalva.

                            Nors dabar man toks klausimas iskilo, gal ten auksu ir nupurskia?
                            :dumas:

                            Comment


                              Parašė progress
                              Vytauc, ten kur vandeni fotkinote nelabai eina iziureti, ten butu pravertes poliarizacinis filtras.
                              Siaip tai man labai patiko sitie rumai:
                              Jeigu butu mano valia, pasistatyciau tokius rumus kur nors ant slaito su vaizdu i kokius nors vandenis, ir apsitverciau didele teritorija balta murine tvora besiderinancia prie rumu. Cia dar tiktu langus ideti naujoviskus veidrodinius pvz paauksuotus ir nudazyti ta zalia stoga tokia pacia auksine spalva. Nors dabar man toks klausimas iskilo, gal ten auksu ir nupurskia?
                              Filtras gal ir būtų pravertęs, bet su savim turęjau tik paprastą UV filtrą

                              O šie rūmai yra pakankamai garsūs- tik pavadinimą jų pamiršau
                              Nuotraukoje matyti jų "nugarinė" dailis- pagrindinis fasadas paslėptas pastolių, tad nebuvo kaip nufotografuoti. Iš "paradinės" pusės matosi Kremlius ir upė, žodžiu Tamstai ten patiktų gyventi
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                Nors geriau isiziurejus as juos perprojektuociau labai stipriai. Pasiskolinciau tik antrame aukste esancias kolonas ir pati fasada. Langai, durys, namo virsus man nepatinka. Taciau pati ideja situ rumu labai idomi.

                                Gal kas zino kiek mazdaug tokia kolona kainuotu dabartinemis statybu medziagu kainomis? Noriu pasiskaiciuoti ar labai brangu i nama itraukti rumu akcenta.

                                Vytauc, jeigu tokie vaizdai ir tokia vieta, tai tikrai patiktu. Jums irgi viena rumu apartamenta palikciau vizitams. Su vaizdu i kremliu, zinoma.
                                :dumas:

                                Comment


                                  Parašė progress
                                  Nors geriau isiziurejus as juos perprojektuociau labai stipriai. Pasiskolinciau tik antrame aukste esancias kolonas ir pati fasada. Langai, durys, namo virsus man nepatinka. Taciau pati ideja situ rumu labai idomi.

                                  Gal kas zino kiek mazdaug tokia kolona kainuotu dabartinemis statybu medziagu kainomis? Noriu pasiskaiciuoti ar labai brangu i nama itraukti rumu akcenta.

                                  Vytauc, jeigu tokie vaizdai ir tokia vieta, tai tikrai patiktu. Jums irgi viena rumu apartamenta palikciau vizitams. Su vaizdu i kremliu, zinoma.
                                  Kiek žinau, kupolus paprastai "nupurškia" auksu, teisingiau medžiaga, kurioje yra aukso.

                                  Kai įsigysi tuos rūmus- lauksiu kvietimo

                                  P.S. šiame forume paprastai vienas į kitą kreipiamės "tu"
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment




                                    Kaip jie ispucia tas cerkviu galvas? Ir kaip ta spalva auksine isgauna kas nors zinote? Papasakokite man. Aciu.
                                    :dumas:

                                    Comment


                                      Parašė progress
                                      Kaip jie ispucia tas cerkviu galvas? Ir kaip ta spalva auksine isgauna kas nors zinote? Papasakokite man. Aciu.
                                      Niekas ten neišpučiama- medinis karkasas apkalamas skarda ir tiek. Kaip gaunama auksinė spalva aš nežinau- ne chemikas
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        Parašė vytauc
                                        ...
                                        "Naujoji maskva" (patalpinsiu prie projektų Maskvoje)
                                        ..
                                        Manau, kad geriau visdėlto būtu jeigu sukurtum naują tema kurioje būtu galima diskutuoti apie tavo konkrečias nuotraukas ir tavo patirti bei matytus dalykus

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas
                                          Manau, kad geriau visdėlto būtu jeigu sukurtum naują tema kurioje būtu galima diskutuoti apie tavo konkrečias nuotraukas ir tavo patirti bei matytus dalykus
                                          Ok. Tik nuotraukų ten nebus daug ir visos iš Moskva City.
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X