Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Maskva / Москва

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vytauc
    Čia vėl į skonius atsiremiame. Rusijos problema yra visiškai idijotiška vizų ir registracijos sistema, taip pat (ko gero svarbiausia) ten neskraido pigių skrydžių bendrovės ir nėra pigios ir vidutinės klasės viešbučių. Kai jie tai susitvarkys- padus nuo turistų.
    Šiuo atveju kalbėjau apie architektūrinę vertę, o dėl skonio sutinku Beje, kaip supratau, Sanktpeterburgo pagrindinė problema yra viešbučių stygius, mat jie teišgali apgyvendinti 1,5 mln svečių per metus.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment




      Man sitas projektas labai grazus. Pats projektas paprastas, taciau galutine statyba, atrodo ispudingai. Fasado apdaila, tos metalines juostos aplink langus sudaro kaip koki sidabrini tinkleli, ir visa tai dar aplink gaubia sidabrine juosta, atrodo kaip stiklai ireminti i paveiksla ir i tinkleli. Ir blizgantis sidabras su man patinkanciu stiklo atspalviu. Super! Kai kuriems matau nepatinka, mane tai stebina... Ka gi, del skonio nesigincijama.
      :dumas:

      Comment


        Parašė Mantaz
        Tai nesi gidas ir nešnekėk. Kol kas svariausias tavo argumentas yra Maskvos dydis, kas yra tiesiog juokinga. Beje, gal ir Varšuva tau atrodo gražesnė už Vilnių?
        Šiaip jo, Varšuva tikrai man asmeniškai gražesnis miestas nei Vilnius. Tiek senamiestis, tiek naujoji architektūra tuo labiau. Tai primityviai imant, man už Vilnių gražesni miestai ir Talinas, ir Ryga, ir Kijevas, ir Maskva, St.-Peterburgas, ir Varšuva, taip pat iš Lenkijos dar labai gražus Gdanskas(Krokuvos manau net neverta primint). O Vilnius man gražesnis už Kauną, Kaliningradą, Minską ir t.t..

        Comment


          Ar buvai Varšuvoje?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantaz
            Šiuo atveju kalbėjau apie architektūrinę vertę, o dėl skonio sutinku Beje, kaip supratau, Sanktpeterburgo pagrindinė problema yra viešbučių stygius, mat jie teišgali apgyvendinti 1,5 mln svečių per metus.
            Ko gero. Situacija su viešbučiais ten kaip pas mumi prieš kokius 7-8 metus. Arba tokie į kuriuos vakarietis bijotų įžengti, arba tokie, kad vidutinis turistas pamatęs kainas spjautų ir išvažiuotų geriau į Taliną ar Prahą
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Gerai isiziurekite i sita projekta ir i mano avatara, mano architekturinis skonis kazkur i ta puse...
              :dumas:

              Comment


                Parašė kaunaz
                Šiaip jo, Varšuva tikrai man asmeniškai gražesnis miestas nei Vilnius. Tiek senamiestis, tiek naujoji architektūra tuo labiau. Tai primityviai imant, man už Vilnių gražesni miestai ir Talinas, ir Ryga, ir Kijevas, ir Maskva, St.-Peterburgas, ir Varšuva, taip pat iš Lenkijos dar labai gražus Gdanskas(Krokuvos manau net neverta primint). O Vilnius man gražesnis už Kauną, Kaliningradą, Minską ir t.t..
                Visa tai tavo nuomonė, bet užuomena apie Varšuvos ir Vilniaus senamiesti tai akis net griaužia

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Parašė progress
                  ša!
                  Gerai...
                  Parašė progress


                  Man sitas projektas labai grazus. Pats projektas paprastas, taciau galutine statyba, atrodo ispudingai. Fasado apdaila, tos metalines juostos aplink langus sudaro kaip koki sidabrini tinkleli, ir visa tai dar aplink gaubia sidabrine juosta, atrodo kaip stiklai ireminti i paveiksla ir i tinkleli. Ir blizgantis sidabras su man patinkanciu stiklo atspalviu. Super! Kai kuriems matau nepatinka, mane tai stebina... Ka gi, del skonio nesigincijama.
                  Šiaip iš idėjos pastatai iš tiesų turėtų atrodyti gražiai ir man patikti, bet ar čia medžiagos prastos parinktos, ar spalvos kažkokios netokios, ar dėl apšvietimo nuotraukose negražiai atrodo nežinau, būtent kažkas nevisai gerai, kad būtų toks grožis kaip pas tave avatare.
                  Bet kas tikrai bjauru šituose pastatuose, tai tos mūrinės kolonos...

                  Comment


                    Parašė Mantaz
                    Ar buvai Varšuvoje?
                    Taip 2 kart pravažiuojant per patį miestą, 99-ais ir 2002m.. Per tuos kart senamiesčio beveik neregėjau, bet naujosios architektūros bendram vaizdui susidaryt prisižiūrėjau užtektinai. Iš tikrųjų labai patiko miestas vien tiek kiek mačiau. O dėl senamieščio, ir ne tik jo, tai esu peržiūėjas nemažai Varšuvos nuotraukų, tiek šiame forume, tiek SSC, taip pat knygose ir pan.. Be to nereikia pamiršt apie karą, juk sakoma, kad Varšuva vienas labaiusiai per karus apgriautų, nukentėjusių miestų, tai, kad manau galima būtų prognozuot, kad jei ne karas, tai Varšuva ne tik su Krokuva, bet ir su Budapeštu gal net lygiuotųsi, kas ten žino.

                    Comment


                      Jei ne vodka ir ne komunizmas su savo nuostabiu rytojum gal ir maskva dabar būtu gražiau nei Paryžius

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Parašė Ežiukas
                        Visa tai tavo nuomonė, bet užuomena apie Varšuvos ir Vilniaus senamiesti tai akis net griaužia
                        Pasakysiu tiek: Vilniaus katedra tikrai gražus statinys, bet daugumoj visa kita - nieko per daug įspūdingo, kuo galima būtų lygiuotis į kitus, gražesnius miestus. Senamiestis pakankamai aptvarkytas ir švarus, tai galbūt ir būtų pagrindinis argumentas prieš Maskvą.

                        Comment


                          Bent jau tiek gerai, kad matei ir dabar man aišku, kodėl tau Maskva atrodo gražesnė už Vilnių
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            kokia imperija be kolonu?

                            Comment


                              Parašė kaunaz
                              ....Senamiestis pakankamai aptvarkytas ir švarus, tai galbūt ir būtų pagrindinis argumentas prieš Maskvą.
                              Tai ir buvo mano pagrindinė priežastis kodėl aš pasakiau kad maskva man šlykštus miestas, bet tai dar nereiškia , kad neįdomus . Ačiū gal supratai ką aš savo pranešimu iš pat pradžiu norėjau pasakyti

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Parašė Mantaz
                                Bent jau tiek gerai, kad matei ir dabar man aišku, kodėl tau Maskva atrodo gražesnė už Vilnių
                                Dėl švaros ir pastatų(eilinių) būklės senamiesty tai aišku Vilnius gražiau atrodo, bet pagal architektūra(pagrindiniai objektai) Maskva daug įspūdingesnė.

                                Comment


                                  Parašė oranger
                                  kokia imperija be kolonu?
                                  Buvo laikotarpis Šiauliuose (~1993-1996) kai kiekviena save gerbianti firma statėsi kolonas prie įėjimo
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    Ech poros pastatukų tikrai pavydžiu Maskvai

                                    Comment


                                      Dekui Vytautc uz detalias Rusijos sostines nuotraukas. Kai man mano brolis atsiunte tavo nuotraukas apie Maskva ir pasake: "paziurek i si didmiesti mano draugo akimis", as net negalvojau, kad Maskva tokia nuostabi!!! Dekui tau dar karta!!!

                                      Comment


                                        As nesuprantu, ko jus gincijates su Kaunu. Nu grazesni jam Maskva ir Varsuva nei Vilnius ir viskas Del skonio nesigincijama Kai jau galvoju, kad pusbrolis susirado pacia baisiausia moteri, jis vis sugeba mane nustebint - issiskirt ir susirast dar baisesne.. Ka as galiu padaryt, jei jo toks skonis

                                        Comment


                                          Parašė Didmiestis
                                          Dekui Vytautc uz detalias Rusijos sostines nuotraukas. Kai man mano brolis atsiunte tavo nuotraukas apie Maskva ir pasake: "paziurek i si didmiesti mano draugo akimis", as net negalvojau, kad Maskva tokia nuostabi!!! Dekui tau dar karta!!!
                                          Heh, tavo brolis keleta kito didmiesčio vaizdų man atsiuntė, kiek supratau- tavo užfiksuotų Nepatingėk ir pats nuotraukomis prie forumo gyvenimo prisidėti
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X