Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RU. Maskva / Москва

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai kaip suprast, tu nori pasakyt, kad Vilnius gražesnis miestas už Maskvą? Gal dar pradėk lygint Paryžium, iš vis tas tada belenkas, pasaulio bamba...

    Comment


      Taip noriu pasakyti kad Vilnius gražesnis miestas nei Maksva . Gal kada pabuvojęs Maskvoje pakeisiu nuomone, bet dabar taip yra . Jeigu liginti su Paryžium tai tada atvirkščiai . Paryžius be konkurencijos man gražiausias pasaulio didmiestis

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Jau vien dėl to Maskva yra koks didmiestis, magapolis sunkiai jį būtų galima lygint su 20 kartų mažesniu miestu. Čia nebent savo grožiu Maskvą pranoktų kokia Praha, Budapeštas ar Viena, bet jei Vilnius, tai čia jau provincilizmas pasireiškia šiektiek...

        Comment




          Taigi ne miesto pločiai ar gyventojų skaičiai yra lyginami apie ką tu čia šneki ? Nejaugi grožis tai kiekybės buvimas ?

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Nemanau, kad Maskva yra toks tuščias ir tik milijonus skurdžių turintis miestas, kaip kad kokia Kalkuta... Patikėkėk, Maskvą aplanko labai daug turistų iš vakarų. Iš Vokietijos, Italijos, JAV ir t.t., savo akimis mačiau begales turistinių grupių Maskvoje pernai vasarą. Vilnius niekada nesulauks net pusės tokių turistų srautų kaip Maskva.

            Comment


              Parašė kaunaz
              Vilnius niekada nesulauks net pusės tokių turistų srautų kaip Maskva.
              Ir ačiū Dievui.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Provincilizmas, cia viskas provincilizmas

                Comment


                  Tai pagal tavo teiginį tarkime prie prie Gedimino pilies sustačius koki 2 milijonus turistų Gedimino pilis taptu gražiausias pasaulyje pastatas . O vilniuje išleidus koki 10 milijonų turistų Vilnius taptu gražiausias pasaulyje miestas ?

                  Manau maskva daugiausia skaičiu turistu prisivilioja savo istorija , bei pasaulyje pagarsėjusiais politiniais sprendimais ir kai kuriu veikėju padarytais darbai, o ne tai kad miestas labai gražus Daugelis vakarų turistu nori pabuvoti kitoje Geležinės užkardos pusėje

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Man atrodo miesto archietktūros grožis ir vertė lemia turistų dėmesį. Vilniaus senamiestį lyginti su Maskvos architektūriniais paminklais juokinga.

                    Comment


                      Parašė kaunaz
                      Man atrodo miesto archietktūros grožis ir vertė lemia turistų dėmesį. Vilniaus senamiestį lyginti su Maskvos architektūriniais paminklais juokinga.
                      Ir kokie gi tie architektūriniai paminklai be Kremliaus ir Soboro?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Kaip aš ir sakiau as vertinų bendra vaizda , o ne Šv. Onos bažnyčia ir Kremliaus siena . Bendras vaizdas gražesnis Vilniuje

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Aha, dar ypac daug turistu varo i Maljorka pasigrozet jos urbanistiniais sedevrais

                          Comment


                            Parašė Mantaz
                            Ir kokie gi tie architektūriniai paminklai be Kremliaus ir Soboro?
                            Čia jau, Mantai, kaip kam. Yra žmonių (aš pvz) kuriems architektūrinis paminklas yra ir žymieji Stalino laikotarpio pastatai. Sakralinė Maskvos architektūra taip pat yra labai turtinga

                            Bet čia mes nusivažiavom į obuolių ir apelsinų palyginimą. Neįmanoma lyginti Vilniaus ir Maskvos- visiškai skirtingos svorio kategorijos.
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment




                              Vytauc, gal paemei tos desineje puseje paneles numeri? Tokia grazi rusiska subinyte... ech...
                              :dumas:

                              Comment


                                ne. esu ištikimas vyras ir pareigingas šeimos žmogus
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Parašė vytauc
                                  Čia jau, Mantai, kaip kam. Yra žmonių (aš pvz) kuriems architektūrinis paminklas yra ir žymieji Stalino laikotarpio pastatai. Sakralinė Maskvos architektūra taip pat yra labai turtinga

                                  Bet čia mes nusivažiavom į obuolių ir apelsinų palyginimą. Neįmanoma lyginti Vilniaus ir Maskvos- visiškai skirtingos svorio kategorijos.
                                  Dėl to nesiginčysiu, tik manyčiau Sanktpeterburgas yra kiek labiau nusipelnęs šiose srityje, nors tai netrukdo net tam pačiam Talinui krauti malkų netgi nominaliu turistų skaičiumi.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Ir kokie gi tie architektūriniai paminklai be Kremliaus ir Soboro?
                                    Nu gal ne Eifelio bokštas ar ne Romos forumas, bet vis šis tas. O dėl architektūrinių paminklų, tai aš nesu gidas, ar pernelyg didelis Maskvos žinovas, bet dar galima būtų paminėt ne tik visokias cerkves, bet ir kelias meno galerijas ir istorinius muziejus.
                                    Tau atrodo Gedimino bokštas Europos ar tuo labiau pasaulio mastu yra labai įdomus statinys?

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz
                                      Šiaip sakyčiau šitie pastatai, vieni šlykčiausių, iš to kas yra ar dar bus pastatyta MOCKBA City komplekse. Reikia tikėtis, kad Federation tower neatrodys toks bjauriai nublukęs kaip šitie pastatai.
                                      ša!
                                      :dumas:

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz
                                        Dėl to nesiginčysiu, tik manyčiau Sanktpeterburgas yra kiek labiau nusipelnęs šiose srityje, nors tai netrukdo net tam pačiam Talinui krauti malkų netgi nominaliu turistų skaičiumi.
                                        Čia vėl į skonius atsiremiame. Rusijos problema yra visiškai idijotiška vizų ir registracijos sistema, taip pat (ko gero svarbiausia) ten neskraido pigių skrydžių bendrovės ir nėra pigios ir vidutinės klasės viešbučių. Kai jie tai susitvarkys- padus nuo turistų.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz
                                          Nu gal ne Eifelio bokštas ar ne Romos forumas, bet vis šis tas. O dėl architektūrinių paminklų, tai aš nesu gidas, ar pernelyg didelis Maskvos žinovas, bet dar galima būtų paminėt ne tik visokias cerkves, bet ir kelias meno galerijas ir istorinius muziejus.
                                          Tau atrodo Gedimino bokštas Europos ar tuo labiau pasaulio mastu yra labai įdomus statinys?
                                          Tai nesi gidas ir nešnekėk. Kol kas svariausias tavo argumentas yra Maskvos dydis, kas yra tiesiog juokinga. Beje, gal ir Varšuva tau atrodo gražesnė už Vilnių?
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X