Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

DE. Frankfurtas / Frankfurt am Main

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    DE. Frankfurtas / Frankfurt am Main

    Uf, net galva obsisuko, ačiū už temas.

    Šitie dangoraižiai iš tiesų greitai atsibosta, tad dar palūkuriuosiu gatvės lygio vaizdų
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Aciu Johnai, labai grazu. Dangoraiziai viens no kito graziai issiskiria ir kartu sudaro sympatiska skylina . Gerai per nakti padirbejai ! Laukiu sekancios dalies .

    Comment


      #3
      oho, pirmoji tokia issami Frankfurto apzvalga ! Ispudinga. Didelis dekui.

      Comment


        #4
        Ačiū, Jonai. Ką čia be pridursi- Frankfurtas yra Frankfurtas
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #5
          nebuvau mates frankfurto abstulbau
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            #6
            jo ispudingos nuotraukas ir pats miestas
            I don't drive fast,I just fly low

            Comment


              #7
              Aš taip pat pirmą kartą matau Frankfurtą Vaizdas tikrai "pritrenkiantis"
              Dėkui už nuotraukas John.
              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

              Comment


                #8
                Ačiū, John ! pirmoje nuotraukosje esantis Westhafen Tower'is atrodo kaip vizualizacija, o ne tikras statinys
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  #9
                  Neblogai atrodo Frankfurtas, sio miesto "skyline" tikrai netaip greitai aplenks kiti Europos miestai, kaip kad atrodo kai kuriems SSC forume (dazniausiai tiems, kurie is Londono). Aciu Mr. John, gal bus ir naujo Radisson SAS viesbucio nuotrauku?

                  Comment


                    #10
                    Puikus miestas ir puiki apžvalga

                    Comment


                      #11
                      Nepatingėjau prisijungti, kad pasakyt

                      Comment


                        #12
                        Labai ačiū už serijos pratęsimą. Kažkaip Frankfurtas nepasirodė kaip jaukus ar gražus miestas ir, kas blogiausia, azijietės šiame mieste gan neišvaizdžios
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Labai dekui, puiki nuotrauku kokybe ir puikus komentarai. Aciu.
                          Kaunas yra Kaunas

                          Comment


                            #14
                            velgi dekui Atrodo tuoj Frankfurte jausiuosi kaip namie. Kad ir atstatyti - vokiski namai tiesiog atrodo liuks. Patinka man biurgeriskas stilius. Gaila kad tik tokia nedidele dalis islikusi.

                            Comment


                              #15
                              Čia aš pritarsiu Manto nuomonei . Nelabai iš nuotraukų ispudi palieką pats miestas neskaitant dangoraižių.

                              Nors mergaitė vietnamietė su lankstinukais iš pirmos temos labai patraukli

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Nesusilaikiau neidedamas mano manimu graziausios Frankfurto dangoraiziu nuotraukos :



                                nuotraukas is SSC by newfvgffm

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  Dėkui, Jonai, už puikias Frankfurto nuotraukas
                                  Turbūt dangoraižių fanas ten kaifavo...

                                  Comment


                                    #18
                                    ya, ist es fantastisch... tfu, t.y. nuostabu.. geros nuotraukos..

                                    Comment


                                      #19
                                      Super nuotraukos!

                                      Nors teko keletą kartų lankytis Frankfurte, patį miestą apžiūrėjau gana paviršutiniškai - vieną kartą lankiausi vos porą valandų, kitą kartą kelionės tikslas buvo IAA 2001 - garsioji automobilių paroda, tad daugiau laiko skyriau jai

                                      Frankfurtas labai gerai atrodo vasarą - atsimenu, mane ypač nustebino žalumos gausa Beje, taip pat labai patiko westendo gyvenamųjų namų kvartalas - kažkuo panašus į Žvėryną, tik namai kur kas prabangesni - prie kiekvieno stovi jei ne Ferrari ar Lambo, tai bent jau Porsche

                                      Ačiū už puikias temas

                                      Comment


                                        #20
                                        Dar kartą ačiū už nuotraukas

                                        Tik gal kiek persistengei su tais sexshop'ais, reikia gi saiką turėt
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X