Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

DE. Frankfurtas / Frankfurt am Main

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Dar pries kelis menesius apie Miunchena kalbejai kaip apie svajoniu miesta
    Aš taip pat prisiminiau Jono komentarus apie Miuncheną.
    Gali būti, kad jis dar netasigavo po kelionės į Aziją, tad visur, kur daugiau dangoraižių - gėris.

    Comment


      #62
      Taip, pats miestas nėra įdomus, be dangoraižių ten nėra labai ką žiūrėti. Bet yra aukščiausios klasės infrastruktūra, o infrastruktūra, asmeniškai man, ir yra tikroji miesto galybė. Tik kad jinai daugumai žmonių nelabai suprantama. Tiesiog kai matai tą išpildymą ir suvoki kiek milijardų ir milijardų eurų tai kainuoja, ir kaip viskas yra kokybiškai apmastyta ir įgyvendinta, per tai gerai pasimato tikroji Vokietijos ekonomikos galia.

      Comment


        #63
        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Dar pries kelis menesius apie Miunchena kalbejai kaip apie svajoniu miesta
        Tai aš ir dabar taip kalbu. Kaip miestas be konteksto ir, ypač iš turisto perspektyvos, Miunchenas ir tebėra mylimaiusias mano miestas. Visgi būtent gyvenimui Frankfurtas yra patogesnis ir geresnis dėl geografijos ir pasiekiamumo. O konkrečiau: iš ten galima patogiau ir greičiau nuvažiuoti į kitus regiono centrus (tiek traukiniu, tiek mašina) ir visai šalia miesto guli vienas svarbaiusių pasaulio oro uostų su daugiausiai krypčių pasaulyje. Tai iš esmės viską ir apsprendžia. Aišku, Miunchenas čia irgi nėra blogas variantas. Tai irgi didelis transporto hub'as ir, ko gero tai būtų antras pasirinkimas po Frankfurto. Tiesiog gyvenimui visgi teikčiau preferenciją Frankfurtui dėl minėtų priežasčių.

        Beje, čia turiu sutikti su ACC. Būtent infrastruktūra yra the real deal. Frankfurtas yra taip "pajungtas" prie Europos ir viso pasaulio, kaip, ko gero, joks kitas miestas.
        Paskutinis taisė John; 2013.03.05, 02:54.

        Comment


          #64
          Parašė John Rodyti pranešimą
          Tai aš ir dabar taip kalbu. Kaip miestas be konteksto ir, ypač iš turisto perspektyvos, Miunchenas ir tebėra mylimaiusias mano miestas. Visgi būtent gyvenimui Frankfurtas yra patogesnis ir geresnis dėl geografijos ir pasiekiamumo. O konkrečiau: iš ten galima patogiau ir greičiau nuvažiuoti į kitus regiono centrus (tiek traukiniu, tiek mašina) ir visai šalia miesto guli vienas svarbaiusių pasaulio oro uostų su daugiausiai krypčių pasaulyje. Tai iš esmės viską ir apsprendžia. Aišku, Miunchenas čia irgi nėra blogas variantas. Tai irgi didelis transporto hub'as ir, ko gero tai būtų antras pasirinkimas po Frankfurto. Tiesiog gyvenimui visgi teikčiau preferenciją Frankfurtui dėl minėtų priežasčių.

          Beje, čia turiu sutikti su ACC. Būtent infrastruktūra yra the real deal. Frankfurtas yra taip "pajungtas" prie Europos ir viso pasaulio, kaip, ko gero, joks kitas miestas.
          Infrastruktūra yra tik vienas komponentas iš daugelio, lemiantis, kur yra gera gyventi. Beje, infrastruktūra Vokietijoje gera, bet yra ne viena Europos šalis, kur ji panaši arba net geresnė:

          http://www3.weforum.org/docs/CSI/201...r2_2012-13.pdf
          Flickr

          Comment


            #65
            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Infrastruktūra yra tik vienas komponentas iš daugelio, lemiantis, kur yra gera gyventi. Beje, infrastruktūra Vokietijoje gera, bet yra ne viena Europos šalis, kur ji panaši arba net geresnė:

            http://www3.weforum.org/docs/CSI/201...r2_2012-13.pdf
            Oro uostų prasme daugiau tokių šalių nėra. Na nebent Londonas, bet tan viską "numinusuoja" prasta likusios infrastruktūros būklė ir geografinė lokacija (kampe, saloje).

            O kitų komponentų FFM taipogi yra pakankamai, pradedant saugumo, baigiant naktinėmis pramogomis.

            Beje, pagal Mercer Frankfurtas yra antroje vietoje (po Singapūro) pagal infrastruktūrą ir 7 vietoja pagal bendrą gyvenimo kokybę. Miunchenas pastarąjame sąraše yra 4-as.

            Geografinė lokacija+transportas ir oro uostas iš esmės yra tie rodikliai, kruie suveikia kaip kvalifikacinis faktorius Frankfurto naudai, Imho.

            Beje, tame tavo pateiktame sąraše prireitinguota kažkokių pievų. Ruandoje geresni keliai, nei N.Zelandijoje, Izraelyje ar Pietų Afrikoje? Namibijoje geresni geležinkeliai, nei Italijoje? Oro transportas Jamaikoje geresnis, nei Japonijoje?
            Paskutinis taisė John; 2013.03.05, 20:13.

            Comment


              #66
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Beje, tame tavo pateiktame sąraše prireitinguota kažkokių pievų. Ruandoje geresni keliai, nei N.Zelandijoje, Izraelyje ar Pietų Afrikoje? Namibijoje geresni geležinkeliai, nei Italijoje? Oro transportas Jamaikoje geresnis, nei Japonijoje?
              Man panašu, kad ten pačių gyventojų apklausa kaip jie vertina savo šalies infrastruktūrą. Čia Lettered gal pats paaiškins geriau kas ten yra :-)

              Comment

              Working...
              X