Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio universali "Cido" arena

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
    Tas projektas, kurio nuoroda nurodei, berods yra senesnis nei sis su melyna spalva. Belieka tiketis, kad toks maketas ir liks...
    O man kažkodėl atrodo, kad atvirkščiai. Kataloge "Mūsų Panevėžys 2006" iš Expo Aukštaitijos 2006 parodos irgi yra nuotrauka tos arenos, kurios maketą nuotraukoje laiko rankose.... Bet bendras vaizdas matyt dar keisis ne kartą....

    Comment


      Maketą sunkiau padaryt "gražesnį" nei vizualizaciją.
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        tas su melyna spalva tai tikrai labai senas...esu 99,9% tikras kad tai yra pats pirmasis arenos variantas,bet tikekimes,kad jis nepasikeite

        Comment




          et, koliegos, vėl daiktus lyginat tik pagal apdailą.. arena iš esmes visiškai tokia pat, tik makete labai krenta į akį tos stčiakampės konstrukcijos. ši, gal net "mandresne" su tais remais. o tas mielas mėlynumas vizualijoj greičiausiai būtų didžiulė skardinė siena

          Comment


            Nu tai dar nepradejo tos arenos statyt?

            Comment


              nemanau kad tep pasalus suskubtu kas darbus atlikinet bet atsilus manau darbai turetu pradet judet...

              Comment


                nu jau kaip ir nebeuzilgo turetu cviekus su lentom nesti i statybviete

                Comment


                  Nekantriai to laukiu

                  Comment


                    Laukiam nesulaukiam...
                    ______________
                    The Division Bell

                    Comment


                      Arenos vietoj dar niekas nekruta?
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        lyg ir nea... cia aptverta tik salia teniso kortu plotas
                        Neišmeskite spalvų

                        Comment


                          Aišku. Na, bet neužilgo pajudės ir arenos projektas.
                          ______________
                          The Division Bell

                          Comment


                            Kaip ir sakė Paulius, man tikrai "kvepia" tai Šiaulių Arenos kopijavimu.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              Man ta universali arena atrodo be rysio.... bent kaip parodyta 4 forumo puslapyje....

                              Comment


                                Parašė Apollo Rodyti pranešimą
                                Kaip ir sakė Paulius, man tikrai "kvepia" tai Šiaulių Arenos kopijavimu.
                                Pasisekė jums, kad Šiauliai pirmieji planetoje sugalvojo ir pasistatė tokią areną, nuo nieko nekopijuodami, patys viską sugalvojo ir pasistatė mikliai. Tikiuosiu supranti ką aš noriu pasakyt. Nebejuokaukit su tokiais pareiškimais, o ir Panevėžio vizija buvo pristatyta dar prieš Šiaulių tik, kad Šiauliuose viskas sklandžiau ir sparčiau vyko, dėl ko areną pas jumis jau beveik pastatė, o pas mus dar tik pradės...

                                Comment


                                  Parašė Apollo Rodyti pranešimą
                                  Kaip ir sakė Paulius, man tikrai "kvepia" tai Šiaulių Arenos kopijavimu.
                                  Baikit vienakart tokias erezijas skleist. Jau buvo pries kelias savaites tokia diskusija apie plagijavima isivyravus. Pasiskaityk, gal pajusi malonuma. Ko tu nori is tu arenu? Architekturinio stebuklo?
                                  دائما الليتوانيه

                                  Comment


                                    Na zmones nelabai man patinka tas paskutinis maketas siame puslapyje... Manau galetu padaryt kazka panasaus i siemensa tik su keliom naujom detalem, nes nesinori, kad butu fiasco kaip su daugeliu siauliu projektu

                                    Comment


                                      Parašė dts Rodyti pranešimą
                                      tvora jau stovi darbininkai vaiksto ruosiasi spa centro statyboms
                                      Ramiau.

                                      Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                                      Na zmones nelabai man patinka tas paskutinis maketas siame puslapyje... Manau galetu padaryt kazka panasaus i siemensa tik su keliom naujom detalem, nes nesinori, kad butu fiasco kaip su daugeliu siauliu projektu
                                      Tai kad nupjovus tuos du išsikišimus ir būtų Siemens . Be to Siemens nėra geriausias pavyzdys arenoms, architektūrine prasme.

                                      Comment


                                        As Panevėžy ką nors yra pastatyta ne PST?
                                        www.scriptorium.ie

                                        Comment


                                          Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
                                          As Panevėžy ką nors yra pastatyta ne PST?
                                          Na cia tikiuosi is geros puses toki klausima uzdavei Juk neveltui imone vadinas Panevezio Statybos Trestas Manau, nera ko stebetis.

                                          O del SPA centro, tai jis bus toje pacioje teritorijoje kaip ir arena, todel jos projekto eiga tinka ir cia...
                                          دائما الليتوانيه

                                          Comment

                                          Working...
                                          X