Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Gaila O taip norejosi isvysti dideli urbanistini parka Vilniuje su vandens telkiniais
    Great is Ok, but Amazing would be Great

    Comment


      #82
      na prie vandens parko kazkoks prudelis yra, kuriam jau vandens turbut tuoj nebeliks ta prudeli kaip suprantu iskase, nes nepamenu kad jis butu toj vietoj pries tai

      Comment


        #83
        Parašė Ragutis Rodyti pranešimą
        na prie vandens parko kazkoks prudelis yra, kuriam jau vandens turbut tuoj nebeliks ta prudeli kaip suprantu iskase, nes nepamenu kad jis butu toj vietoj pries tai
        Jis ten jau anksčiau buvo. Tik buvo jau tiek užžėlęs, kad jo visai nesimatė. Statyboms vykstant jo krantai buvo sutvarkyti, pačiam prūdeliui tvarkyti buvo atvežta speciali žemrausė. Dabar nežinau, ką su juo darys. Girdėjau gandus, kad kada nors į jį galima bus tiesiai iš akvaparko patekti. Bet nežinau, ar tai tiesa.

        Comment


          #84
          Aušra Pocienė
          „Lietuvos ryto“ korespondentė
          2007-09-05
          Kyla pirmieji pastatai

          Vilniuje šalia „Siemens“ arenos jau statomi daug aistrų visuomenėje sukėlę biurų ir gyvenamieji pastatai.

          Nors pramogų parko teritorijoje daugiabučių statyba nebuvo numatyta, verslininkai pasinaudojo įstatymais, leidžiančiais komercinės paskirties žemėje statyti administracinius pastatus, kuriuose ne daugiau kaip 50 procentų sudaro butai.

          Pastatai kyla palei Kalvarijų gatvę, kur pirmiausia bus pastatytas keturių aukštų biurų pastatas, sujungtas su dviem penkiaaukščiais daugiabučiais.

          Jų statybą numatoma baigti iki kitų metų pabaigos.

          Dar vienas dešimties aukštų administracinis pastatas bei du penkiaaukščiai gyvenamieji namai čia iškils iki 2009 metų pavasario.

          Kada bus pradėti statyti ir kokios paskirties bus kiti šiaurinėje Vilniaus pramogų parko dalyje suplanuoti pastatai, „Rubicon“ grupei priklausančios bendrovės „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis kol kas negalėjo pasakyti. Jo teigimu, viskas priklausys nuo rinkos poreikių.

          Kuriamas naujas miesto parkas

          Šiuo metu šalia būsimųjų pastatų jau pradėtas formuoti ir naujasis miesto parkas.

          9 hektarų Ozo parke bus keturi natūralūs ežerėliai, pasivaikščiojimo, riedučių bei dviračių takai, žaidimų aikštelės.


          Puoselėjama idėja naująjį miesto parką papuošti 27 skulptūromis, kurias sukurtų visų Europos Sąjungos šalių atstovai.

          „Parkas ypač vilioja žmones. Pirkdami butus Ozo parko namuose jie gali būti tikri, jog gamtos vaizdų jiems neužstos jokie kiti statiniai“, – tikino J.Dovidonis. Jo teigimu, daugiau nei pusė būsimųjų butų jau parduota.

          Pirmajame pastate iš viso bus 118 nuo 37 iki 84 kv. m ploto ekonominės klasės butų. Vidutiniškai vienas kvadratinis metras su daline apdaila parduodamas po 6 tūkst. litų.

          Kituose dviejuose penkiaaukščiuose numatoma įrengti dar 290 butų.

          Pasak J.Dovidonio, į pastatų statybą numatoma investuoti 220 mln. litų. Įrengti parką kainuos apie 15 mln. litų.

          Neliks ir transporto spūsčių

          Anksčiau po atviru dangumi planuotą šeimos pramogų parką dabar nuspręsta perkelti po stogu. Atrakcionų parkas „Ozo šalis“ įsikurs jau pradėtame statyti „Ozo“ pramogų ir prekybos centre.

          93 tūkst. kv. m ploto prekybos centrą numatoma atidaryti 2009 metų pavasarį.

          60 hektarų Vilniaus pramogų parko teritorijoje jau veikia „Siemens“ pramogų arena bei „Vichy“ vandens parkas.

          Pasak J.Dovidonio, ateityje pramogų parko teritorijoje neturėtų likti ir miesto gyventojus kamuojančios transporto spūsčių problemos.

          „Ši problema egzistuoja, nes į teritoriją dabar veda vienintelė V.Gerulaičio gatvė. Ji taip pat jau pradėta platinti ir ateityje bus keturių juostų.

          Miesto savivaldybė rengiasi nutiesti viaduką po Ozo gatve, įrengti įvažiavimą į Geležinio Vilko gatvę, nutiesti Kernavės gatvės tęsinį bei jungtį su būsimąja Šiaurine gatve.

          Tuomet į pramogų parko teritoriją ir iš jos bus galima važiuoti visomis keturiomis kryptimis“, – žadėjo J.Dovidonis

          Comment


            #85
            Gana įdomu dėl tos Gerulaičio gatvės. Dalį dabar platina, o kitą dalį jau nutiesė, bet tik dviejų juostų Kodėl iš karto nepadarė 4? Dar girdėjau, kad tame parke bus vieta renginiams. Ar per tuos koncertus nebus tiek triukšmo, kad bus viršytos leistinos normos? Žodžiu, lauksim daugiau informacijos.

            Comment


              #86
              Siokia tokia vizualizacija:

              gera gyventi gerai

              Comment


                #87
                Man atrodo si vizualizacija, nelabai i tema, Cia kalbama, apie ozo prekybos centra!
                Lithuanian Top 5 tallest buildings
                1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                3. Arfa 100 m. 29 f.
                4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                Comment


                  #88
                  Gal kiek naujesni vaizdeliai

                  http://www.ece.de/shared/media/downloads/1592_de.pdf

                  Comment


                    #89
                    Parašė Kema Rodyti pranešimą
                    Siokia tokia vizualizacija:

                    [/IMG]
                    O cia kartais ne Soho kvartalo prie Zalgirio ir Gelezinio Vilko sankryzos vizualizacija?

                    Comment


                      #90
                      Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                      O cia kartais ne Soho kvartalo prie Zalgirio ir Gelezinio Vilko sankryzos vizualizacija?
                      Ne, po nuotrauka parasyta
                      gera gyventi gerai

                      Comment


                        #91
                        keletas foto is vietos. Darbai po truputi juda.




                        Ir didziausias Rubikono siurprizas: salia prekybos centro daromas atviras vandens baseinas! Turbut VICHY parko filialas

                        Comment


                          #92
                          Nuostabu, dar vienas CHULTŪROS, prekybos ir pramogų centras-muziejus. Laukiu nesulaukiu. Beje, aš čia dabar biškį ne į temą, bet pirmą ir paskutinį karta buvau užsukęs į "Gedimino 9", nors reziduoju beveik už kampo. Galiu pasakyti, kad laukia jo niūrus "GDP" likimas.. Pravalas kažkoks.
                          Jūsų,
                          Analitikas PlėtRa™

                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                          Comment


                            #93
                            Kyla dar vienas klausimas, kodėl "Ozą" stato taip toli nuo gatvės? Juk prekybcentriui nereikia ramybės, tad jį reikėjo grūsti arčiau gatvės. Ir palikti daugiau ploto tam tikrajam parkui (jei toks iš viso ten bus).

                            Comment


                              #94
                              Visiškai netikiu, kad ten bus kas nors panašaus į žadamą parką: Ozui reikės automobilių aikštelės, daugiabučiams taip pat, jau nutiestos nemenkos gatvės vos ne per vidurį "parko".. Šio parko infrastruktūros darbai, manau, užsibaigs žolytės nupjovimu šalia daugiabučių, bei ten įrengtų supynių bei krepšinio aikštelių.. Tikiuosi po metų pasakysiu, jog klydau.. labai tikiuos..

                              Beje, aš čia dabar biškį ne į temą, bet pirmą ir paskutinį karta buvau užsukęs į "Gedimino 9", nors reziduoju beveik už kampo. Galiu pasakyti, kad laukia jo niūrus "GDP" likimas.. Pravalas kažkoks.
                              Na tai šaunuoliai tegu toliau kiša pinigus į tokius projektus, kol pagaliau supras, ką jau vakaruose seniai suprato, jog rūbais yra prekiaujama tokiuose centruose kaip "Ozas", išskyrus prabangius aišku, o centrą reikia palikti kavinėms bei smulkaus verslo artelėms kaip kepyklėles ar šokolado parduotuvėles..

                              Comment


                                #95
                                Parašė John
                                Bet as prognozuoju dar liudnesnes dienas Vilniaus centrui... <...> bet jau ir taip tuscias Vilniaus centras taps dar tustesnis.


                                Jei Vilniaus centras tuščias, tai ką tada kalbėti apie Kauno? Čia išvis žmonės beveik nebeužklysta. Net LA numirė Nuvažiavus į Vilnių man visai kitoks įspūdis - daug žmonių, gera atmosfera, jauku, gatvės pilnos šurmulio. Taigi nesiskūskit, nes būna ir žymiai blogiau... Užtat Kauno akropolis išgyvena savo renesansą

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Valstietis Rodyti pranešimą


                                  Jei Vilniaus centras tuščias, tai ką tada kalbėti apie Kauno? Čia išvis žmonės beveik nebeužklysta. Net LA numirė Nuvažiavus į Vilnių man visai kitoks įspūdis - daug žmonių, gera atmosfera, jauku, gatvės pilnos šurmulio. Taigi nesiskūskit, nes būna ir žymiai blogiau... Užtat Kauno akropolis išgyvena savo renesansą
                                  Užtenka pacituoti ir pridėti Klaipėdos vardą...
                                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Valstietis Rodyti pranešimą


                                    Jei Vilniaus centras tuščias, tai ką tada kalbėti apie Kauno? Čia išvis žmonės beveik nebeužklysta. Net LA numirė Nuvažiavus į Vilnių man visai kitoks įspūdis - daug žmonių, gera atmosfera, jauku, gatvės pilnos šurmulio. Taigi nesiskūskit, nes būna ir žymiai blogiau... Užtat Kauno akropolis išgyvena savo renesansą
                                    Anksciau kai kaune pries pora metu buvau tai LA pilnutele zmoniu buvo, lyginant su vilniaus gedimino prospektu kur kas gyvesne.

                                    Comment


                                      #98
                                      Nesutiku su Valstiečiu, LA tikrai nenumirė, net nebuvo pasiekta tikėtosios pasekmės- batų... etc. parduotuvių išsinešdinimo. Pažįstu nemažai žmonių iš principo neinančių į ,,Akropolį" ar tokių, kuriems jis visiškai neįdomus. Tai priklauso nuo žmonių požiūrio, o kaip supratu, Vilniuj populeriau skardinė dėžė, nei autentiškas centras, gaila.

                                      Comment


                                        #99
                                        /\ Aš nesureikšminu, kur apsipirkinėt. Koks skirtumas.. Ir principai čia kažkaip vaikiškai atrodo(man). Na dieną, piko metu tai visai yra tų žmonių ir laisvėj ir senamiestį, bet vakarop tai kaip po karo

                                        Comment


                                          Parašė syle Rodyti pranešimą
                                          Vilniuj populeriau skardinė dėžė, nei autentiškas centras, gaila.
                                          Man atrodo Gedimino prospektas jau kuris laikas nebėra centrinė Vilniaus gatvė. 'Centras' persikėlė į Pilies-Didžiąją-Vokiečių gatves.

                                          O dėl Akropolio - Vilniaus senamiestis yra toli nuo miegamųjų rajonų kuriuose gyvena pagrindinė masė žmonių. Tuo tarpu Akropolis yra pačiuose miegamuosiuose rajonuose. Aš einu į Akropolį ne todėl, kad man ten labai patiktų - aš einu todėl, kad man daug arčiau, patogiau ir viskas vienoje vietoje. Blogai yra tai, kad Vilniaus miegamieji rajonai yra sukoncentruoti praktiškai vienoje pusėje, o ne tolygiai išsidėstę apie centrą, kitaip tariant pati 'centro' sąvoka darosi reliatyvi, 'centras' geografiškai tampa pakraščiu, todėl formuojasi alternatyvus naujas 'miegamųjų rajonų centras': Akropolis - Ozas - Siemens Arena - Nacionalinis stadionas - Ukmergės gatvė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X