Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    priminei VP, tai prisiminiau. Nezinau ar sutapimas ir ka tai reiskia. Prismoj jei ka nors nusiperki gauni sokoladuka. Jis 3 plyteliu, ant ju pilis beroc, ir uzrasyta VP. Jei tai sokoladukai nupirkti ir tas VP reiskia VPmarket, tai isties juokinga. O FAIL cia jau pagal zmogu. kai atsidarys visos parduotuves, man asmeniskai juo vaiksciot bus maloniau ir jame jaukiau nei akropoly. Nors susisiekimas prastas
    http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

    Comment


      Jaučiu kad po kelių metų toje vietoje vakeriečius pakeis eilinė maksima.
      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

      Comment


        abejoju, didele parduotuve, platus pasirinkimas. Tik pilka aplinka.
        http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

        Comment


          Per daug jūs tą atidarymą sureikšminat. Ar FAIL, ar ne FAIL, žmonių srautas ilgame laikotarpyje vistiek bus lygiai toks pat ir nuo atidarymo "sėkmės" ar "nesėkmės" visiškai nepriklausys.
          Beveik tas pats ir su www puslapiu. Ar labai jau dažnai Jūs lendat į kokios "Panoramos" ar to paties "Akropolio" puslapius ir ten kažko ieškot?

          Comment


            Beje, šiaip pastebėjimas


            OZAS, Delfi.lt nuotrauka.


            "Galeria Krakowska" - prekybcentris Krokuvoje, nuotrauka mano.

            Panašu

            Comment


              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
              Panašu
              Panašu, tai panašu, tačiau apatinėj nuotraukoj esantis PC atrodo žymiai geriau ir jaukiau. Man tos oranžinės ozo sienos kažkodėl asocijuojasi su dideliu angaru/sandeliu, kurio laikančiosios konstrukcijos nudažytos oranžiniais antikoroziniais/priešgaisriniais dažais.

              Comment


                Taigi Krakowska tų pačių ECE yra O šiaip, tai kažką itin naujo išplanavime PC sugalvoti sunku būtų.

                Comment


                  Parašė sleech Rodyti pranešimą
                  Taigi Krakowska tų pačių ECE yra O šiaip, tai kažką itin naujo išplanavime PC sugalvoti sunku būtų.
                  vardan kliento galima pasistengti. Man EUROPA atrodo pakankamai naujoviškas PC, atitikmens jam bent jau Lietuvoje dar neradau.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    Parašė sleech Rodyti pranešimą
                    Taigi Krakowska tų pačių ECE yra O šiaip, tai kažką itin naujo išplanavime PC sugalvoti sunku būtų.
                    Geras . Na tuomet viskas aisku. Tik Krakowska interjera turbut europietis projektavo, o vat Ozo - tai ryskiai turkiskas stilius, ryskios spalvos ir piguva (stogas is vidaus labai pigiai atrodo).

                    Comment


                      Ozą projektavo lietuviai, ne turkai.
                      N N N

                      Comment


                        Buvo šiandien Tomizmas pažiūrėti naujo traukos centro Ozo, štai ir nuotraukos kurias žadėjo.

                        Liaudies daug


                        Einam arčiau. Tikėjausi rasti pagrindinį iėjimą nuo gatvės pusės, o jis pasirodo iš šono, nuo Siemenso. Nelabai patiko. Bet gatvė, einanti po Ozu - originalus sprendimas.


                        Turkų bakūžės dar stovi


                        Darbai tebevyksta


                        Priė įėjimo. Visai neblogai sugalvoti tie takai iš karti į 2 aukšto balkoną, bet kol kas dar užtverti (kairėje).


                        Kavinukė lauke, atidaryta bet kažkodėl tuščia


                        Šašlai kepa, bet niekas nevalgo


                        Pagrindinis įėjimas. Durys nepatiko - juk visuose PC besisukančios, o čia matyt krizė ir taupymas padiktavo tokį sprendimą.


                        Balkonas virš įėjimo


                        Viduje. Nežnau kodėl taip nemėgstate tos oranžinės spalvos, o man ji patinka - pagyvina vaizdą, bet čia jau skonio dalykas, aš kai mėgstu ryškesnes spalvas tai man sueina toks variantas.


                        Į dešinę nuo eskalatorių - išėjimas link parkingų ir į gatvę, einančią po PC (ten kaip supratau, yra Kernavės gatvė)


                        Užvažiavus į viršų


                        Einam į balkoną




                        Daug kas dar uždaryta








                        Vidus man visai patinka








                        Stogas iš vidaus tai tikrai piguva


                        Kvietkai, tokių visame PC gana daug


                        Koncertas - vaikų eurovizininkė dainas traukia ir Ozo lankytojus entertainina






                        Išėjimas į parkingus ir prie liftų


                        Kai kurios neatidarytos parduotuvės kol kas užtengtos gana įdomiais vaizdais




                        Man šitas ypač patiko:


                        Car'ai


                        Lipame į antrą aukštą. Eskalatorius toje vietoje neveikė.




                        Iš karto neatsispyriau pagundai pakilti dar aukščiau, link išėjimo ant stogo. Vaizdai nuo ten.




                        Ant stogo nemažai vietos





                        Bangos




                        Priėjau prie krašto jau apsidžiaugęs, kad galima bus pasigrožėti miestu, bet teko nusivilti - jau aš nemažo ugio, bet tas bordiūras ir tai man pečių aukštyje, o kokia mergužėlė apskritai nieko nematytų. Nesąmonė. Dar ir skardos aplamdytos.


                        Kaip viskas atrodo taip nepatogiai žiūrint į miestą:




                        Statybininkų chlamas. Tą namą tikiuosi nugriaus?


                        Vėl viduje, 2 aukštas













                        Važiuojame į 3 aukštą, link X-Planet (kaip supratau, čia bus kino teatrai)








                        Vieta vaikams pasibovyti




                        Čia galima ir į miestą pasižiūrėti


                        kiti 3 aukšto vaizdai. Žmonių čia mažai, čia lyg ir kažkoks restoranas bus bet aišku dar neatidarytas.






                        Pasivaikščiojau, metas atgal




                        Negi tie chaotiški brūkšniai vis dar madingi?


                        Lauke. Ežerėlį nepakenktų sutvarkyti, nes dabar atrodo bjaurokai.


                        Parkingai


                        Gatvė po PC - tikrai gera idėja.




                        Žodžiu, PC toks pats kaip ir dauguma, niekuo neypatingas ir neišsiskiriantis, gal tik kažkiek įdomesne architektūra, vis ne Akropolio dėžė. Skirtas tik shopintis, nei ledo kaip Akropolyje, nei kartingų kaip Panoramoje - nieko įdomesnio, beveik vien parduotuvės. Būtų buvę kur kas geriau, jei būtų atidarę vėliau, nes kaip pusė parduotuvių atidaryta, pusė ne - kvailai atrodo. Bet didžiausias minusas - jokių rodyklių, jokių nuorodų, jokių kiekvieno aukšto planų, nei lankstinukų kaip kituose PC Pvz, kad ir ta Prisma. tik eidamas atgal susigriebiau, kad į ją neužėjau, bet taip ir nepastebėjau į kokį užkampį jie ją užkišo. Juk Akropolyje ar Panoramoje, iš karto matosi kur yra Maxima ar Rimi, pagal kasos aparatų eilę, o čia ta Prisma kažkur užkišta, o jokių nurodymų kaip ją rasti nėra. Tingėjau eiti atgal ir ieškoti, kitą kartą kai reiks rasiu.

                        Mano vertinimas - pats PC būtų 8/10 bet atidarymą galima vertinti tik 4/10
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Snd buvom su masina. PArkinkas mazu maziausiai apgailetinas. kadangi stovejimo aiskteles neaiskios formos tai vaziuoti tenka didelius ratus, nuorodu nera, jokiu atitvaru, kaip panoramoj kad jei arti kolonos vaziuoji yra apsaugos. Is parkingo einant plyteles nesuklotos, baisu. Viduj statybiniu medziagu kvapas...
                          http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                          Comment


                            Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                            Snd buvom su masina. PArkinkas mazu maziausiai apgailetinas. kadangi stovejimo aiskteles neaiskios formos tai vaziuoti tenka didelius ratus, nuorodu nera, jokiu atitvaru, kaip panoramoj kad jei arti kolonos vaziuoji yra apsaugos. Is parkingo einant plyteles nesuklotos, baisu. Viduj statybiniu medziagu kvapas...
                            Pritariu. Šiaip tai didelė arklidė. Jokio jaukumo, skurdus interjeras, krūvos nepabaigtų darbų, nuo to, kad nėra tualeto lauko durų pritraukėjų, baigiant tuo, kad parduotuvės su plikom betoninėm sienom, be pakabinamų lubų ir t.t. "Prismos" turbūt geriau paslėpti ir nesugalvosi.
                            Įvažiuojant ir išvažiuojant pažeidžiau taisykles, bet kad kažkokia nesamonė su ženklinimais. Kadangi kai išėjome jau buvo suteme, tai iš išorės prekybcentris skendėjo tamsoje, šviesa sklido tik pro langus. Na tikėsimės kad tai ateityje išsispręs.
                            Neseniai buvau Kauno "Akropolyje", tai tas žymiai patrauklesnis ir jaukesnis.
                            gera gyventi gerai

                            Comment


                              Šiandien ir aš apsilankiau Oze. Iš tikrųjų viskas labai patiko, žinant ir tai, kad pats pastatas dar nėra pilnai pabaigtas. Geriausią ispūdį paliko tai, kad visame centre yra labai daug šviesos bei erdvės Žinoma, stogas taip pat labai patiko mano objektyvui Galite pažiūrėti keletą šūvių iš šios dienos pasivaikščiojimo:

                              Automobiliai


                              Įėjimas


                              Viduje










                              Ant stogo




                              Why visit Vilnius?

                              Galerija

                              Comment


                                Ech.. Teko apsilankyti šiandien "OZE"

                                Minusai:
                                1. parkingas tragiškas - neaišku kur važiuoti. Mašinų vietos mažos, jau mačiau ne vieną ale avariją, kai mašinos šonais prie stulpų liesdavosi. Priminė "Europa" parkingą. Nerodo niekur, kur yra laisvos vietos. Jei ne bachuriukai, tai būtų visai bardakas;
                                2. krito į akis tušti plotai, kurie sudarė iki 5% viso ploto. Dar didelė dalis išnuomoto ploto neveikė ir anot PC plėtotojų - atsidarys greitu metu;
                                3. trūksta pramogų ir ypač maitinimo įstaigų - vien dėl to "Traukos centro" etiketės nepridėsime
                                4. trūksta orientacinių PC planų su parduotuvėm.

                                Pliusai:
                                1. Gera atmosfera - groja muzika, šviesu, daug erdvės ir daug žmonių;
                                2. Geras PC išplanavimas - nėra "įlankų", kur retai užsuka pirkėjai.

                                Taikosi į pirkėjus, kurie eina apsipirkti, ne pramogauti. Tačiau tam jau yra "Akropolis", "Panorama", kur dar galima ir pavalgyti, kai praalksti bevaikščiodamas per parduotuves
                                Matas Macijauskas
                                www.ntspekuliantai.lt

                                Comment


                                  Parašė MatasM Rodyti pranešimą
                                  Pliusai:
                                  1. Gera atmosfera - groja muzika, šviesu, daug erdvės ir daug žmonių;
                                  2. Geras PC išplanavimas - nėra "įlankų", kur retai užsuka pirkėjai.
                                  drysčiau prieštarauti
                                  Nepasakyčiau kad užsuka retai, bet ten kur Prisma, tai tikrai įlanka, ir jokių nuorodų.
                                  http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                  Comment


                                    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                                    drysčiau prieštarauti
                                    Nepasakyčiau kad užsuka retai, bet ten kur Prisma, tai tikrai įlanka, ir jokių nuorodų.
                                    Na buvau ir aš šiandien apie 21h "Oze" kartu su savo 2,5m. sūnum. Šiaip neblogai, žmonių nemažai, tik pasigedau pramogų vaikams. Šiaip manau, kad per vaikus eina neprastas biznis, nes jie atveda savo tėvus arba senelius, o ir patys visada nori ne tik pramogų, bet ir valgyti, gerti, saldumynų. Prie to tuoj grįšim Informacijos skyriuje didelėm raidėm parašyta ir dar žalia spalva paryškinta kur rasti PRISMA Nuėjome ten. Patiko, kad yra vežimėliai, skirti vaikams, o daiktų saugojimo spintelės su langeliu. Pačioje salėje gana daug erdvės, kainos tikrai nesikandžioja, yra tokių prekių, kokių nerasi kituose PC. Gana keistai žiūrisi spalvų deriniai — ir grindys ir lubos baltos. Viena vertus tai suteikia gaivos ir švaros įspūdį, kita vertus pasijunti nesmagiai kaip ligininėje.
                                    Dabar grįštu prie pramogų vaikams. Vis dairiausi kokių nors pramogų sūnui. Laiko daug neturėjom, nes dar reikėjo grįšti namo ir jį užmigdyti, tai apvaikščiojom tik pirmus du aukštus. Gal aš nepastabus, bet nieko tinkamo apart vafliai "Friends" neradau, o gaila. Prisiminiau, kad "Megoje" labai patiko lokomotyvo modelis, sūnus net 3 kartus iš eilės jame "važiavo". jeigu "Oze" visgi kažkas panašaus yra — labai dėkočiui už tokią informaciją. O čia keletas nuotraukų su ta lokomotyvo atrakcija. Ozo nuotraukų padariau tik keletą, bet jos nelabai pavyko, todėl nekeliu, nes ir be manęs jų čia jau pilna

                                    Toks žasiliukas labai praverstų ir PC OZAS


                                    http://foto.terpe.lt/inkelti/20090823/i55_04.JPG
                                    Paskutinis taisė Romas; 2009.08.29, 17:31. Priežastis: Tolesnės diskusijos iškeltos į "Veidų (ne)rodymas nuotraukose"
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Dabar grįštu prie pramogų vaikams. Vis dairiausi kokių nors pramogų sūnui. Laiko daug neturėjom, nes dar reikėjo grįšti namo ir jį užmigdyti, tai apvaikščiojom tik pirmus du aukštus. Gal aš nepastabus, bet nieko tinkamo apart vafliai "Friends" neradau, o gaila. Prisiminiau, kad "Megoje" labai patiko lokomotyvo modelis, sūnus net 3 kartus iš eilės jame "važiavo". jeigu "Oze" visgi kažkas panašaus yra — labai dėkočiui už tokią informaciją. O čia keletas nuotraukų su ta lokomotyvo atrakcija.
                                      Vaikams skirtas 3 aukšto kampas. Yra netgi elektromobilių. Kadangi lankėmės irgi pakankamai vėlai, tai neįleido į tuos laipiojimus ir čiuožinėjimus. Vietoj pramogų - ašarų ežeras.
                                      Bet ten dar irgi kaip supratau ne iki galo viskas įrengta, daug tuščio ploto.
                                      gera gyventi gerai

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        Per daug jūs tą atidarymą sureikšminat. Ar FAIL, ar ne FAIL, žmonių srautas ilgame laikotarpyje vistiek bus lygiai toks pat ir nuo atidarymo "sėkmės" ar "nesėkmės" visiškai nepriklausys.
                                        Nenorėčiau sutikt... Jei pirmą kartą atėjęs ir pasidairęs nepamatau dėl ko man čia reikėtų sugrįžt dar kartą (nes pusė parduotuvių neveikia) tai kitą kartą važiuosiu į Akropolį kur yra visko...
                                        Situacija deja labai primena G9: nėra traukos centro (tik vienas "inkaras", bet per mažas), P&C galėjo būti vinis, bet jos kažkodėl nėra, nėra ko valgyti ir nėra kur pramogauti.

                                        P.S.
                                        amiko: jei neklystu pagal įstatymus vaikų veidus draudžiama rodyti neigiamame kontekste

                                        P.P.S. O.T.
                                        O wyckos foto užkiuvo ir man - įdėjo 2 foto stambiu planu, lyg būtų norėjęs parodyt sūnų, bet veidą paslėpė įspūdžiui apie traukinuką susidaryti būtų užtekę i vienos foto..
                                        Paskutinis taisė Qbazzz; 2009.08.25, 13:23.

                                        Comment


                                          Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
                                          Nenorėčiau sutikt... Jei pirmą kartą atėjęs ir pasidairęs nepamatau dėl ko man čia reikėtų sugrįžt dar kartą (nes pusė parduotuvių neveikia) tai kitą kartą važiuosiu į Akropolį kur yra visko...
                                          Situacija deja labai primena G9: nėra traukos centro (tik vienas "inkaras", bet per mažas), P&C galėjo būti vinis, bet jos kažkodėl nėra, nėra ko valgyti ir nėra kur pramogauti.
                                          Tik nemeluok mums ir sau, kad niekada daugiau nevažiuosi į "Ozą", nes per atidarymą neveikė pusė parduotuvių Net jei tamsta esate labai principingas ir iš tiesų daugiau niekada į šį PC nekelsite kojos, didžioji dauguma tautiečių tikrai nėra tokie. Ką aš norėjau pasakyti yra tai, kad ilguoju laikotarpiu pirkėjų srautai tikrai nepriklausys nuo atidarymo metu veikusių parduotuvių. Va traukos centro buvimas/nebuvimas gali būti tas faktorius, įtakojantis srautus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X