Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2009

    Comment


      Galiu patvirtinti, kad data teisinga .

      Comment


        Gerai kad mes čia Lietuvoj neprarandam optimizmo , vienam krizė baigsis birželio 21, kitam Ozo atidarymas rugpjūčio 20

        Comment


          Lyg ir rudenį buvo nutarę atidaryti, tai dar greičiau nei tikėjomės. Neblogai neblogai, kaip krizės metu
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            kazkaip man atrodo kad nespes jie iki tol laiko
            http://vilnius-town.myminicity.com/ind

            Comment


              Man irgi įtartina kažkiek tokia data, bet jeigu jau "patikimi šaltiniai"... Gal ir džiaugsimės Ozu vasaros gale.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Buvau šiandien prie Ozo pasivalkioti. Pafotkinau gana gausiai, tik kad mano senas pigus Olympusas ne itin kokybiškai fotkina, bet manau sueis.

                Vos atėjus, nuo licėjaus pusės:




                Nuo Ozo - Geležinio Vilko g. viaduko:










                Galingas pastatas. Nuo Ozo gatvės pusės:








                Iš arčiau - dar gražiau:










                Bokštelis įvairiais kampais:










                Vaizdas nuo Siemens Arenos:








                Kelia kažkokį aparatą


                Dirbam dirbam...


                Nuo Vichy vandens parko




                Einam iš kitos pusės. Kairėje - vandens parko kampas.


                O iš kitos pusės dar įspūdingiau




                Ežerėlis, tiksliau tai kas iš jo liko:


                Na stambus pastatas, iš kitos pusės dar labiau tai jaučiasi:












                Štai čia "čiuju" bus parkingai, tokie gana nemenki:






                O čia jau nuo Geležinio Vilko gatvės pusės:














                Toliau jau fotkinti nebuvo kaip - palei gatvę tęsiasi tvora, ir gana aukšta, aš pats nemažo ūgio, bet viršaus nepasiekiau - būčiau padaręs nuotraukų, prakišęs fotiką per viršų.


                Na bet vis dėlto, radau tvoroje plyšelį - geri vyrai skylučių visada randa


                Vaizdas per jį:


                Dar porą sekančių nuotraukų padariau besinaudodamas štai tokiomis po tvora esančiomis properšomis (padariau gal 5 kadrus, iš jų tik 2 geri, kituose žolė):






                Na ir pabaigoje, nutariau pasiprašyti statybininkų kad įleistų mane pafotkinti į vidų:


                Haha, joke


                Tai šiam kartui tiek Išvadoje galiu pasakyti, kad šis prekybos centras matyt bus geriausias iš esančių Vilniuje. Belieka nekantriai laukti atidarymo.
                Paskutinis taisė Tomizmas; 2009.06.19, 20:46.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  jei ne langai, tai kur jau apdaila sudėta pasakyčiau, kad čia mėsos kombinatas
                  http://v3rsus.lt

                  Comment


                    O ko tikiesi? Klinkerio ir marmuro apdailos? Stebuklų nebūna. Pažiūrėjus į visokius Akropolius ir kitas dėžes šis atrodo labai gerai.

                    Comment


                      šiaip iš prekybos centro išvaizdos neverta tikėtis fontanų architektūrine prasme, tačiau pačio pastato forma man gan patiko, tačiau apdaila pasirodė gan pigi.
                      DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                      Comment


                        Tie nuosavi namai taip ir liks? labai jau keistai atrodo. Ir tikrai išvaizdumo neprideda.

                        http://img413.imageshack.us/img413/7498/p5120558.jpg

                        O šiaip tai labai jau didelis p.c., man asmeniškai, tokie nepatinka.

                        Comment


                          Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                          Tie nuosavi namai taip ir liks? labai jau keistai atrodo. Ir tikrai išvaizdumo neprideda.

                          http://img413.imageshack.us/img413/7498/p5120558.jpg

                          O šiaip tai labai jau didelis p.c., man asmeniškai, tokie nepatinka.
                          Abejoju ar liks, juk jie aptverti kaip statybų aikštelės dalis, kol kas juos matyt naudoja kaip kokius sandėlius.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                            Tie nuosavi namai taip ir liks? labai jau keistai atrodo. Ir tikrai išvaizdumo neprideda.

                            http://img413.imageshack.us/img413/7498/p5120558.jpg

                            O šiaip tai labai jau didelis p.c., man asmeniškai, tokie nepatinka.
                            Man tie namukai prideda kažkokio šarmo kaip kontrastas su Ozu. Būtų visai įdomu jei jie liktų
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Comment


                                žvėriškas mastelis..
                                Jūsų,
                                Analitikas PlėtRa™

                                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                Comment


                                  Tie ""nuosavi namai" kaip as suprantu yra pastatyti gyventi statybininkams.

                                  Comment


                                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                    Gerai kad mes čia Lietuvoj neprarandam optimizmo , vienam krizė baigsis birželio 21, kitam Ozo atidarymas rugpjūčio 20
                                    "Ozas" priima didžiausią nuomininką

                                    Parašė VZ.lt
                                    "Ozo" prekybos centre pirmadienį įsukūrė didžiausias jo nuomininkas - 10.000 kv. m plotą užimantis suomių kapitalo prekybos centras "Prisma", plėtrai "Oze" investavęs apie 6 mln. Lt.

                                    "Prismoje" montuojamos šaldymo vitrinos, vėliau bus montuojamos iš Suomijos atgabentos prekių lentynos bei kasos. Visus šiuos darbus ketinama baigti iki atidarymo dienos - rugpjūčio 20-osios, teigiama pranešime.

                                    Prekybos centro "Ozas" plėtotojai balandžio pradžioje "Verslo žinioms" teigė, kad jei ne globali finansų krizė, šiuo metu jau dairytųsi naujų projektų Lietuvoje. Vokietijos bendrovė ECE, nors ir pristabdžiusi investicijas, ateities planų atidaryti daugiau prekybos centrų Lietuvoje neatsisako.

                                    Dabartinė vokiečių investicija sudaro apie 170 mln. EUR (587 mln. Lt). Generaliniu rangovu pasirinktas Turkijos statytojas "KAYI construction".

                                    Comment


                                      Prisma? Dar negirdėtas tinklas, galvojau bus kokia eilinė hyper super duper maxima.

                                      Smagu kad atidaro jau kitą mėnesį. Eis visi paslankioti ir pasidairyti, nes krizės metu nieko nepirks
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Prekybos centras „Ozas“ duris atvers vasaros pabaigoje

                                        http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=23116305

                                        Comment


                                          Kaip tik sindien su darbo reikalais ieskojau tenais prekybos saleles- tai viskas jau uzimta. Nesitikejau, kad taip viska uzpildys tokiu laikotarpiu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X