Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prisma tai pasirode baisi, na o Ozas tai toks ko ir tikėjausi, nieko labai įspūdingo ten nėra, patiko gal tik automobilių stovėjimo aikštelė
    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

    Comment


      Manau nieko gero iš šito PC nebus, vaikšto po Gariūnus, siūlo gariūniškiams nuomotis vietas(manau tai prestižo nedaro ...). Greitu metu atsidarys, gal būt jau ir atsidarė Kiniečių parduotuvė(apie 1000kv.m), su gariūninėm prekėm.

      Comment


        Parašė music Rodyti pranešimą
        Aš nejaučiu. Papasakok man apie skirtumą, kurį jauti tu
        nu va, o as jauciu.. dideli platus praejimai, jokiu akciju atrakciju, net kainos visos vienodos spalvos, kainos normalios (ir be akciju) kaip ir visur, spalvos cia skonio reikalas - man patinka - nevargina akiu. Visas tvarkingai ir aiskiai isdeliota, del spalvu tai cia skonio reikalas.

        O kai po prismos nueini i bet koki kita prekybcentri, tai pasijauti baisiau nei turguj, viskas mirga marga, praeiti neimanoma, prideliota sh visokio ant tako, kai kur net dezemis, akcijos atrakcijos ant kiekvieno kampo (daugiau nei puse apgavystes - kaina tokia pati kaip ir buvo), apie pravaziavima su vezimeliu isviso nekalbu, ten daug kur pats nepraeini.. Eiles dideles..

        Zodziu tulam lietuviui prisma nepatinka, man ten bent nevargina apsipirkinejimas. Ir dabar visada kai apsipirkinesiu visai savaitei - vaziuosiu i prisma.
        Kulinarija, receptai

        Comment


          Mano akim Prisma = ASDA

          Comment


            ir dar
            http://www.delfi.lt/news/economy/bus....d?id=24034914
            Kulinarija, receptai

            Comment


              Pridedu Ozo vaizdą iš viršaus:



              Daugiau vaizdų: http://picasaweb.google.com/ramasn/2...rydisVilniuje#

              Comment


                Parašė WooHoo Rodyti pranešimą
                nu va, o as jauciu.. dideli platus praejimai, jokiu akciju atrakciju, net kainos visos vienodos spalvos, kainos normalios (ir be akciju) kaip ir visur, spalvos cia skonio reikalas - man patinka - nevargina akiu. Visas tvarkingai ir aiskiai isdeliota, del spalvu tai cia skonio reikalas.

                O kai po prismos nueini i bet koki kita prekybcentri, tai pasijauti baisiau nei turguj, viskas mirga marga, praeiti neimanoma, prideliota sh visokio ant tako, kai kur net dezemis, akcijos atrakcijos ant kiekvieno kampo (daugiau nei puse apgavystes - kaina tokia pati kaip ir buvo), apie pravaziavima su vezimeliu isviso nekalbu, ten daug kur pats nepraeini.. Eiles dideles..

                Zodziu tulam lietuviui prisma nepatinka, man ten bent nevargina apsipirkinejimas. Ir dabar visada kai apsipirkinesiu visai savaitei - vaziuosiu i prisma.
                Tavo reklama mane įtikino. Iš tiesų pati geriausia pasaulyje parduotuvė! Nuo šiol tik joje pirksiu, ar galima gauti lojalaus Prizmos pirkėjo kortelę iki gyvos galvos? Ne? Na tiek to, vistiek eilinis tripermarketas ir tiek.
                Beje, aš už mažas parduotuvėles.
                http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                Comment


                  Parašė music Rodyti pranešimą
                  Tavo reklama mane įtikino. Iš tiesų pati geriausia pasaulyje parduotuvė! Nuo šiol tik joje pirksiu, ar galima gauti lojalaus Prizmos pirkėjo kortelę iki gyvos galvos? Ne? Na tiek to, vistiek eilinis tripermarketas ir tiek.
                  Beje, aš už mažas parduotuvėles.
                  Tavo sarkazmas irgi mane itikino
                  man irgi mielesnes mazos parduotues, bet didiesiems apsipirkimams, per didelis malonumas vazineti per 10 skirtingu parduotuveliu..
                  Kulinarija, receptai

                  Comment


                    Kartais per daug skubam ir pervertinam apsipirkimo procesą. Arba nuvertinam, žiūrint iš kokių pozicijų vertinsi.
                    N N N

                    Comment


                      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                      Comment


                        Nu va, buvau ir aš pagaliau "Oze". Nepamačiau nieko to, ko nebūčiau matęs kažkur kitur Parduotuvės tos pačios kaip ir visur, išskyrus kelias, kurios irgi niekuo nenustebino (kažkas labai gyrė, berods, "Deichmann" ir "Peek&Cloppenburg"). O kadangi šiaip seniai rūbų parduotuvėse lankiausi, tai vakar dar kartą nusistebėjau, kad net ir sunkmečiu drabužių kainos pas mus dar labai toli iki vakarų Europos Tad ir nenuostabu, kad tam pačiam "Oze" dar labai daug tuščių vietų.

                        Aj, tiesa, viena parduotuvė patiko. Nepamenu kaip vadinasi, bet interjeras sužavėjo - berods tik moteriški rūbeliai, jų nedaug, bet nėra nei jokių lentynų, sienos paliktos "be apdailos" tik dekoruotos spalvotų dažų "aptaškymais", nėra nei durų jokių stiklinių, tiesiog nišoje parduotuvė įsikūrusi. Šita patiko. Originali tokia Kas matė, supras apie ką aš čia.

                        Ir dar labai keista pasirodė kaip žmonės nerada "Prismos" Man kažkaip iškart pavyko susigaudyt kur jos ieškot. O ir tas parkingas nėra jau toks baisus. Pati "Prisma" irgi niekuo nenustebino. Na gal nebent tuo, kad sutikau pažįstamą, kuris ten apsauginiu dirba

                        Apibendrinant - į "Ozą" sugrįšiu nebent tada, kai ten atsidarys naujų ir niekur kitur nesančių parduotuvių arba naujas kino teatras.

                        Comment


                          Gera kampas o kas tas susiraitęs pastatas dešiniau Ozo? Kai ne vilnietis, tai nežinau...
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            Parašė fredis Rodyti pranešimą
                            Gera kampas o kas tas susiraitęs pastatas dešiniau Ozo? Kai ne vilnietis, tai nežinau...
                            Biurų pastatas ,,alfa''.
                            Flickr

                            Comment


                              Gavau šiek tiek infos apie šitą PC. Smagaus skaitymo:
                              http://www.ntspekuliantai.lt/lt/dien...dministracija/
                              Matas Macijauskas
                              www.ntspekuliantai.lt

                              Comment


                                buvau "oze" nepatiko. kažkoks neišbaigtumo jausmas pradedant nuo automobilių stovėjimo aikšelių iki prekybos erdvių. vienintelis vertas dėmesio baltiškų papuošalų stalelis, bet tai su "ozu" nesusiję
                                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                Comment


                                  Parašė MatasM Rodyti pranešimą
                                  Gavau šiek tiek infos apie šitą PC. Smagaus skaitymo:
                                  http://www.ntspekuliantai.lt/lt/dien...dministracija/
                                  Prisidėsiu ir aš prie tų variantų - iš vakarinės pusės nėra kur palikti dviračių, išskyrus apšvietimo stulpus. Bent jau taip buvo kai aš buvau ten tą pirmą ir paskutinį kartą
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Praėjusį mėnesį antrą kartą nuėjės, jau net "Prismą" radau - pasiekimas Šiaip nebūčiau radęs, jei nebūčiau pasižiūrėjęs į kitiems tokiems patiems "nesupratingiems" PC lankytojams skirtą atspausdintą lapą prie informacijos. Pagaliau nuėjęs iki Prismos, nenustebau kodėl jos anksčiau neradau - ji užkišta į tokį užkampį, kad nežinodamas 100 metų nerastum, o rodyklių, bent pradžioje, nebuvo jokių. Labai didelis minusas. Šiaip Prisma niekuo nesužavėjo - kainos beveik tokios pačios, interjeras kaip eilinio prekybcentrio, tas baltos ir žalios spalvų derinys iš viso kažkoks erzinantis, taip kad, nieko ypatingo. Ko ir tikėjausi - daug reklamavo, daug rėkavo, o rezultate tas pats ... tik kitoje rankoje. Ir šiaip visas Ozas - paprastas prekybcentris, jokių įdomesnių pramogų... Kažkaip jau atsibodo, buvo lietuviams įdomu tie shopinimosi mallai, kaip jie dar buvo naujovė Lietuvoje, kokiais 2002 metais kai atsidarė Akropolis, tai visi ėjo šniūrais, net turistus iš užsienio veždavosi parodyti šio aštunto pasaulio stebuklo (tie turistai likdavo nesupratę, kokį čia gastronomą jiems norėjo parodyti) Bet dabar, norisi jau kažko daugiau, nei tų vienodų parduotuvių, negi visas idomumas - pasishopinti? Boring. Akropolyje ledas, kino teatrai, Panoramoje kartingai... O kas gero Oze? Na kino teatrai bus, bet jie juk jau Akropolyje yra, taip kad nieko išskirtinio. O pats atidarymas, kai pusė parduotuvių dar neatidarytos, buvo daugiau nei kvailas. Negalima buvo palaukti kokį mėnesį? Ir aplinkai turiu kritikos - nesutvarkyta, turkų chlamas dar neišvežtas. Menkas malonumas eiti į PC vos ne per statybų aikštelę. Prieš porą savaičių ėjome ten su drauge, tai stovėjimo aikštelėje kažkokios armatūros iš asfalto išlindusios, tik ir žiūrėk kad neužliptum...
                                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2009.10.01, 21:36.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      o centrinių laiptų plytelės jau ištrupėjusios

                                      Comment


                                        /\ tą ir aš pastebėjau tokiais tempais OZAS greit bus BANNED nors prisma man vis tiek labai patiko

                                        Comment


                                          Parkingo danga žemiau kritikos - jau pradėjo trupėti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X