Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Horizontai - Lvivo 59 (buvę Vėtrūnos dvynukai, 11 Kvartalas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man gaila, kad sujungė projektus ir nepaliko to orginalaus raudono daugiabučio.
    Click image for larger version  Name:	IMG_20231228_131046.jpg Views:	0 Size:	343,3 kB ID:	2099692

    Comment


      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
      Man gaila, kad sujungė projektus ir nepaliko to orginalaus raudono daugiabučio.
      Per daug būtu Nordic/nyderlandiška, reikia ir Cen. Europos skonio įnešti į kompleksą.

      Comment


        Geltona klinkerio spalva, mano manymu, per daug pjausis su stikliniu fasadu. Klinkeris visur naudojamas kaip pilna fasado apdaila. Kaip sako kolega, labiau tiktų kažkas metališko, pvz. brondzos atspalvio (spindesys atsirastų nuo saulės pozicijos).
        Click image for larger version

Name:	image00031-3.jpeg
Views:	3081
Size:	272,8 kB
ID:	2099750

        Comment


          Man tas karūnuotas šitą primena O gal čia architekto idėja, gal ir turi primint? Vilnius, Vilnius County - Google Maps

          Comment


            Art Deco Šnipiškių variantas

            Click image for larger version

Name:	1D20FEE8-D464-4892-B99B-E874DE16350D.jpeg
Views:	3041
Size:	152,5 kB
ID:	2099766

            Comment


              Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
              Art Deco Šnipiškių variantas

              Click image for larger version

Name:	1D20FEE8-D464-4892-B99B-E874DE16350D.jpeg
Views:	3041
Size:	152,5 kB
ID:	2099766
              Šitas turistui žymiai įdomesnis,negu stiklinis. Kurių pilna visame pasaulyje.

              Comment


                Na dabar toks būtų visiškas kičas. Nebent labai subtili stilizacija.

                Comment


                  Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                  Na dabar toks būtų visiškas kičas. Nebent labai subtili stilizacija.
                  Mano pateiktas pirmas pvz. iš NY, Bruklino (abstraktesnė neo-art deco versija), o yra singapūrietiškas pvz. (stilizuota neo-art deco versija).

                  Comment


                    Šiam pastatui abstrakti/"kubistinė" karūna gal ir tinka, dėl modernaus/stiklinio fasado, bet NMC nepatrukdytų tokie pastatai (ypač Kaunui, ypač Aleksote, kur jie susišauktų su Prisikėlimo bažnyčia):
                    Click image for larger version

Name:	ny_rosehill_rockefeller_group_art_deco_new_york_tower-4.jpg
Views:	2984
Size:	717,5 kB
ID:	2099822 Click image for larger version

Name:	642d40975f3dd651d3c31ec677e5a560.jpg
Views:	2980
Size:	106,6 kB
ID:	2099823

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Visų pirma tai man labai patinka šito kvartalo tankumas, o dar ir su perimetriniu užstatymu. Toks ir turi būti NMC.
                      Turėjo*

                      Man norėtųsi, kad mūsų NMC būtų daugiau NMC (naujas miesto centras), nei CBD (central business district)
                      Per vėlu, šitas traukinys jau išvažiavo.

                      Liko tik viltis, kad šita nedidelė dalis (Horizon, Quadrum, sklypas tarp Quadrum ir Arfos, Kernavės/Lvovo/Krokuvos sklypai šalia Horizon) taps savotiška demo versija to "naujojo miesto centro", kokiu turėjo tapti visas NMC, bet tapo iš vienos pusės klasikiniu CBD, o iš kitų pusių klasikine Pilaite.



                      Comment


                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                        Mano pateiktas pirmas pvz. iš NY, Bruklino (abstraktesnė neo-art deco versija), o yra singapūrietiškas pvz. (stilizuota neo-art deco versija).

                        kažkaip nepirmą sykį matau šitą singapūrietišką "art deko" pavyzdį,
                        ir kiek aš į tas nuotraukas bežiūriu - nu man asmeniškai žiauriai neskaniai atrodo šitas pastatas.
                        kažkas yra ne taip su proporcijomis, detalių išdirbimu, ir beabejo su medžiagiškumu.
                        čia iki art-deko tiek toli, kiek Kauno priemiesčių 90'ųjų mafijinėms "pilaitėms" toli iki Luaros slėnio karališkųjų pilių.
                        Paskutinis taisė julius; 2023.12.28, 22:39.

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	SmartSelect_20240226_152244_Facebook.jpg
Views:	2250
Size:	390,4 kB
ID:	2113455

                          Comment


                            pats negalėjau prisijungt, gal kažkas matėt? Kas nors naujo?

                            Comment


                              Nežiūrėjau, bet galiu pasakyt, kad toks pranešimas yra tiesiog informavimui gyventojų dėl kertamų želdynų. Su pačiu projektu ypatingai nesusiję.

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                Nežiūrėjau, bet galiu pasakyt, kad toks pranešimas yra tiesiog informavimui gyventojų dėl kertamų želdynų. Su pačiu projektu ypatingai nesusiję.
                                Na tai galima jų ten paklausinėti ir kažko apie projektą, o šiaip tai buvau prisijungęs prie Čeikinių g. 2, tai prisimenu pasakojo, kad labai saugos visus medžius ir nieko nekirs

                                Comment


                                  Horizontai pradėjo butų pardavimus, tai gal ir statybų pradžia neužkalnų.

                                  Comment


                                    Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                                    Horizontai pradėjo butų pardavimus, tai gal ir statybų pradžia neužkalnų.
                                    Galima nuorodą?

                                    Comment


                                      Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                                      Horizontai pradėjo butų pardavimus, tai gal ir statybų pradžia neužkalnų.
                                      Ar galima gauti nuorodą?

                                      Internete randu tik horizontai.lt kas yra visai kita vieta.

                                      Comment


                                        Horizontai.com, bet ten nieko beveik nėra, tik užklausos forma. Tiesa reklama apie pardavimų startą soc. tinkluose pasileido šiandien.

                                        Comment


                                          Gasdina pirkimais

                                          Comment

                                          Working...
                                          X