Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė toshas Rodyti pranešimą
    pastebejau dalyka, kad turistai ant bokšto jau ima fotkintis į šią pusę, tik po to į senemiesčio
    man vis del to "delfinas" ir ryškėjanti "nida" šlykštukai.. manau tarybiniu metu ten buvo bandyta kur kas ydomesnę sistemą daryt - aukšuminiai (nors ir maži ~12 aukštų) sustatyti eilej, šonu upėn. aišku sistema buvo nebaigta, o pastatai skurdoki savo išore.. nors tas su užrašu "molesta" renovuotas manau atrodytų tikrai
    va tai ir paminklosaugininkų pasiekimas - bukas reikalavimas fiziškai riboti auktši, o ne intensyvumą ir t.t. . rezultatas - pakrante užgriozdinta spintom - tiek pastačius, tiek paritus..
    geras pastebejimas...

    Comment


      Vakar prabėgdamas nufotografavau:

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Man irgi įdomu kas ten per balta medžiaga, fasado apdaila ar dar ne? Gal yra nuotraukų iš arčiau?
        Kiek galima įžiūrėti iš nuotraukos tai ten pilkos metalinės kasetės. Tokios pat kaip galinėje Helios fasado pusėje, tik spalva skiriasi.

        Comment


          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Kiek galima įžiūrėti iš nuotraukos tai ten pilkos metalinės kasetės. Tokios pat kaip galinėje Helios fasado pusėje, tik spalva skiriasi.
          Kiek atsimenu buvo rašyta, kad metalinių kasečių čia nebus. Metalinės kasetės ant Helios yra šiek tiek blizgios, o čia į tai man visai nepanašu.

          Beje, tam 16-aukščiui jau 17-ą aukštą stato, nors matyt tą pirmą "dvigubą" aukštą laiko vienu.

          Comment


            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Kiek atsimenu buvo rašyta, kad metalinių kasečių čia nebus. Metalinės kasetės ant Helios yra šiek tiek blizgios, o čia į tai man visai nepanašu.
            Iš nuotraukos man panašu į jas. Galiu klysti.

            Comment


              updeitas is virsaus



              krano kabina mazdaug europos 26 auksto lygyje..

              Comment


                smagus vaizdelis
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  Man nuojauta sako kad tie daugiaauksciai bus greit pradedami stiklinti...
                  Lithuanian Top 5 tallest buildings
                  1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                  2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                  3. Arfa 100 m. 29 f.
                  4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                  5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                  Comment


                    >..1. Europa Tower 129 m. 33 f.
                    kas yra f.?

                    Comment


                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      >..1. Europa Tower 129 m. 33 f.
                      kas yra f.?
                      Jau pradedi užknisti - f = floor (anglų kalboje - aukštas. floors - aukštai).

                      Comment


                        Slepia elektrinę.



                        Galinis fasadas ne itin ispudingas.












                        Kaip matom jau pradeta dėti priekinio fasado apdailą. Atrodo tai tamsios plėmuotos keramikinės plytelės.




                        Comment


                          Kolkas sunku spręsti ką nors, bet vien tas faktas kad galinis fasdadas daromas iš vienos medžiagos, o priekinis iš kitos man nepatinka.

                          Comment


                            Dėkuj, tadux už nuotraukas. Kolkas dar sunku spręsti, bet atrodo, kad fasadai bus geresni nei Europos daugiabučio oranžinės dalys. Šaltos ir "nerėkiančios" spalvos biurams labiausiai ir tinka, o ne šlykščios oranžinės, kurių jau per daug. Aišku įdomiausia kokį stiklą parinks aukštuminėms dalims.

                            Comment


                              Na bent jau vizualizacijoje ir parodyta kad sestas aukstas bus sviesesnes apdailos nei kiti, tad dar neverta spresti apie galutini varianta, kol nepabaige...
                              Lithuanian Top 5 tallest buildings
                              1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                              2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                              3. Arfa 100 m. 29 f.
                              4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                              5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                              Comment


                                Ketvirtos nuotraukos kampas geras tadux, ačiū. Tamsus fasadas gerai atrodo, tik tai kad tas galinis nederi .

                                Comment


                                  Comment


                                    Šio ryto kadrai









                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Nelabai mano manymu tinka updateam šitie išgriuvę kadrai. Nieko neina įžiūrėt

                                      Comment


                                        Mano manymui isgriuve dar geriau... sveiki visi... as toks gezas kuriam irgi rupi vilnius nors jame dar negyvenu... :-)

                                        Tai kiek suprantu cia vienas pastatas su dviem bokstais, tiesa isduokit man kiek aukstu numatyta???
                                        Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                        Comment


                                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                          Nelabai mano manymu tinka updateam šitie išgriuvę kadrai. Nieko neina įžiūrėt
                                          O tu pats paimk visą NMC iš tos vietos.
                                          Beje, Mantai, gražios nuotraukos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X