Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    dėkui už foto.
    man čia atrodo lyg ir viskas tvarkoj, lyg ir vienodi tie stiklai. ydomu bus išgirst kolegų, nužiūrėjusių spalvotus langus, nuomonę
    mano spėjimu, pagal "elementarią logiką" kita spalva galėtų atsirasti nebent užpakaliniuose fasaduose su laiptinėm, kurie ir renderiuose atrodo šiek tiek neaiškiai.

    Comment


      Šiuo metu daugiausiai uždengta dalis atrodo gerai http://foto.terpe.lt/inkelti/20070306/81.jpg.

      Neįžiūriu jokių nesusipratimų ir jeigu taip ir toliau visas fasadas manau gausis švarus, tvarkingas, modernus ir solidus. Ir žinoma tas stiklinis fasado pratęsimas viršuje sustiprins efektą.

      Comment


        i 6,7 foto atkreipkit demesi, antroje eileje nuo virsaus langai meta rausva atspalvi.

        Comment


          Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
          i 6,7 foto atkreipkit demesi, antroje eileje nuo virsaus langai meta rausva atspalvi.
          Tikrai. Pora stiklų meta kitą atspalvį.

          Comment


            na išties - atidžiau pažiūrėjus matosi:

            Comment


              mano neįgudusi akis rausvumų neįžiūri

              Comment


                Parašė Inflex
                objekte kitu kampu paziurekit. kaip gali buti skirtingi stiklai kai pas viana ir ta pati gamintoja gaminami, ir viena stiklo uzvezimo partija tai neimanoma...
                O iš kur mes žinom, kad vienas ir tas pats gamintojas ir kad atvežta tuo pačiu vežimu. Mes komentuojam tai ką matom ir ant dviejų stiklų matom kitą atspalvį. Galbūt kitu kampu pažiūrėjus atspalvis bus kaip ir visų stiklų.

                Comment


                  Vakar vakare, stovėjau prie šviesoforo Kalvarijų/Šeimyniškių kampe. Du lakštai aiškiai kitokio (bordo ar pan) atspalvio. Labai gerai matėsi.
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                    Vakar vakare, stovėjau prie šviesoforo Kalvarijų/Šeimyniškių kampe. Du lakštai aiškiai kitokio (bordo ar pan) atspalvio. Labai gerai matėsi.
                    Negasdinkit jūs rangovų su tais atspalviais
                    Taip gali atrodyti dėl to, kad pastatas dar kiauras, vienam aukšte praeina daugiau, kitame mažiau šviesos, šviesa ateina atsispindėjusi nuo skirtingų paviršių ir pan. Gali būti ir daugiau priežaščių
                    Parašas :)

                    Comment


                      Parašė Inflex
                      kur matei kad apdailine medziaga (siuo atveju stiklas) tame paciame objekte naudotu skirtingu gamintoju...?
                      Tokios galimybės atmesti negalima. Ką gali žinot ką rangovas ar projektuotojas prisigalvos? Jeigu sugebėjo ant vieno fasado sudėti parūdijusias plyteles kartu su pilkom metalinėm kasetėm tai ir stiklus gali skirtingus sumontuot. Gal ir klystu ne tiksliai įvardindamas apdailines medžiagas, bet esmės nekeičia. Vaizdelis tikrai nekoks.

                      Comment


                        Nu praėjau per pietus ir aš, apžiūrėjau. Tikrai vienas langas paraudonavęs toks, bet kolega visai protingą mintį numetė - gal ten kokia apsauginė plėvelė ant to lango likus ir dėl kažkokių priežasčių nenulupta?

                        Comment


                          Šioje nuotraukoje irgi gan aiškiai matosi, kad vienas stiklas atrodo ne taip kaip kiti:
                          http://foto.terpe.lt/inkelti/20070306/61.jpg

                          Šiaip kolkas viskas neblogai. Priešingai nei deepui, man ir parūdijusiom plytelėm dengta dalis atrodo visai normaliai, nors realybėj aš dar nemačiau.

                          Comment


                            Is situ nuotrauku nesimato didelio skirtumo. Jei ziurima kampu tokiu kad stiklai atspidi sviesa skirtumas tiesiog akivaizdus. pasistengsiu padaryt rytoj nuotrauka.

                            Comment


                              Tadux, jei gali tada dar padaryk nuotrauku is tos puses kur yra registru centro laiptine.. Jei supranti apie ka kalbu..aciu..
                              Lithuanian Top 5 tallest buildings
                              1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                              2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                              3. Arfa 100 m. 29 f.
                              4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                              5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                Šiaip kolkas viskas neblogai. Priešingai nei deepui, man ir parūdijusiom plytelėm dengta dalis atrodo visai normaliai, nors realybėj aš dar nemačiau.
                                Ir man būtų viskas neblogai jei būtų vien parūdijusios plytelės. Ir nebūtų tų skardų. Taip pat langų išdėstymas parinktas kaip individualiam gyvenamam namui. Bet kita vertus ko reik tikėtis kai statyba vyksta kartu su projektavimu. Man išvis labai keista kai langus prededa dėti ne nuosekliai o barstydami visur po gabaliuką.

                                Comment


                                  O kas ten per tarpai tarp stiklu nejaugi ir siam projekte neapseis be skardos juostu tarp stiklo?

                                  Comment


                                    Tai ir vizualizacijose matosi kazkokios juostos ties perdangomis. Gali buti metalas arba kitokios spalvos stiklas. Bet greiciausiai bus metalines juostos, ne stiklas, nes matosi vertikalus metaliniai grebestukai. Speju aliuminini kompozita ten tvirtins. Tikiuosi ne sidabrini ir ne ruda, nes jau nusibodo tokie deriniai. Jei spalva gerai parinks, turetu neblogai atrodyt.
                                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                    Comment


                                      Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                                      Tikiuosi ne sidabrini ir ne ruda, nes jau nusibodo tokie deriniai. Jei spalva gerai parinks, turetu neblogai atrodyt.
                                      Tikiuosi ir ne oranžinį. Geriausiai būtų kokios nors šaltos spalvos derančios prie stiklų spalvos.

                                      Comment


                                        ruda (oranzini), ta ir turejau galvoje...
                                        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                        Comment


                                          Šendienos:
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X