Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki.

    Gal kas žino ar buvo skelbtas konkursas del apsaugos, video, praėjimo kotrolės šiam projektui?

    Comment


      Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
      Turbūt čia jau kai kam atsibodau su savo verksmais, kad Vilniuje nenaudoja atspindinčių stiklų
      Bet pagaliau galima pasidžiaugti! Šitas pastatas atrodys gražiai bet kokiu oru ir bus lengvas, nemasyvus, ko nepasakysi apie savivaldybę, Vilniaus vartus, Helios, Europos daugiabutį ir t.t.
      Sutinku...

      Ispudingai atrodys.

      Comment


        2007 04 02





        2007 04 04



        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          O estai informuoti apie šiuos pasikeitimus (ir dar Hansabanka su Teo)?
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            Parašė John
            Ta zalia spalva mane gasdina... ar nesugalvos jos taip ir palikti neapdengtos stiklu? Kazkaip net nebejuokinga, prisiminus Vyroko, Europos apartamentu ir Helios skaudzia patirti su "apdaila"
            Čia žalias gipskartonis, kuris vėliau bus aptaisytas rudomis plytelėmis tokiomis kaip žemutiniojo RC. Taigi turėsim galinį fasadą. Kolkas nesiimu spręsti kaip atrodys galutinai šis pastatas, bet tai ką matau nė truputėlio manęs nedžiugina.

            Comment


              Taigi matėt vizualizacijas, kolkas lyg nuo jų ir nenuklysta. Kaip toliau bus - pamatysim.

              Comment


                O man labai patinka. Tik dabar išaiškėjo kaip jiems ūgio trūksta

                Comment


                  2007.04.07

                  Keletas pastebėjimų:

                  1. Kam šovė tą juostą padaryt iš aliuminio Kodėl toj vietoj ne plytelės kaip visam likusiam šios pusės fasade? Tikiuosi pastebės šitą nesamonę ir ištaisys.

                  2. Labai keistai atrodo ta berėmio stiklo juosta viršuje. Mano supratimu ten taip pat reikėjo sudėti profilius kaip ant visų langų, arba visus kitus langus daryti berėmius.





                  Galinis fasadas. Jau beveik sudėti visi šios pusės stiklai. Visa likusi dalis turėtų būti aptaisyta plytelėmis kaip ant žemojo korpuso.



                  Tai tokie pastebėjimai.

                  Comment


                    Jei norima prikibt, tai ir prikibsit.
                    Man kolkas viskas atrodo puikiai x]

                    Comment


                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                      Jei norima prikibt, tai ir prikibsit.
                      Man kolkas viskas atrodo puikiai x]
                      Kai nėra prie ko prikibt tai niekas ir nekimba. Helios kaikam irgi labai puikiai atrodė net kai skardas kabino, dabar matom kas išėjo. O žinant, kad čia tas pats architektas ir suprojektuoti pastatai turi panašių bruožų tai reikia viską vertinti atsargiai

                      Comment


                        Ir apskritai kaip gali buti toks dalykas kaip "galinis fasadas" juk miestas is visu pusiu ir matosi taip pat is visu ir jeigu statai aukstumini pastat tai daryk taip jog is visu pusiu atrodytu vienodai.

                        Comment


                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                          Kai nėra prie ko prikibt tai niekas ir nekimba. Helios kaikam irgi labai puikiai atrodė net kai skardas kabino, dabar matom kas išėjo. O žinant, kad čia tas pats architektas ir suprojektuoti pastatai turi panašių bruožų tai reikia viską vertinti atsargiai

                          Dėl tu skardų tai sry, bet ir Pilsoto nugara man asmeniškai atrodo tragiškai, tik jo niekas nepeikia.
                          Tuo tarpu, mano nuomone šis projektas net nepanašus į tokį nevykusį, kaip anie.

                          Comment


                            Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                            Dėl tu skardų tai sry, bet ir Pilsoto nugara man asmeniškai atrodo tragiškai, tik jo niekas nepeikia.
                            Kaip tai ne, žinoma kad peikia, dar ir kaip.

                            Comment


                              Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                              Dėl tu skardų tai sry, bet ir Pilsoto nugara man asmeniškai atrodo tragiškai, tik jo niekas nepeikia.
                              Tuo tarpu, mano nuomone šis projektas net nepanašus į tokį nevykusį, kaip anie.
                              Sunku suprasti kokiais kriterijais vadovaujiesi, nes kiekvienas vertina pagal savą suvokimo lygį bei skonį. Architektas mato vienaip, statybininkas kitaip, architektūros bei dangoraižių mėgėjas dar kitaip, tiesiog vertintojas dar kitaip. Plius dar kiekvienas turi savą skonį.

                              Comment


                                Nuotraukos iš SSC, auckland16.

                                Parašė auckland16




                                Comment


                                  Pritariu visiems deep'o pastebėjimams. Tik tie minusai su berėmio stiklo juosta sakyčiau yra lašas jūroje, o dėl nugaros - nieko nuostabaus ar naujo, viskas buvo matyti vizualizacijose.

                                  Čia aiškiai matosi siauresnio stiklo juostos:
                                  http://i117.photobucket.com/albums/o...gistru01-1.jpg

                                  Nuotraukoje atrodo tikrai gerai.

                                  Comment


                                    Parašė kukaracha Rodyti pranešimą
                                    Ir apskritai kaip gali buti toks dalykas kaip "galinis fasadas" .
                                    turi racijos, žmogau!

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      turi racijos, žmogau!
                                      Ir kaip cia tave suprast?

                                      Comment


                                        Parašė kukaracha Rodyti pranešimą
                                        Ir kaip cia tave suprast?
                                        Tai pagyrimas.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                          Tai pagyrimas.
                                          Tai atleiskit gyvenu vokietijoje jau 7 metus tai cia toks naujas lietuviskas slangas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X