Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tos pačios d. nuotraukos kaip ir Mantaz

    Comment


      Šiandien pastebėjau, kad maždaug iš šio taško matosi ir abu Vėtrūnos pastatai:
      (c)Romas

      Comment


        ka padaryti, kad Vilnius visas dauboj.Kur bestatysi vistiek matosi is aukstesniu tasku

        Comment


          Man "Registrų centro" pastato forma labai elegantiška, bet galutinis vaizdas labai priklausys nuo apdailos "Helios" pavyzdys skatina tam tikrą rezervuotumą

          Comment


            http://foto.terpe.lt/inkelti/20061206/DSC_5816.JPG

            Galetu Hansabankas buti kokiu 100m plocio, kad uzstotu tuos "sedevrus" kairej...
            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

            Comment


              Žemutinės dalies, kur bus "Registrų centras" apdaila turbūt bus nekokia, visgi ne sau Vėtrūna stato, tai kam stengtis? Daugiabutis irgi turbūt bus su nelabai kokia apdaila. Tuo tarpu aukštuminio biurų pastato apdaila turėtų būti geriausia, juk jį norės išnuomoti. Tai tokios spėlionės.

              Comment


                Nesimato pranešimo
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Jau greit pamatysim kokia bus fasado apdaila




                  Betonuojamos kolonos. Matyt bus kažkoks "apvalkalas" elektros pastotei.

                  Comment


                    Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                    Betonuojamos kolonos. Matyt bus kažkoks "apvalkalas" elektros pastotei.
                    Pažiūrėk į vizualizaciją ir matyt pamatysi kas ten bus

                    Comment


                      Apdailą tik apatinės dalies pamatysim, svarbu ir įdomu tačiau ne tiek kiek kokie bokštų fasadai bus.

                      Comment


                        Niekuo aukštuminiu pastatu apdaila nesiskirs nuo zemutinio, tik stiklo daug daugiau. Apdaila ta pati........HPL plokstes ir plyteles. Aisku bokstai tokios formos ir beveik stikliniai atrodys tikrai liuks.

                        Comment


                          Parašė Inga Rodyti pranešimą
                          Niekuo aukštuminiu pastatu apdaila nesiskirs nuo zemutinio, tik stiklo daug daugiau. Apdaila ta pati........HPL plokstes ir plyteles. Aisku bokstai tokios formos ir beveik stikliniai atrodys tikrai liuks.
                          Įdomu ar didelė dalis bokštų bus ne stiklinė? Ir būtų taip pat įdomu sužinoti kokios būtent dalys bus ne stiklinės (ta dalis, kur laiptinė?...).

                          Comment


                            Truputis bendros informacijos. Vėtrūna dar tebesidera dėl "bokštų" fasadų įrengimo darbų su potensialiais rangovais. Tad mano skaičiavimu tokie darbai geriausiu atveju galėtų prasidėti ne anksčiau sausio pabaigos,o stiklinimas ir "skardinimas" vasario mėnesio. Na nebent tik pastolius ar keltuvus galima anksčiau sumontuoti. Taigi dar reiks palūkėti gražesnių fasadų vaizdų.

                            Comment


                              Registrą taipat atnaujiname









                              Comment


                                Ačiū, atrodo šauniai
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Jei ta šulinį (vidinį kiemą) uždengtų stiklu, tai sutaupytu šilumos.

                                  Comment


                                    Pritariu. Prabanga tokio kiemo nepanaudoti. Ko gero taip nusprendė koks rūkalius, kad būtų kur išeiti parūkyt.

                                    Comment


                                      Kuo toliau, tuo labiau sis pastatas man patinka. O atsidurus salia jo - niekaip negaliu atitraukt akiu nuo tu atskirtu nuo perdangu kolono per penkis (ar sesis) aukstus. Tikrai grazi pastato detale bus.

                                      Comment


                                        Ačiū tadux už nuotraukas. Aš kolkas susilaikysiu nuo vertinimų. Man atrodo, kad ne ką neblogiau buvo kalbama ir apie Helios, bet kas iš to išėjo mes matom.

                                        Comment


                                          2006 12 09







                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X