Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Kas čia per parašas pas Llinass?
    Tai reiškia, kad Dariaus ir Girėno stadiono dangą artins prie Žalgirio stadiono standartų
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
      Tai reiškia, kad Dariaus ir Girėno stadiono dangą artins prie Žalgirio stadiono standartų
      lol...
      Užtat bent jau Kauno "žemkės" bendrabučius už 5 mln sutvarkys

      Kaip susijęs fasado apdailos derinimas ir aukštingumo didėjimas?
      Manau tikrai neūgtels.
      O tu įsitikinęs, kad čia fasadai derinami? "Vilniaus vartų" atveju visi fasadai jau buvo sudėti ir tai pastatas paaugo, o "Registrų centro" atveju darbų stabdymas vien dėl "fasadų derinimo" yra nepaaiškinamas Nesakau, kad tikrai augs, bet galimybės neatmetu.
      Paskutinis taisė Jeffas; 2006.10.05, 11:30.

      Comment


        Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
        O tu įsitikinęs, kad čia fasadai derinami? "Vilniaus vartų" atveju visi fasadai jau buvo sudėti ir tai pastatas paaugo, o "Registrų centro" atveju darbų stabdymas vien dėl "fasadų derinimo" yra nepaaiškinamas Nesakau, kad tikrai augs, bet galimybės neatmetu.
        Koks darbų stabdymas?

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          Koks darbų stabdymas?
          Pastaruoju metu darbai atrodo gerokai sulėtėję (nebent vyksta darbas su vidaus komunikacijomis)

          Comment


            Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
            lol...
            O tu įsitikinęs, kad čia fasadai derinami? "Vilniaus vartų" atveju visi fasadai jau buvo sudėti ir tai pastatas paaugo, o "Registrų centro" atveju darbų stabdymas vien dėl "fasadų derinimo" yra nepaaiškinamas Nesakau, kad tikrai augs, bet galimybės neatmetu.
            Vilniaus vartai buvo Vilniaus vartai ir iš anksto buvo žinoma kad jie augs, o RC jokių darbų stabdymų nepastebėjau ir nesuprantu iš kur tu čia ištraukei? Nes dar prieš savaitę darbai vyko pilnu tempu.

            Comment


              Manau kad darbai nestabdomi.........taciau kad i numatytus terminus netelpa, tai jau tikrai.........

              Comment


                Šiandien buvau vienam name, kur pro langus matėsi Registrų centro krano viršūnėle, tai sukosi nuolat, darbai vyksta. Taip buvo ir prieš porą dienų, kai ten pat buvau.

                Comment


                  Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                  Pastaruoju metu darbai atrodo gerokai sulėtėję (nebent vyksta darbas su vidaus komunikacijomis)
                  Drysčiau paprieštarauti kolegai.
                  Kiek man tenka kiekvieną dieną pro šalį pravažiuoti tai sakyčiau darbai vyksta labai greitai.





                  Comment


                    Man tai tik viena mintis kirba, šito projekto "nugaros" tai mes nematėm, bent aš jokios vizualizacijos iš Šnipiškių pusės neatmenu. Ar tik nesusilauksim siurprizų...

                    Comment


                      Kiek pamenu projete yra trys sio projekto dalys, B korpusas - zemutine dalis, C korpusas - abu bokstai ir zemutine dalis po jais ir dar yra A korpusas - apie kuri nieko nezinau...

                      Comment


                        man atrodo A korpusas tai šalia (gilyn i šnipiškes, už bokštų) statomas pastatas, jis atskirtas, labai panašu, kad gali būti koks daugiaaukštis garažas ar pan.

                        Comment


                          Parašė veikejas Rodyti pranešimą
                          man atrodo A korpusas tai šalia (gilyn i šnipiškes, už bokštų) statomas pastatas, jis atskirtas, labai panašu, kad gali būti koks daugiaaukštis garažas ar pan.
                          Už bokštų, matyt, iš tikrųjų yra garažas, važiuodamas pro šalį esu jį pastebėjęs. Bet mane domina aukštuminių pastatų apdaila iš nugaros. Žinant, kad Registrų centro architektas Leonidas Merkinas projektavo ir Helios su stikliniu priekiu ir "siurprizu" gale, kyla įvairių įtarimų, koks čia apdailos sprendimas bus.

                          Comment


                            Parašė Toris Rodyti pranešimą
                            Už bokštų, matyt, iš tikrųjų yra garažas, važiuodamas pro šalį esu jį pastebėjęs. Bet mane domina aukštuminių pastatų apdaila iš nugaros. Žinant, kad Registrų centro architektas Leonidas Merkinas projektavo ir Helios su stikliniu priekiu ir "siurprizu" gale, kyla įvairių įtarimų, koks čia apdailos sprendimas bus.
                            Manau kad čia irgi bus kažkas panašaus.

                            Comment


                              Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                              Manau kad čia irgi bus kažkas panašaus.
                              Labai nesinorėtų... Aš tikuosi, kad stiklas dominuos iš abiejų pusių. Priešingu atveju žiūrint nuo Ozo g. vaizdelis bus nelabai koks...
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                "Statybų pilote", kai buvo aprašytas projektas, minėta, kad per komplekso vidurį eina pėsčiųjų pasažas. Tiesa, kol kas jis niekur neveda, nes už komplekso jau prasideda Šnipiškių "grožybės". Bet jei projekte numatyta eiti "už" komplekso, gal nebus nusispjauta ir į galinę komplekso apdailą? Gal.

                                Comment


                                  Parašė Toris Rodyti pranešimą
                                  Už bokštų, matyt, iš tikrųjų yra garažas, važiuodamas pro šalį esu jį pastebėjęs. Bet mane domina aukštuminių pastatų apdaila iš nugaros. Žinant, kad Registrų centro architektas Leonidas Merkinas projektavo ir Helios su stikliniu priekiu ir "siurprizu" gale, kyla įvairių įtarimų, koks čia apdailos sprendimas bus.
                                  Man irgi kilo tokios mintys. Helios turi nemažai panašumų su šiuo projektu, bet tikiuosi, kad visgi čia to "siurprizo" nebus.

                                  Comment


                                    Panašu, kad iš šitų pusių bus ne stiklo fasadas. Reik tikėtis parinks kokį geresnį sprendimą nei skardos nederančios prie stiklinio fasado.

                                    Comment


                                      neuzilgo idesiu atnaujinima is virsaus tarp kitko, syrit pastebejau kad jau yra surinkti stelazai salia zemesnio blokinio pastato (kokie 3 ausktai), taip pat pradetas statyti liftas didesniajam pastatui. Kiek as suprantu jie bus naudojami montuoti isores apdaila... taigi pradzia ne uz kalnu

                                      Comment


                                        Man ta koncepcija "stiklai vienoje pusėje - skardos kitoje" labai atsiduoda plikbajoriškumu: pinigų neturiu, fasado noriu, pelno - irgi, aukščio - dar labiau, o pliko užpakalio gal niekas ir nematys, nes mano akys priešingoje pusėje...

                                        Comment


                                          Atnaujinimas:






                                          ir cia sujungiau fotkes - siandienos daryta (is desines) ir rusgejo 19 dienos daryta fotke. nelabai atseku cia ta pati tik uzpyle ar jau paugejo aukstu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X