Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vakar daryta nuotrauka...

    Comment


      Siek tiek pasistumejo bet neperdaugiausiai. Aciu uz foto.

      Comment


        Oba, dėkui! Čia iš kelinto aukšto nuotrauka daryta?

        Ir sveikas atvykęs
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Ačiū jum už puikų forumą ir daug info!
          Čia iš 26 aukšto.

          Comment


            Na štai pradedamas ir Registrų centras
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Būtų labai įdomu pamatyti kaip atrodys RC. Gal kas gali gauti kokių renderių? Nes kolkas labai jau mistiškai viskas atrodo.
              Gan didelis projektas ir dar miesto centre o niekas net nenutuokia kaip jis atrodys.
              Bandžiau ieškoti internete bet nieko

              Ir dar. Būtų įdomu sužinoti kas šito pastato architektai, projektuotojai

              Comment


                As tik toki radau, visi renderiai labai skiriasi tai visiskai neaisku kaip is tikro atrodys .

                Comment


                  Tai čia senas pagal mane. Nes naujas tai du po 12 aukštų ar kažkas panašaus

                  Comment


                    Jo tu teisus, buvo kazkokia kalba.... Anyway man labiau daugiaaukstis patiktu.

                    Comment


                      bloody orange..
                      music on my mind.
                      FC Žaibai

                      Comment


                        Dabar aš jau nebesuprantu... Ką ten stato?
                        a) tik RC groundlicker'į;
                        b) RC groundlickerį + aukštuminį pastatą.
                        Kuris variantas teisingas?
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Mano manymu tai RC žemaūgis ir papildoma stovėjimo aikštelė.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Darbai po truputi juda:

                            Comment


                              Šiandien jau beveik sumontavo kraną (beliko strėlę įkelt)


                              Iš arčiau
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Renkamas kranas..

                                Comment


                                  ! naujienos, dabar tik aukstyn kylt!

                                  Comment


                                    Labai puiku kad jau montuoja kraną, bet aš kažkaip vistiek skeptiškai žiūriu į Vėtrūną. Man atrodo čia jie dar labai ir labai ilgai statys.
                                    Ką tik pastebėjau vieną labai jau įdomų dalyką. Jeigu RC leidžiama statyti 12 aukštų tai jis bus žemesnis netgi už tą sovietinę baidyklę
                                    Labai jau įdomu kas gi čia labiau vizualiai teršia

                                    Comment


                                      Numatomas daugiaaukštis turėtų būti 16 aukštų.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        "vizauliai tersia" - savoka (kaip sunkiai ismatuojamas ir apibreziamas reiskinys) dazniausiai naudojama, kai neberandama kitu argumentu.Tai tiesiog budas "apsiginti" nuo "piktu kapitalistu verslininku", kuriu "vienintelis noras - "sudarkyti miesto veida." Sis atvejis - neisimti. Kokiais kriterijais remiamasi, kad pvz 12 aukstu jau netersia, o pvz 15 jau tersia.Tai tiesiog juokingai skamba. Juolab, kad telekomas netoliese jau turi panasaus aukstingumo ar dar didesnio pastato leidima. 12 aukstu salia tokiu pastatu kaip Europos toweris -va kur tikroji tarsa ir architekturines kalvos (kurios sukurimu taip rupinosi Ambrasas) darkymas.
                                        Ps. 16 aukstu, kai uz 20 metru stovi 33 aukstu - idomiai atrodys.

                                        Comment


                                          pozeminis parkingas su daugiaaukste stovejimo aisktele, kuri bus pritiakyta registru centro reikmems Nepanasu, kad jie ten tik parkinga statytu. Juk vieno auksto parkinga galima ir be tokiu kranu turbut pastatyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X