Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šis tas vyksta

    Baigtas pirmasis požeminis aukštas


    Jau kurį laiką lyginama aikštelė. Matyt čia irgi tuoj statybos prasidės
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Šiaip tai to projekto (aukštuminės jo dalies) labai reikėtų NMC. Jis suteiktų šiokio tokio "grupuotumo" visam tam kvartalui.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        "Šūstrai"!
        Ta aikstele, kur lyginama, dangoraiziui skirta?
        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

        Comment


          Kaip suprantu, dangoraižiui skirta dalis, maždaug už to ekskavatoriaus. Tuo pačiu pritariu Vytautui
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            O as pritariu tiems kurie sako, kad dar toli iki "dangoraizio" statybu ir jei ji statys, tai bus tikrai zemesnis nei 32 aukstai.

            Comment


              Parašė Edd
              O as pritariu tiems kurie sako, kad dar toli iki "dangoraizio" statybu ir jei ji statys, tai bus tikrai zemesnis nei 32 aukstai.
              Kad ir 20- svarbu, kad kažkas panašaus aukščio (ne žemesnio) kaip savivaldybė matytusi iš pagrindinių apžvalgos vietų.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Manau tinkamiausias aukstis butu kazkur per vidury tarp savivaldybes ir europos.
                O ziurint y tai kaip ji stato tai dar statys bent 3 metus. Manau nieko cia keisto pasiziurejus y Genrangova

                Comment


                  Taigi 32 a. pastatas gali buti nebutinai toks jau ir aukstas, ta prasme aukstas, bet ne toks kaip Europa. Tarkim jis galetu but kad ir 32a. ir 96 m. o kiek matosi is renderio, tai ir "registru centras" bus aukstuminis- 12a. kiek suskaiciuoju

                  Comment


                    Tai taip išeina, kad visą bokšto perskėlė į du mažesnius. Gal ir neblogiau, nei nieko (c) Romas


                    Praeitos savaitės kadrai

                    RC jau baigtas vienas požeminis aukštas


                    Čia turėtų kilti aukštaūgiai
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantaz
                      Tai taip išeina, kad visą bokšto perskėlė į du mažesnius. Gal ir neblogiau, nei nieko
                      O cia dar klausimas, kazkaip as nelinkes pasitiketi tuo maketu.

                      Comment


                        Šio vakaro nuotraukos

                        Beveik baigtas perimetro betonavimas, t.p. daromas naujas nuolydis į aikštelę, o senasis naikinamas, turbūt jo vietoje turėtų vykst statybos.


                        Vieta daugiaaukščiams jau beveik paruošta
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          aciu uz nuotraukas, kada zada ji baigti ? beje, ji pradejo statyti beveik tuo paciu metu kaip ir Klaipedos gandraliskiu dangoraizi, galesim palyginti, kuris dangoraizis greiciau kils !
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            O ka ten tas kranas pirmoje nuotraukoje stato?

                            Comment


                              Statomas dar tik žemaūgis Registrų centras
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Registrų centras - prie Giedraičių / Lvovo g. kampo, o ten toliau, prie Krokuvos g. - parkingas

                                Comment


                                  Mat kaip. Na kiek is renderio matosi tai tas zemaugis registru centras turetu but apie 12 aukstu, tad Highriser'is

                                  Comment


                                    Parašė John
                                    Man tokia dvieju mazesniu toweriu ideja labai patinka, atrodytu dar kieciau. O jeigu butu padorus dizainas, butu apskritai pasaka. Turbut belieka tik laukti.
                                    100% pritariu.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Galetu tie dangoraiziai but atskiri, ties viduriu susiliet, virsuj vel issiskirt

                                      Comment


                                        Parašė Romas
                                        Registrų centras - prie Giedraičių / Lvovo g. kampo, o ten toliau, prie Krokuvos g. - parkingas
                                        Iš kur tokios žinios?
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Galėtų tie du dangoraižiai būt dangoraižiais ir pralenkti savivaldybę

                                          Comment

                                          Working...
                                          X