Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    O šiaip man įdomu, kada mes nors renderį normalų pamatysim.. Pradėdami statyt vistiek turėjo jau turėt normalų.

    Anyway aš manau, kad gali jį numažinti iki 22-25 aukštų, t.y. kad nesimatytų panoramoje su Gedimino pilimi.

    Comment


      Ačiū filthy už žemėlapį. Kaip tik kažko panašaus ieškojau. Dabar kiek suprantu visas Europos kompleksas pastatytas "apsauginėje zonoje B".

      Reikės paieškot info apie ją daugiau

      Comment


        @John aš manau, kad Vyrokas į B zoną patenka?

        Comment


          Tai cia seni zemelapiai ir zonos, o kaip del naujo "nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo", del kurio cia buvo tiek triuksmo ziniasklaidoje?

          Cia citata is delfio straipsnio apie si nauja istatyma:
          "Taip pat pirmą kartą įstatymu reglamentuotos kultūros paveldo objektų apsaugos zonos. Tai ypač aktualu Vilniaus senamiesčiui, kadangi ten vykstančios statybos dažnai iškreipia sostinės istorinį kraštovaizdį."

          Comment


            Snipiskese yra saugomu atskiru objektu, istoriniu pastatu (Kaip zinia kazkuo issiskiriantys ir saugomi pastatai nebutinai yra kazkokie dideli visuomeniniai, bet ir gyvenami vienbuciai) Ir pati Snipiskiu dalies urbanistine struktura yra saugoma (pazymeta geltonai)

            Comment


              Sitas planas yra nesenas (siu ar praeitu metu), bet kaip pastebejo Edd, gali but, kad jis nebegalioja. Bet zinant koks savivaldybes poziuris i naujaji istatyma tai jis yra dar grieztesnis..

              Comment


                Statybos tempai, deja, nedžiugina, tačiau šiokie tokie betanavimo darbai visgi vyksta
                Attached Files
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Liudna, kad taip letai juda viskas i prieki. Man siek tiek keista, kad verslininkai pradeja tokias statybas, investuodami didziulius $ i projekta ir kartu rizikuodami jais is anksto nera suderine, kaip "pramusti" leidimus

                  Comment


                    Tai tik rugsėjį prasidės. Beje, man niekaip nesueina galai dėl 8 mln

                    Registrų centro 8,2 mln. litų vertės patalpų statybos prasidės rugsėjį
                    http://www.miestai.net/content/view/263/41/
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      O kas nesueina? Beje cia kalba tik apie registro patalpas (8,2 mln), o nieko neuzsimena apie daugiaauksti.

                      Comment


                        Kazkokios nesamones ten daros...

                        Comment


                          Tai tas ir nesueina. Kodėl daugiaaukščio tada niekas nemini?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            toks vaizdas, kad tarsi tai yra visiskai atskiri projektai, vienas su kitu nesusije. O gal pvz. daugiaauksti prades statyti ankssciau, nepriklausomai nuo registru keliaaukscio?

                            Comment


                              Va čia irgi variantas. Na žiūrėsime, kaip čia toliau viskas rutuliosis
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                radau šiokios tokios informacijos apie šį projektą.
                                taigi atrodo registrų centras bus išties atskiras pastatas,o 27 ofisų daugiaaukštis pavirto į 32 gyvenamąjį pastatą.pastato architektųra labai nedžiugina (atrodo tarsi modifikuotas europos apartamentų pastatas)
                                senesnis renderis atrodė daug idomiau..na gerai tik tiek,kad oranžinių nesamonių sumažėjo

                                http://www.archimedia.lt/index.php?topic=news&n_id=59

                                Comment


                                  Labai dėkui už nuorodą Parankiojau šiek tiek daugiau nuotraukų dėl šio projekto











                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Na ne taip ir blogai. Beje ar pastebėjot šiame renderyje kažkokį naują pastatą tarp ET ir EA?

                                    Comment


                                      tame psl dar vieną idomų dalyką radau

                                      9 aukštų "Komercinis centras "VIVA" Vilniuje. Konkursinis pasiūlymas"



                                      pridedama data 2004 06 04
                                      idomu ar pasistumėjo nors kiek su šituo reikalu

                                      Comment


                                        Hehe, net nepagalvojau, kad čia šita vieta Šiaip jie ten bylinėjasi, tad kaži ar greitai sulauksim.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          na taip i aplinka gerai isipaiso,bet tas "isipaisymas" labai primityviai pasiekiamas - pamegdziojama kito arti esancio pastato apdaila.noretusi kazko idomesnio ir israiskingesnio.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X