Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na šiandien buvau užlipęs iš viršaus pažiūrėt, bet likau nusivylęs, kadangi jokio bruzdesio nebuvo, o tik keletas darbininkų tą sienelę betonavo

    Bet ačiū už nuotraukas
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      dėkui, Geex Atrodo, kad stengiasi atsigriebti už sugaištą laiką Laukiu nesulaukiu, kada jie pradės rimtą statybą. Tik baisiai norėtųsi pamatyti normalią vizualizaciją. Keista, kad darbai jau normaliai įsisiūbavę, tačiau vizualizacijos nėra.

      Comment


        Ir kas prieš kokius 5 metus galėjo pagalvoti, kad Lvovo gatvė bus viena moderniausiai apstatyta gatvių Lietuvoje ?
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Parašė vytauc
          Ir kas prieš kokius 5 metus galėjo pagalvoti, kad Lvovo gatvė bus viena moderniausiai apstatyta gatvių Lietuvoje ?
          manau panašiai, kaip nepatikėčiau, kad jau metai esam NATO nariai
          O šiaip tikiuosi, kad kada nors tą patį galima bus pasakyti apie visą aplinkinį šnipiškių kvartalą

          Comment


            Ar tikrai nesustabde statybu?Nes per zinias sake,kad sustabdytos Net apsiverkiau

            Comment


              @ Geex ir Marius
              Baikit jus su savo fotografavimais "Rentinio" darbininkus gasdint, nes jie atrodo fotografijose persigandusiais veidais i jus ziuri
              Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

              Comment


                skunk, kodel juos tokia baime kamuoja

                O siaip, Egle, kada girdejai? Nes cia vakar buvau, tai kazkas vyko, nors labai jau vangiai. Tvirtinamas betonas, vaziavo sunkvezimiai, veze armatura sienom. O siaip, kazkodel rimtesne technika stovejo.

                Comment


                  nu tikekimes kad viskas ciki bus juk reik vilniuj nauju dangoraiziuku!

                  Comment


                    Parašė Marius
                    skunk, kodel juos tokia baime kamuoja

                    O siaip, Egle, kada girdejai? Nes cia vakar buvau, tai kazkas vyko, nors labai jau vangiai. Tvirtinamas betonas, vaziavo sunkvezimiai, veze armatura sienom. O siaip, kazkodel rimtesne technika stovejo.
                    Siandien per tv zinias sake.Sakinys skambejo mazdaug taip"jeigu butu leide statyti dar ir 28 aukstu registru centra,gedimino pilis butu buvusi visiskai uzgosta"

                    Comment


                      hmm, nelabai man tas sakinys patinka, taciau neaisku, kas tai sake, galejo patys zurnalistai ka nors sumastyti, kad graziau skambetu. Reik buti optimistais

                      Comment


                        statybos aiskiai sustabdytos, nes net tie ju sieneliu betonavimo tempai(ziurint i nuotraukas) is esmes yra nuliniai. O tokie darbai paprastai prie kitu dangoraiziu vyksta itin sparciai. Matomai Vilnius si karta grieztai "uzsisoko" ant dangoraiziu statytoju...

                        Comment


                          O mum reikia pasipriesinti zemesniam nei 28 aukstu pastatui ...
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment



                            Comment


                              Dėl pilies užgožimo, tai tikriausiai omenyje turėtas vaizdas nuo Subačiaus regyklos, nes daugiau kampų lygtais ir nėra
                              Attached Files
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                ai nu visada visokiu barikadu prigalvoja greit man atrodo vilnius prades snukti kiti miestai perims statybiniu tempu augima bus kaip su projektu uzsaldyti lede kazkokie tai vilniuj sedi labai nesiuolaikiski ir senu paziuru zmones mane jau pradeda jie tikrai nervinti tai gal isvis gryzti i sovietmeti ir pradeti statyti hrusciovkes ir komunalkes arba isvis nieko nebstatyti o tik sklypu kainas kelti ir grozetis visokiom senom gamyklom vilniaus centre va cia tai labai grazus pastatai paminklai blemba nekenciu as tu seniu nupezusiu.

                                Comment


                                  hmmm, ko tik aplinkosaugininkai nesumasto. Man pvz neseniai buvo toks argumentas pateiktas, neva dabartinis ncc zaloja senaji Neries sensleni , kuris jau dabar baigia isnykti, taciau faktas jog tai nera argumentas, kuris leistu riboti NCC pletra.
                                  O del registru centro, tegul aplinkosaugininkai paziuri ne vien is savo vartu, taciau ir is architekturiniu poziciju. Kaip kazkada buvo mineta, panasaus aukscio registru pastatas, kaip ir savivaldybe, atrodytu visiskai ne savo vietoje. Taip kad 28 aukstai ten pats tas
                                  Idomu, kada ten bus galutinai nuspresta, nes dabar matyti, jog aplinkosaugininaki vis labiau itakoja mums rupimus klausimus ir deja ne visada su rimtu pagrindu.

                                  Comment


                                    Aplonkosaugininkams reiketu susirupinti sakykime Lietuvos konoteatro ateitimi ar pvz. S. Neries mokyklos pastatu. Pastarasis tai tiek nuostoliu padare senamiesciui, kad jokie danogoraiziai kitoje Neries puseje nepadarys. Cia yra juokinga...
                                    The exact opposite of a bubble... :oioi:

                                    Comment


                                      Parašė Antibubble
                                      Aplonkosaugininkams reiketu susirupinti (...) S. Neries mokyklos pastatu. Pastarasis tai tiek nuostoliu padare senamiesciui, kad jokie danogoraiziai kitoje Neries puseje nepadarys. Cia yra juokinga...
                                      Kokie gi tie nuostuoliai senamiesciui? Ivardink.

                                      Comment


                                        Nori pasakyti, kad viskas, kas yra statyta Tarybu sajungos laikais neturi jokios verties?

                                        Comment


                                          Parašė F-R-Z
                                          Nori pasakyti, kad viskas, kas yra statyta Tarybu sajungos laikais neturi jokios verties?
                                          Kommieblokai tikrai neturi jokios vertės.. (kaip ir daugelis kitų pastatų).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X