Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Viliusun Rodyti pranešimą

    spėju, kad negalėjo daryti 4-5 aukštų, nes pasiekė maksimalius plotus.
    Dėl insoliacijos kitoje gatvės pusėje

    Comment


      Rewo atnaujino informaciją apie savo projektą Ševčenkos gatvėje. Marketinginis projekto pavadinimas bus "Skvero Namai" (http://www.skveronamai.lt/)

      Comment


        Realco viešinasi Algirdo 3 projektą. Pakeitimai nuo ankstesnių vaizdų minimalūs, pirmame aukšte komercija.

        https://citify.eu/algirdo-3/

        https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/

        Comment


          Pirmi trys aukštai - viskas gerai. Bet kam tas šiltnamis ant jų? Na suprantu, jei priešais namą būtų superiniai vaizdai. Bet dabar, kam? Atrodo kaip Palangos SPA.

          Comment


            Vietoje R.Baranausko rūmų – daugiabučiai: plėtotojai projektą teikia visuomenės vertinimui
            https://www.15min.lt/verslas/naujien...ui-973-1449612

            Click image for larger version

Name:	realco-projektas-algirdo-g-60193d40e41e8.jpg
Views:	2052
Size:	1,11 MB
ID:	1859571
            „Arches“ vizualizacija/„Realco“ projektas Algirdo g.

            Comment


              Man tai plokščias stogas čia kliūna. Neturėtų būti leidžiamas tokioje vietoje.

              Comment


                Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                Pirmi trys aukštai - viskas gerai. Bet kam tas šiltnamis ant jų? Na suprantu, jei priešais namą būtų superiniai vaizdai. Bet dabar, kam? Atrodo kaip Palangos SPA.
                Didelis, stiklinis ir blizga - vadinasi, gražu

                Comment


                  Visgi turiu pritarti nuomonei, kad ta "šiltnaminė dalis" yra iškrentanti iš konteksto ir labiau tinkanti į kokią miško ar vandens telkinio pusę žvelgti, o ne į daugiabutį priešingoje gatvės pusėje. Be to, gatvės linijoje (išklotinėje) atrodo keistai. Sakyčiau, kad jeigu tai būtų į vidinę pusę, o Algirdo g. pusėje būtų tiesiog aukštesnė dalis tokios pat struktūros kaip pirmi aukštai, gal atrodyti dailiau.
                  Pati architektūra mano megėjišku supratimu visai derinti aplinkoje tiek spalvų gama, tiek užstatymu, tiek kitais sprendimais. O šlaitinio stogo nebuvimas Naujamiestyje nėra kažkas tokio, kai pusė pastatų yra plokščiais stogais.

                  Comment


                    Gal tuo pasvirimu ir ryškiais pirmais trim aukštais bandė vizualiai sumažinti tūrį, kad nebūtų jis kai kam per "agresyvus". Nors toj vietoj 5 aukštai kaip tik, bet turint omeny tendencijas Vilniuj, maža kas prisikabins... Pasvirimas ir plokšti stogai ir man nepatinka, bet bendrai atrodo kad visai neblogas projektas.

                    Comment


                      Parašė diamond Rodyti pranešimą
                      "Matau Vilnių" trečias etapas juda (iš Kudirkos g.).

                      Click image for larger version

Name:	IMG_2577.jpg
Views:	2905
Size:	4,35 MB
ID:	1855974

                      Šiaip apėjau aplink ten visą erdvę šiandien, tai man, asmeniškai, kažkaip pasikeitė nuomonė apie šitą projektą į gerąją pusę. Visai patinka, tik kad kainos tikrai padidėjusios. Ypač jau pastatytų etapų.
                      Likę 36 I ir II etapo butai be parkingo pardavinėjami. Buvo kilęs noras apžiūrėti, bet dabar nebe. Kai kuriems butams daroma apdaila, gal aliuzija į butą tiesiogiai nuomai, kur dirbant centre mažiau reik parkingo?

                      p.s. II etapo pirmo aukšto kainos nuo kokios vasaros tikrai nesikeičia.

                      Comment


                        Parašė Suolas Rodyti pranešimą

                        Likę 36 I ir II etapo butai be parkingo pardavinėjami. Buvo kilęs noras apžiūrėti, bet dabar nebe. Kai kuriems butams daroma apdaila, gal aliuzija į butą tiesiogiai nuomai, kur dirbant centre mažiau reik parkingo?

                        p.s. II etapo pirmo aukšto kainos nuo kokios vasaros tikrai nesikeičia.
                        Buvau apžiurėjęs porą butų šitam projekte dar vasarą. Mano nuomonė tai yra praščiausias projektas iš visų mano matytų (atsižvelgiant į kainą). Pvz. kad patekti į parkingą reikia kažkokiais labirintais per lauką eiti. Jokio ten Vilniaus iš butų nesimato. Realiai matai tik priešais esančio Registro Centro pastato pilkas sienas.

                        Comment


                          Parašė edskaz Rodyti pranešimą

                          Buvau apžiurėjęs porą butų šitam projekte dar vasarą. Mano nuomonė tai yra praščiausias projektas iš visų mano matytų (atsižvelgiant į kainą). Pvz. kad patekti į parkingą reikia kažkokiais labirintais per lauką eiti. Jokio ten Vilniaus iš butų nesimato. Realiai matai tik priešais esančio Registro Centro pastato pilkas sienas.
                          Nu tokie pareiškimai "praščiausias iš visų matytų" skamba įdomiai. Su kokiais projektais lyginai? Aš pats galvojau apie šitą, bet netiko išplanavimai ir kaina buvo tuo metu nebeįkandama man.

                          Comment


                            Parašė Viliusun Rodyti pranešimą

                            Nu tokie pareiškimai "praščiausias iš visų matytų" skamba įdomiai. Su kokiais projektais lyginai? Aš pats galvojau apie šitą, bet netiko išplanavimai ir kaina buvo tuo metu nebeįkandama man.
                            Tą savaitę buvo apžiurėti keli butai kiek pamenu Rinktinės Urban, Trinapolio namuose ir dar pora kotedžų. Tai vat prasčiausią įspūdį paliko "Matau Vilnių" projektas. Mano nuomone jis turėtų būti bent 15% pigesnis.

                            Comment


                              "Skvero namai" Ševčenkos g. - 130 butų 3 namų kompleksas spraudžiamas vidiniame senesnių namų kieme - dabartinės VMS politikos klasika. Kad nebūtų maža - paskirtis "svečių namai", bet vystytojo puslapyje pardavinėjami vis vien butai:


                              Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-02-07 Ar Naujamiestyje būsimi svečių namai netaps butais - MadeinVilnius lt - Vilniaus naujienų dienoraštis.jpg
Views:	2352
Size:	837,2 kB
ID:	1860575


                              Po pusmečio:


                              Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-02-07 Skvero namai - Rewo.jpg
Views:	2314
Size:	792,9 kB
ID:	1860576

                              Comment


                                Taigi svečių namai dabar vis tiek turi atitikti daugiabučių standartus, dėl parkingo tik nežinau, bet jei jo bus mažiau tai tik geriau.

                                O dėl kiemo nereikia klaidinti, projektas stovės ant vietoje dabar esančio baisaus jokios vertės neturinčio pastato ir jam priklausančio parkingo. Reikia tokiose vietose kuo daugiau panašių projektų, kurie įlietų šviežio kraujo.

                                Comment


                                  Parašė themanual Rodyti pranešimą
                                  Taigi svečių namai dabar vis tiek turi atitikti daugiabučių standartus, dėl parkingo tik nežinau, bet jei jo bus mažiau tai tik geriau.

                                  O dėl kiemo nereikia klaidinti, projektas stovės ant vietoje dabar esančio baisaus jokios vertės neturinčio pastato ir jam priklausančio parkingo. Reikia tokiose vietose kuo daugiau panašių projektų, kurie įlietų šviežio kraujo.
                                  Nematau tame kieme nieko baisaus, mažaaukštis privatus namas erdviame, žaliame vidiniame kieme. Dabar vietoje to senieji kaimynai vietoje 1 gaus 130 naujų kaimynų, kurie kasryt ir kasvakarą važiuos pro jų langus. Vienas iš architektūros įstatymo punktų yra tai, kad negalima radikaliai keisti susofirmavusių kaimynijų.

                                  Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-02-07 T Ševčenkos g 25.jpg
Views:	1264
Size:	590,9 kB
ID:	1860584


                                  P.S. facebook'e gražu žiūrėti, kaip Paklanis vartosi iš gaidžio ir advokatauja vystytojams, blogi jam visi - įskaitant NŽT, ŽŪ ministeriją, Seimą ir senuosius kaimynus.

                                  Comment


                                    Čia turbūt Aplinkos ministerijos reikia greitesnės reakcijos ir rasti sprendimus į dažniausias tokias situacijas, jog nebesikartotų ateityje ir būtų galima keisti į realią būsimą paskirtį. Pats miestas negali stovėti ir laukti, kol bus sutvarkyta, nes tada jis plėsis tik į laukus ir bus visiems tik blogiau.

                                    Comment


                                      Ten tikrai ne privatus namas tame kieme. Jeigu neklystu, tai čia Omnitel prasidėjo. Bet jeigu klustu, tai pataisykit.
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        Mažaukštis privatus namas su vienu kaimynu ir 70 parkavimo vietų Žodžiu nėra čia net ką diskutuoti kai žmogus net nežino apie kokį objektą kalba eina ir tik eilinį kartą apsiputojęs bėga pult pamazgų ir skalambyt apie pasaulio pabaigą.

                                        Projektas puikus, daugiau tokių. Beje nebūčiau prieš jei iš tiesų į tikrą kiemą įkištų šiek tiek civilizacijos kai kuriems sovietinukams kurie savo kiemo nevertina ir tik bando paversti purvyne parkavimui

                                        Comment


                                          Parašė themanual Rodyti pranešimą
                                          Mažaukštis privatus namas su vienu kaimynu ir 70 parkavimo vietų Žodžiu nėra čia net ką diskutuoti kai žmogus net nežino apie kokį objektą kalba eina ir tik eilinį kartą apsiputojęs bėga pult pamazgų ir skalambyt apie pasaulio pabaigą.

                                          Projektas puikus, daugiau tokių. Beje nebūčiau prieš jei iš tiesų į tikrą kiemą įkištų šiek tiek civilizacijos kai kuriems sovietinukams kurie savo kiemo nevertina ir tik bando paversti purvyne parkavimui
                                          Esmė ne tame gyvenamasis, ar ne gyvenamasis ten namas, bet kad užstatymo intensyvumas išaugas reikšmingai. O kad tas sklypas yra viduje tarp jau esančių namų, galima pasitikrinti iš ortofoto:

                                          Click image for larger version

Name:	Screenshot_2021-02-07 T Ševčenkos g 25.png
Views:	1245
Size:	761,1 kB
ID:	1860594

                                          Comment

                                          Working...
                                          X