Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Textura pastato tik netinkama, padarytu kaip spartos fabriko projekto - neatrodytu taip baisiai.
    Paskutinis taisė DeSadas; 2022.04.19, 01:08.
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Dėl Office Boutique, taip ir parašyta Do architects tinklalapyje

      Team: Gilma Teodora Gylytė, Justina Jauniškytė, Andrė Baldišiūtė, Sabina Daugėlienė, Algimantas Neniškis, Tomas Skripkiūnas, Vytautas Lelys, Justas Paičius, Martynas Šeškas, Domantas Baltrūnas, Gerda Nevulytė, Vaiva Andriušytė, Karolina Čiplytė, Julija Čiapaitė - Jurevičienė, Gabrielė Nešukaitytė
      http://www.doarchitects.lt/office-bo...ius-lithuania/

      Comment


        Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
        Tie šūdarankiai yra Do Architects. Man tik įdomu kuris iš jų ten? Gilma-Vilma-Teodora? Prisipažinkit svolačiai!
        Vargu ar čia architektai kalti. Tinkuoto putplasčio vizualizacijose nei per kur neįžiūrėsi, kažkas panašaus į klinkerį ar akmens imitaciją. Čia grynai vystytojo nusipiginimas eilinį kartą.

        Comment


          Taip, tai Gilma. Aš jau nuo pirmųjų fasado atsidengimų ir forumiečių atsiliepimų tą mintį su nerimu nešiojuosi sau, bet kadangi jau prieita iki konkrečių pavardžių... Mintį, kad šis objektas yra blogas (jeigu yra, nedrįstu teigti nes kas aš toks) ne tik pats sau ir visai ne tik dėl savęs, o kaip proof of concept neigiama prasme, kaip precedentas. Ta pati autorė, tas pats langų ritmiškumas, tos pačios lygios baltos sienos tuojau kils ir už 200 metrų.

          Jeigu tai blogai čia, apie ką kalbėsimės šalia barokinio ansamblio? Aišku ten yra kitas konceptas, t.y. kad naujas pastatas nekonkuruotų su senu jis turi tapti nematomu. Bet vis tiek aš jau nusiteikęs shitstorm'ui, ir visa tai dėl šio pastato. Jeigu nebūtų jo buvę, mano ir paties ekspektacijos dabar būtų buvusios kažkiek pozityvesnės dėl buv. Šv. Jokūbo ligoninės teritorijos. O dabar jau turime realų stovintį egzempliorių šios architektės stilistinio braižo, kuris akivaizdžiai daugumai nepasirodė įkvepiantis.

          Click image for larger version

Name:	ert.jpg
Views:	2189
Size:	105,3 kB
ID:	1963308

          PS Užsiblokavo mano "Saturnas" paskyra (ir jau gana senokai), sako "You do not have a valid password configured for your account. Please reset your password via the reset password link", bet aš su vienkartiniu email'u registravausi ir jo nebėra. Gal kažkas iš admin'ų galėtų atsiųsti man AŽ su sukonfigūruotais prisijungimais? Galėčiau turbūt buvusį password'ą pasakyt kaip įrodymą, kad čia aš, jeigu tai groja, t.y. admin'ai juos mato.

          Comment


            Ten būtų viskas normaliai su juo, jeigu apdaila būtų kitokia, kaip ir atrodė vizualizacijose - ten labai panašu į klinkerį. Negi neįmanoma nieko pakoreguoti, negi nėra miesto centre jokių svertų pakeisti apdailos?
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Saturnas2 Rodyti pranešimą
              Taip, tai Gilma. Aš jau nuo pirmųjų fasado atsidengimų ir forumiečių atsiliepimų tą mintį su nerimu nešiojuosi sau, bet kadangi jau prieita iki konkrečių pavardžių... Mintį, kad šis objektas yra blogas (jeigu yra, nedrįstu teigti nes kas aš toks) ne tik pats sau ir visai ne tik dėl savęs, o kaip proof of concept neigiama prasme, kaip precedentas. Ta pati autorė, tas pats langų ritmiškumas, tos pačios lygios baltos sienos tuojau kils ir už 200 metrų.

              Jeigu tai blogai čia, apie ką kalbėsimės šalia barokinio ansamblio? Aišku ten yra kitas konceptas, t.y. kad naujas pastatas nekonkuruotų su senu jis turi tapti nematomu. Bet vis tiek aš jau nusiteikęs shitstorm'ui, ir visa tai dėl šio pastato. Jeigu nebūtų jo buvę, mano ir paties ekspektacijos dabar būtų buvusios kažkiek pozityvesnės dėl buv. Šv. Jokūbo ligoninės teritorijos. O dabar jau turime realų stovintį egzempliorių šios architektės stilistinio braižo, kuris akivaizdžiai daugumai nepasirodė įkvepiantis.

              Click image for larger version  Name:	ert.jpg Views:	173 Size:	105,3 kB ID:	1963308

              PS Užsiblokavo mano "Saturnas" paskyra (ir jau gana senokai), sako "You do not have a valid password configured for your account. Please reset your password via the reset password link", bet aš su vienkartiniu email'u registravausi ir jo nebėra. Gal kažkas iš admin'ų galėtų atsiųsti man AŽ su sukonfigūruotais prisijungimais? Galėčiau turbūt buvusį password'ą pasakyt kaip įrodymą, kad čia aš, jeigu tai groja, t.y. admin'ai juos mato.
              Visiškai pritariu Saturnui. Teisingai, konkrečiai parašyta.

              Comment


                Prie statomo K22 verslo centro (https://citify.eu/lt/k22/) šiandien nuvirto mobilus kranas:

                Screenshotas iš Judu.lt kamerų

                Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-04-20 150206.jpg
Views:	1734
Size:	178,7 kB
ID:	1963667

                Comment


                  Algirdo 3 | 04.21

                  Didžioji sklypo dalis jau įlindusi į -1 aukštą su atraminėm sienom
                  Click image for larger version  Name:	20220421_132120.jpg Views:	3 Size:	2,04 MB ID:	1963835
                  Paskutinis taisė Cer; 2022.04.21, 13:01.

                  Comment


                    Lenkų pastatas Click image for larger version

Name:	IMG_20220421_122206.jpg
Views:	1546
Size:	1,64 MB
ID:	1963847Click image for larger version

Name:	IMG_20220421_122102.jpg
Views:	1482
Size:	868,0 kB
ID:	1963848

                    Comment


                      Ventiliuojami fasadai. Plytelės. Lenkijos kultūros centras.
                      Tai ir architektūra atitinkama.

                      Comment


                        Pastatų kompozicija palei gatvę man atrodo keistai (pastatai tarsi vienas prie kito prilipdyti, visiškai nesižiūri.) Savotiškas architektūrinis chaosas.

                        Comment


                          Parašė Sirius Rodyti pranešimą
                          Pastato stilistika bei tūris gerai įsipaišo gatvės aplinkoje.
                          Įdomu, atrodo, kad fasade bus naudojamas akmuo, ar kažkas panašaus į Live Square, kai vizulkėse lyg ir tinkuotas fasadas.
                          Attached Files

                          Comment


                            Vasario 16-osios Naujamiestis, Vilnius
                            Click image for larger version

Name:	Citify-St.-Jacobs-06-1024x720.jpg
Views:	933
Size:	103,7 kB
ID:	1964178 Click image for larger version

Name:	Citify-St.-Jacobs-08-1024x683.jpg
Views:	928
Size:	88,2 kB
ID:	1964179 Click image for larger version

Name:	Citify-St.-Jacobs-04-1024x563.jpg
Views:	902
Size:	74,9 kB
ID:	1964180 Click image for larger version

Name:	Citify-St.-Jacobs-05-1024x584.jpg
Views:	905
Size:	114,7 kB
ID:	1964181


                            Įdomu, kaip šis projektas realiai atrodys konkrečioj lokacijoj?

                            Comment


                              Parašė Sirius Rodyti pranešimą

                              Įdomu, kaip šis projektas realiai atrodys konkrečioj lokacijoj?
                              Nežinau

                              Comment


                                Parašė Sirius
                                gilma-teodora-gylytė...(ir taip toliau) savo kūryboje labai mėgsta copy-paste. Du skirtingi projektai, bet pastatai atrodo labai panašiai. Trūksta fantazijos?
                                Tu čia Gilmos klausi?

                                Comment


                                  Bus dar viena sugadinta vieta. Do Architects yra Vilnių siaubiantis architektūros Mordoras.

                                  Comment


                                    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                    Bus dar viena sugadinta vieta. Do Architects yra Vilnių siaubiantis architektūros Mordoras.
                                    Pritariu 100 %.

                                    Daugiau pvz.
                                    Uptown Park (paprasta dėžė) Tolminkiemio Gymnasium (prispausta dėžė) Office Boutique (kreiva dėžė) Vasario 16-osios (daug įv.dėžių).

                                    gilma-teodora-gylytė...(ir taip toliau) savo kūryboje labai mėgsta copy-paste.

                                    Click image for larger version  Name:	Citify-St.-Jacobs-08-1024x683.jpg Views:	0 Size:	88,2 kB ID:	1964205

                                    Click image for larger version  Name:	image_121844.jpg Views:	0 Size:	67,6 kB ID:	1964204


                                    Click image for larger version  Name:	DO-ARCHITECTS_Tolminkiemio-gymnasium_01.jpg Views:	0 Size:	87,3 kB ID:	1964203


                                    Click image for larger version  Name:	vilbra-vilniaus-svitrigailos-gatveje-statys-biuru-pastata-5c470077a202c.jpg Views:	0 Size:	291,5 kB ID:	1964202

                                    Comment


                                      Reiktų jiems keisti pavadinimą į Orc Architects.

                                      Comment


                                        Parašė Sirius Rodyti pranešimą

                                        Pritariu 100 %.

                                        Daugiau pvz.
                                        Uptown Park (paprasta dėžė) Tolminkiemio Gymnasium (prispausta dėžė) Office Boutique (kreiva dėžė) Vasario 16-osios (daug įv.dėžių).

                                        gilma-teodora-gylytė...(ir taip toliau) savo kūryboje labai mėgsta copy-paste.

                                        Uptown Park = Architektūros kūrybinė grupė!!!

                                        Paskutinis taisė digital; 2022.04.24, 16:12.

                                        Comment


                                          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                          Reiktų jiems keisti pavadinimą į Orc Architects.
                                          DOn’t Architects.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X