Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras „Hero“ Kalvarijų g. (buv. PC „Ibrahim“)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Čia matosi atstumas:


    Comment


      Parašė DJ+ Rodyti pranešimą
      Čia matosi atstumas:

      Rytinė saulės šviesa overrated.

      Comment


        Parašė Laure23 Rodyti pranešimą
        Be ironijos, tame Bara turbūt vyksta daugiau gyvybės negu likusiame NMC. Iš nuotraukos matyti išlaikyta porelė bei vienas džentelmenas laukiantis barygos skambučio kad privežtų dozę.
        Jei be ironijos, tai nesąmones kalbat ir generalizuojat baisiai Jei su ironija, tai ok.
        Paskutinis taisė _JJ_; 2023.12.15, 09:17.

        Comment


          Parašė DJ+ Rodyti pranešimą
          Čia matosi atstumas:

          Dėkui, čia visai kitoks vaizdas. Aš reagavau pirmiausia į šitai:

          Parašė _JJ_ Rodyti pranešimą
          Gal nepopuliari nuomonė, bet iš pradžių tik pasirodžius Hero vizualams, atrodė kaip Minsko košmaras, bet pamažu keičiant, dabar paskutine versija gali būti vienas geresnių NMC projektų. Labai svarbų kampą pakeis ir iš dalies praplės NMC į Kalvarijų g. Atvažiuojant iš šiaurės puses ir matant Hero, Flow, Bures sudarys nebloga vaizdą. Fingers crossed, kad nebus kliurkų daug.
          Click image for larger version Name:	image_133452.jpg Views:	1 Size:	387,7 kB ID:	2063637

          Comment



            Droninės nuotraukos turėtų visai gražiai atrodyti.
            Pirma nuotrauka mano, antra ir trečia iš Made in Vilnius.

            ​​



            Comment


              Click image for larger version

Name:	20240110_082009.jpg
Views:	4744
Size:	1,23 MB
ID:	2103180 Click image for larger version

Name:	20240109_092937.jpg
Views:	4805
Size:	2,39 MB
ID:	2103181

              Comment


                Comment




                  Comment


                    gangstarr Įkelk į Citify

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	P40226-165944.jpg
Views:	2727
Size:	1,34 MB
ID:	2114150 Click image for larger version

Name:	P40226-170001.jpg
Views:	2739
Size:	1,40 MB
ID:	2114149 Click image for larger version

Name:	P40226-170102.jpg
Views:	2720
Size:	1,26 MB
ID:	2114152 Click image for larger version

Name:	P40226-170420.jpg
Views:	2792
Size:	1,17 MB
ID:	2114148 Click image for larger version

Name:	P40226-170153.jpg
Views:	2742
Size:	1,45 MB
ID:	2114151 Click image for larger version

Name:	P40226-170242.jpg
Views:	2774
Size:	2,01 MB
ID:	2114153

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	20240301_155807.jpg
Views:	2309
Size:	310,2 kB
ID:	2114591
                        Click image for larger version

Name:	20240301_160040.jpg
Views:	2291
Size:	433,6 kB
ID:	2114592
                        Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2024.03.01, 15:08.

                        Comment




                          Išlaikys tempą, liepą kels vainiką!
                          Aviate, navigate, communicate

                          Comment


                            Comment


                              Comment



                                Labai didelę dalį to, ar pastatas bus geras ar ne, užima fasadas. Pačio Hero architektūra man nėra kažkokia superinė, koks Quadrumas man daug labiau patinka, bet fasadas šiuo atveju panašu, kad už Quadrumą ir už daugumą NMC pastatų (išskyrus Swedbank) bus geresnis.

                                Comment


                                  Prisiminiau komentarą:
                                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                                  Europai galima atleisti ir nurašyti viską ant "pirmas blynas ir t.t.", bet dabartiniai naujausi projektai yra dar prastesni perimetro sukūrimo prasme.
                                  ....
                                  Hero - max atitrauktas nuo gatvės ir tie patys 3 aukštai "pamato" dalies, kaip ir Europos, bet Europos bent sukuria perimetrą iš 3 pusių.
                                  Ir su tuo man norėjosi sutikti iš principo, bet geriau pažiūrėjus:



                                  Tai tie trys aukštai yra prie Kalvarijų gatvės. NMC turi ribas, nebent mes galvosim, kad Vilniuje, kai Lietuva turi rimtų problemų su demografija, gyventojų ateity bus 2 mln. ir NMC plėsis tiek daug, kad net Kalvarijų gatvę pasiglemš. Dėja, to nebus ir šiuo atvėju tie trys aukštai HERO prie Kalvarijų gatvės - yra labai gerai, nes tai ne NMC o Kalvarijų gatvė, kur vyrauja mažiaukščiai pastatai. Šiuo atvėju HERO labai gerai pažymi ribą nuo kur prasideda NMC ir duoda sneak peek apie tai Kalvarijų gatvės praeiviams kartu jos neužgriozdinamas. Vienintėlio, ko man norėtųsi, tai kad tarp tų pastatų būtų buvęs paliktas praėjimas ir ten būtų buvęs sukurtas pėsčiųjų koridorius žmonėms patekti į NMC.

                                  Comment


                                    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                    Labai didelę dalį to, ar pastatas bus geras ar ne, užima fasadas. Pačio Hero architektūra man nėra kažkokia superinė, koks Quadrumas man daug labiau patinka, bet fasadas šiuo atveju panašu, kad už Quadrumą ir už daugumą NMC pastatų (išskyrus Swedbank) bus geresnis.
                                    Tikiu kad daug kam nusibodo stikliniai fasadai ir čia kažkas naujo, bet man Hero visom prasmėm atsilieka nuo Quadrum, Quadrum kiek kitas lygis. Siūlyčiau iš arčiau pažiūrėti ir į tą patį Quadrum fasadą, bent man jis atrodo tikrai kokybiškai ir vargu ar Hero prilygs.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      Prisiminiau komentarą:


                                      Ir su tuo man norėjosi sutikti iš principo, bet geriau pažiūrėjus:



                                      Tai tie trys aukštai yra prie Kalvarijų gatvės. NMC turi ribas, nebent mes galvosim, kad Vilniuje, kai Lietuva turi rimtų problemų su demografija, gyventojų ateity bus 2 mln. ir NMC plėsis tiek daug, kad net Kalvarijų gatvę pasiglemš. Dėja, to nebus ir šiuo atvėju tie trys aukštai HERO prie Kalvarijų gatvės - yra labai gerai, nes tai ne NMC o Kalvarijų gatvė, kur vyrauja mažiaukščiai pastatai. Šiuo atvėju HERO labai gerai pažymi ribą nuo kur prasideda NMC ir duoda sneak peek apie tai Kalvarijų gatvės praeiviams kartu jos neužgriozdinamas. Vienintėlio, ko man norėtųsi, tai kad tarp tų pastatų būtų buvęs paliktas praėjimas ir ten būtų buvęs sukurtas pėsčiųjų koridorius žmonėms patekti į NMC.
                                      Kada ateityje? Nuo 2018 m. Lietuvoje gyventoju skaicius nemazeja.

                                      Comment



                                        Sprendžiant koks gyventojų skaičius bus ateity visų pirma reikia žiūrėti į demografinę piramidę, bet netgi jeigu jis nemažėja - juk nemažėjimas nereiškia kad ateity Vilniuje bus 2 mln. gyventojų. O jei jų pakils iki 700K ar net 800K, tai NMC didelis ir jame dar labai daug laisvo ploto, nėra ir nebus poreikio jo išplėsti į Kalvarijų gatvę, bent jau per artimiausius 30 metų, bet greičiausiai niekada.

                                        Comment


                                          Užstačius Šnipiškių vidų daugiabučiais, o Lvivo/Konstitucijos pr. ofisais/daugiabučiais, nelabai čia ir liks tos vietos. Kalvarijų gatvė galimai stagnuos visai ne dėl to kad reikia 2 mln gyventojų kad ją būtų galima užstatyti, pakaktų ir tiek kiek yra gyventojų. Problema ta kad ji iš esmės jau yra užstatyta ir norint kažką daryti prieš tai reiktų supirkinėti esamus pastatus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X