Šiaip, norint tvarkingo parkavimo, visai būtų variantas Vilniaus savivaldybei tiesiog uždrausti (nuo tam tikro buto dydžio) butus pardavinėti be parkingo. Pvz. be parkingo leisti pardavinėti tik kokius iki 30 m2 butus, kurie akivaizdžiai bus tik nuomojami ir skirti žmonėms kurie gali neturėti automobilio. Butai tiesiog gautų privalomą parkingą ir 7-8 tūkstančiais didesnę kainą. Ir dingtų galimybė taupyti gudraujant, o neįperkant butą tiesiog tektų rinktis pigesnį rajoną ar apdailą.
Tie, kurie nusipirktų butą su parkingu, bet mašinos neturėtų (bet kiek tokių tėra?) galėtų savo parkingą išnuomoti kaimynams.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Daugiabučių ir biurų kvartalas "Ozo parke"
Collapse
X
-
Kaip viena is opciju, as ir paminejau "reikiama infrastruktura gyvent". Darzeliai, bureliai, mokyklos, stoteles, maitinimo istaigos - included.Parašė Well Rodyti pranešimą
Patikėk, dauguma žino, kas paprasčiau ir patogiau, bet dažniausiai ribojantis veiksnys yra finansai. Dėl to ir atsiranda toks pasirinkimas, kaip PIGUS kotedžas Avižieniuose.
O darbo vieta toks dalykas, kuris gali dažnai keistis, tai šiuo aspektu sunku kažką labai jau prižiūrėt į priekį. Iš mano aplinkos žmonės, jei jau finansai leidžia pirkti kažką brangesnio, tai pirmoj vietoj žiūri, kad arti būtų infrastruktūra vaikam (darželiai, mokyklos), o ne patogi kelionė į darbą.
Komentuoti:
-
Patikėk, dauguma žino, kas paprasčiau ir patogiau, bet dažniausiai ribojantis veiksnys yra finansai. Dėl to ir atsiranda toks pasirinkimas, kaip PIGUS kotedžas Avižieniuose.Parašė Milwaukee Rodyti pranešimąSituacija darosi idomi. Nes vietoj laisvu parkingo teslynu formuojasi centrai, kurie maza to, kad dar atims dali parkavimo vietu, bet tuo pat metu ir nauju auto prides. Zmones turetu palengva pradet galvoti, ar tikrai verta turet automobili. Ar tikrai labai faina valanda laiko vaziuot is pigaus Avizieniu kotedzo i centra dirbti ir galiausiai pastoviai nerasti ten vietos, gauti baudu ar rasti pradurta padanga jei desperatiskai ivarys kur papuola i kieno nors kiema. Ar nera paprasciau pirkti buta arciau centro, pramest automobili, o tuo paciu ir turet visa reikiama infrastruktura gyvent, sutaupyt marias laiko ir panasiai. Kas ziuri i prieki, tie prades bent jau svarstyti.
O darbo vieta toks dalykas, kuris gali dažnai keistis, tai šiuo aspektu sunku kažką labai jau prižiūrėt į priekį. Iš mano aplinkos žmonės, jei jau finansai leidžia pirkti kažką brangesnio, tai pirmoj vietoj žiūri, kad arti būtų infrastruktūra vaikam (darželiai, mokyklos), o ne patogi kelionė į darbą.
Komentuoti:
-
Situacija darosi idomi. Nes vietoj laisvu parkingo teslynu formuojasi centrai, kurie maza to, kad dar atims dali parkavimo vietu, bet tuo pat metu ir nauju auto prides. Zmones turetu palengva pradet galvoti, ar tikrai verta turet automobili. Ar tikrai labai faina valanda laiko vaziuot is pigaus Avizieniu kotedzo i centra dirbti ir galiausiai pastoviai nerasti ten vietos, gauti baudu ar rasti pradurta padanga jei desperatiskai ivarys kur papuola i kieno nors kiema. Ar nera paprasciau pirkti buta arciau centro, pramest automobili, o tuo paciu ir turet visa reikiama infrastruktura gyvent, sutaupyt marias laiko ir panasiai. Kas ziuri i prieki, tie prades bent jau svarstyti.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Po ženklais turėtų negailestingai bauduoti, dingtų noras pažeidinėti taisykles ir trukdyti žmonėms pravažiuoti gatvėmis.
Komentuoti:
-
Ribojant siemenso, mašinos persimes į Ozą. Tai privers ir Ozą reaguot
Na kiekvienas nori būti gudrus ir sutaupyti tuos ~8k už parkingą. Tas labai matos ir kokiuose Linkmenų ežeruose, kur gatvėmis pravažiuot vos įmanoma, sustatytos mašinos po draudžiamais ženklais ir pan. O gyventojų dar pusės ten nėra turbūt...
Komentuoti:
-
Itarciau, kad dauguma butu, kurie pirkti nuomai yra be parkingu pirkti, todel tokia situacija ir gaunasi
Komentuoti:
-
Liūdna kad pas pusę lietuvių perkant butą naujame projekte dar yra tas "gudrumas" kad:Parašė Zygis Rodyti pranešimą
Siemens tai ta atvira aikštelė?
Bus tada liūdna su parkingu ten.
Tai taip ir gaunasi, kad tame rajone net savaitgaliais užstatytos visos nemokamos vietos, plius dar kur įmanoma užstatytos ištisos juostos po ženklais, o požeminiai parkingai pustuščiai.Ai, kam aš pirksiu tą vietą parkinge, tegul perka visokie durneliai, o aš geriau sutaupysiu ir dar matysiu ją pro langą...
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Taip. Esme, kad kai buna renginiai tai ankstyvesnes pradzios atveju stovi ofisu darbuotoju masinos, o jei velesni renginiai - gyventoju. Dabar kai dingo nemazai vietos salia Vichy (del Novos) tik paspartins sprendimus.
Komentuoti:
-
Siemens tai ta atvira aikštelė?Parašė mr_miegas Rodyti pranešimąYes. Tiek Ozas prades ribot, tiek Siemens (del sito per pazistamus jau girdejau, kad prades ribot)
Bus tada liūdna su parkingu ten.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Yes (tik nakciai nuleidzia vartus). Tiek Ozas prades ribot, tiek Siemens (del sito per pazistamus jau girdejau, kad prades ribot)
Komentuoti:
-
Įdomu, kada ozo pc parkingas taps ribojamas. Dabar lyg ir netrukdomai gali ofisų darbuotojai ir gyventojai statytis?
Komentuoti:
-
as siek tiek pasimeciau, tai Nova statys per 2 etapus (kaip rase projektiniuose) ar per 1?
https://madeinvilnius.lt/verslas/vil...-pastate-nova/
Komentuoti:
-
Jo, kai miestas dūsta kamščiuose, kai šiaurinėje tankiai apgyvendintoje miesto dalyje iš vakarų į rytus nėra alternatyvios Ozo gatvei normalios jungties - tegul stringa! Užtat turėsim vertingas dačias viduryje miesto.
Komentuoti:
-
Aš ir nesakau, kad tai buvo kažkas unikalaus. Tiesiog būtų įdomu pabandyti susieti skirtingus laikotarpius. Naujamiestis, Žvėrynas ar Antakalnis ir kažkiek Jeruzalė man tuo ir patinka, kad galima jausti vietovės raidą. Gal būtų galima kažkiek to jausmo įpūsti ir visiškai sintetiniams rajonams.Parašė Tomizmas Rodyti pranešimąKas liečia kaimus miegamųjų rajonų vietoje, tai manau kad pavažiavus už Pilaitės galima pamatyti lygiai tą patį, kas buvo vietoj miegamųjų r. masyvo. Tokie patys medinukai su besiganančiomis karvėmis, ko yra pilna visoje Lietuvoje. Tai nėra kažkas unikalaus, verto atminimo lentų.
P.S. kartais visai gerai kai pastringa miesto veidą formuojantys projektai. Pvz nenutiesta magistralė per senamiestį. Savo laiku galėjo pastrigt ir koks ŠMC ir dar n+k kitų panašių projektų. Gal ir kai kurie pastrigę dabarties projektai ateities kartų bus vertinami dviprasmiškai.
Komentuoti:
-
Prie ko čia A|1? Mes visi tikriausiai būtumėm žymiai labiau patenkinti, jeigu paprasčiau be visiems žinomų trikdžių galima būtų nutiesti ir Šiaurinę gatvę, ir Kernavės, ir nestovėtų pastatas kampu išlindęs į Drujos gatvę, ir dėl kokios nors trobos nestrigtų dideli, miesto veidą formuojantys projektai, ir dar daug visko... Tam tikrai nereikia TSRS.Parašė mantasm Rodyti pranešimą
AL1, čia tu?
Sodus perkirto ir paliko. O iš tų kaimų neliko praktiškai nieko. Nei kurioj vietoj buvo, nei kokio dydžio. Ir čia šneku ne apie tai, kad "reikia išsaugoti pavialdą". Prieš ne tiek daug metų visų tų rajonų nebuvo ir vaizdas buvo visiškai kitoks. Būtų įdomu rajonuose sukabinti fotkes kaip kažkokia vieta atrodė 1950. Kur koks namas stovėjo, kur ėjo gatvelės. Pabandyti paieškoti kažkokio ryšio tarp vieno ir kito pasaulio.
Kas liečia kaimus miegamųjų rajonų vietoje, tai manau kad pavažiavus už Pilaitės galima pamatyti lygiai tą patį, kas buvo vietoj miegamųjų r. masyvo. Tokie patys medinukai su besiganančiomis karvėmis, ko yra pilna visoje Lietuvoje. Tai nėra kažkas unikalaus, verto atminimo lentų.
Komentuoti:
-
AL1, čia tu?Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
Kad dabar su Šiaurine gatve būtų viskas taip paprasta, kaip buvo tada su Geležiaku... Ir su Šnipiškių medinukais irgi.
O vietoj miegamųjų rajonų nieko mandro nebuvo. Laukai ir kaimai, kaip ir visur. Tikrai nebuvo ten nei Maču Pikču, nei Babilono, nei Romuvos.
Sodus perkirto ir paliko. O iš tų kaimų neliko praktiškai nieko. Nei kurioj vietoj buvo, nei kokio dydžio. Ir čia šneku ne apie tai, kad "reikia išsaugoti pavialdą". Prieš ne tiek daug metų visų tų rajonų nebuvo ir vaizdas buvo visiškai kitoks. Būtų įdomu rajonuose sukabinti fotkes kaip kažkokia vieta atrodė 1950. Kur koks namas stovėjo, kur ėjo gatvelės. Pabandyti paieškoti kažkokio ryšio tarp vieno ir kito pasaulio.
Komentuoti:
-
Bėda ta, kad statybas reguliuojantys dokumentai suteikia teisę pasirinkti - arba ratų apiplovimo aikštelė prieš išvažiavimą iš statybvietės arba gatvės valymas periodiškumą suderinant su gatves administruojančia įmone. Dažnu atveju statybinikai renkasi būtent pastarąjį, nors ilgiau trunkančiame projekte tai yra ženkliai brangiau, nors ir paprasčiau. Dėl apiplovimo yra dvi sudėtingesnės dalys- 1. vandens atvedimas iki išvažiavimo (aktualu didesnės apimties projektams); 2. Teršalų (tepalas ir pan.) surinkimas, kadangi tiesiogiai į gatvių drenažą vandens nuo tos zonos paleisti negali (analogija su privačių namų kiemais, kuriuose yra draudžiama "kercheriu" plauti mašinas be papildomos teršalų surinkimo sistemos įrengimo).Parašė John Rodyti pranešimą
Nu iškasi nedidelę (tarkim kokių 40 cm gylio) duobę, išbetonuoji, padarai drenažą, įrengi siurblį ir problem solved, ne? Taip, kainuotų kelis ar kelioliką tūkstančių pinigų, bet tai kaina, kurią vystytojas laisvai gali sumokėti už tai, kad nebūtume, kaip Magnitogorskas ar Petrozavodskas.
Komentuoti:
Komentuoti: