Salia jos. Labiau i kalniuka ir arciau gatves
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Baltupiai, Jeruzalė, Visoriai, Santariškės - projektai ir statybų eiga
Collapse
X
-
Nice. Tiesiog nice. Eilinė sugadinta miesto vieta.Parašė mr_miegas Rodyti pranešimąRasiau del parkingo, bet atmete pasiulyma ir galiausiai liko nuostabus parkingas tarp namo ir saligatvio. Kenkejiskas vystytojas

Na tai ką, laukiam naujo Pakalnio pašveplavimo kokioj nors radijo stoty apie tai, kad parkingai tarp pastatų ir gatvių yra praeitų VMS valdžių klaidos arba Šimašiaus eilinių pamąstymų apie teisingą miesto plėtrą.
- 2 patinka
Comment
-
Nepatinka ne tik parkofkė tarp gatvės ir namo, bet ypač dar ir vienakojis manekenas viršutinio aukšto balkone. Gana keistai atrodo ir intensyviu žingsniu einantis žemesnio aukšto balkono gyventojas, turbūt vėluoja į darbą ir pamiršo kad ne pirmam aukšte gyvena, tai tskant galbūt dar čia ir demonstruojama kokie patikimi statytojo siūlomi balkonų atitvarai
.
Tokios vizualizacijos rodo kaip rimtai ir atsakingai žiūrima į projekto pristatymą. Įgyvendinimas, turbūt, bus toks pat. Baisiai džiugu.Paskutinis taisė evvt; 2020.12.23, 07:13.
Comment
-
Pagal vizualizaciją tai juos iš ten pašalinti būtų galima tiesiog nustumiant šlaitu žemyn į gatvę.Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimąAš tai jau matau kaip parkavimo aikštelė prasiplėčia iš abiejų pusių šaligatviui nebent vietinis fotografas pasirūpins.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Sveiki, kokia nuomone apie si projekta Veikmes Parko Namai? Teigiamos puses, trukumai?
https://www.veikme.lt/objektai/butai/22
Comment
-
Pagal vystytojo pateiktas nuotraukas atrodo tikrai neblogai išvystytas projektas:Parašė Upper Rodyti pranešimąSveiki, kokia nuomone apie si projekta Veikmes Parko Namai? Teigiamos puses, trukumai?
https://www.veikme.lt/objektai/butai/22
+ tvarkinga, žalia, su žaidimų aikštelėmis, aplinka
+ požeminis parkingas, dviračių saugyklos
+ grindinis šildymas, geoterminės energijos panaudojimas
+ šalia miško parkas, stadionas, krepšinio aikštelės, kurias anksčiau ar vėliau VMS atnaujins (tikėkimės)
Jei toks projektas būtų arti miesto centro - tikrai svarstyčiau pirkti
- 1 patinka
Comment
-
Stadionas ir krepšinio aikštelės atnaujintos berods šią vasarą. Taip pat šalia naujas dviračių takas vedantis iš Didlaukio g. į Jomanto parką, nors parko takeliai matę ir geresnių laikų.Parašė Matematikas Rodyti pranešimą
Pagal vystytojo pateiktas nuotraukas atrodo tikrai neblogai išvystytas projektas:
+ tvarkinga, žalia, su žaidimų aikštelėmis, aplinka
+ požeminis parkingas, dviračių saugyklos
+ grindinis šildymas, geoterminės energijos panaudojimas
+ šalia miško parkas, stadionas, krepšinio aikštelės, kurias anksčiau ar vėliau VMS atnaujins (tikėkimės)
Jei toks projektas būtų arti miesto centro - tikrai svarstyčiau pirkti
Comment
-
Yra viena tokių namų problema. Tai, kad jie “įkišti” į buvusius sovietinius mikrorajonus, kurie jau ir tada buvo žemesnio soc. sluoksnio gyventojų koncentracija. O dabar dar labiau degradavę. Kalbu apie Baltupių senų blokinių namų rajoną.
Šiuo požiūriu Jeruzalė, nauja Pilaitės dalis ar Ozas yra geriau.
- 1 patinka
Comment
-
Dėl Baltupių sutinku. Veikmės namai, Jomanto parko namai, seniau statyti du bokštai šalia Maksimos prie Kalvarijų g., bei kvartaliukas kitoje GV pusėje,Baltupius kelia į viršų. Galima netgi kalbėti apie šiokią tokią gentrifikaciją. O ir pats senasis rajonas palyginus nedidelis.Parašė mr_miegas Rodyti pranešimąTokie projektai praskiedzia ten esama fauna, atsirandau daugiau jaunesniu ir aktyvesniu zmoniu. Konkreciai ta Baltupii dalis pakankamai nemazai turi nauju projektu, todel speciau ir rajonas keisis i gera ilgainiui
Didžiausia neviltis yra Lazdynai ir Karoliniškės. Bet tai jau off-topic.
- 1 patinka
Comment
-
Prie Kalvarijų gatvės – taip, ta apynaujė Baltupių dalis su plytiniais, tinkuotais ir blokuotais namais, kotedžais, dviem XXI a. pr. šešiolikaukščiais – tikrai labai gera, bet ne tas kampas su blokiniais namais ir bendrabučiais. Ten jau niekada nebus nieko gero, nors ir miškeliai arti, ir tvenkinys nusileidus žemyn... Įtartinas turgelis, spėju, taip pat nepagerina rajono situacijos (tiesa, pats ten nesilankauParašė Stadionas Rodyti pranešimą
Pasiūlyčiau koki aruodą, atsidaryti palygint kvadrato kainą. Man asmeniškai Baltupiai tikrai geriau nei kokia naujoji Pilaite ar naujasis Antakalnis, kur visi pastatai nauji.
).
Comment
-
Manau didelis vaikmes parko namu kvartaliuko pliusas, kad užstatymo intensyvumą aplink riboja Jomanto parkas. Iš vienos pusės po kiek laiko susirenovuos daugiabučiai, apačioje, ties Kalvarijų g. bus jau naujesnių namų kampas. Beje, pagal maps.google.com, pėstute iki katedros aikštės užtrunka 1 val. 12 min
Einant greitesniu tempu, tikrai valandos nesigaus, taip kad nėra jau taip blogai
- 1 patinka
Comment
-
Baltupių lokacija mieste yra labai nebloga. Atstumas iki centro jau komfortiškai numinamas dviračiu, o ilgainiui dar tikrai atsiras normalus dviračių takas iki Ozo parko. Viešasis transportas Kalvarijų gatvėje puikus. O dar iš visų purių miškai ir parkai: Jomanto parkas, kryžiaus takų sengirė, Cedrono tvenkinio parkas.Parašė Upper Rodyti pranešimąManau didelis vaikmes parko namu kvartaliuko pliusas, kad užstatymo intensyvumą aplink riboja Jomanto parkas. Iš vienos pusės po kiek laiko susirenovuos daugiabučiai, apačioje, ties Kalvarijų g. bus jau naujesnių namų kampas. Beje, pagal maps.google.com, pėstute iki katedros aikštės užtrunka 1 val. 12 min
Einant greitesniu tempu, tikrai valandos nesigaus, taip kad nėra jau taip blogai 
Post in English - fight censorship!
- 2 patinka
Comment
-
Buvau Veikmes parko namuose. Domino tik virsutiniai aukstai. Vaizdai grazus, kvartalas jaukus, bet keli trukumai istrigo. Lubos pasirode labai zemos. Perdanga berods 271, kai tuo tarpu dabartiniame mano bute iki apdailos buvo 297.
Labai kvaili balkonai dalyje namu - atskirti stikline sienele, is esmes gali persokti - pro balkono kampa matai kaimynu buto vidu - matosi foto. Tokiu budu sujungti net trys butai per balkonus vienoje eileje. Taip balkonai dideli, per visa buta, bet zymiai geriau mazesnis, bet atskiras. Neisivaizduoju kaip gali buti malonu ir jauku sedeti balkone, kai salia taves sedi ar ruko kaimynas.
Aktualu gera garso izoliacija ir pagal kainos diapazona tikeciausi B, bet deja tik C. Nera rekuperacijos - vedinimas per orlaides, kad irgi kiek keista tokiam kainu rezyje. Argumentas - lubos butu zemesnes (tai gal reikejo daryt aukstesnes?). Taip pat parkingo kaina 10k, kas baltupiuose man truputi kosmosas - cia Snipiskiu kaina.
Irengtame name laiptine pasirode siek tiek pigiai, kokiu 2010 dizaino durys, bet zinoma - cia ne esminis dalykas.
ir galiausiai kaina - ji tikrai didele. 115 uz 2 kambariu buta Baltupiuose atrodo vistik daug. Galetu namai but uz tokia kaina plytiniai, o ne fibo blokeliu. Gal tada ir garso izoliacija butu aukstesne.
is privalumu - dalis butu tikrai turi nuostabius vaizdus. Taip pat patiko, kad i parkinga prie kiekvienos vietos atveata rozete, kuria gali ijungti/isjungti is savo buto. Vonios pertvaros murines, ne gipso. Taip pat - bute grindinis sildymas. Dideli langai (tiesa plastikiniai, uz tokia kaina Baltupiuose galetu buti ir mediniai). A++ sandarumas
foto iliustruoti punktui apie balkonus:
Paskutinis taisė Zygis; 2021.01.20, 21:37.
- 12 patinka
Comment
-
Sveiki, siek tiek patikslinsiu kolega apie Veikmes namus, nes ne visai tiesa buvo parasyta.
Lubos - 275 cm, tai reiskia po apdailos lieka 265 - sociai.
Garso akustika - retas variantas - B klase. Tyrimu rezultatai cia: https://www.veikme.lt/objektai/butai...tybu-eiga/6594
Del balkonu, regis ne visi turi tokius sujungtus, cia reikia ziureti konkrecius namus ir butus.
- 1 patinka
Comment
Comment