Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė justinas adam Rodyti pranešimą

    Gal labiau mažiausiai ten derantis.
    Iš priekinės pusės ir apšviestas tikrai visai nieko - daug panašių viešbučių yra JAV. Bet iš šono, žiūrint nuo Baltojo tilto tai tikrai ne, kažkokia aklina siaura siena.
    Paskutinį kartą kai mačiau jis atrodo visas buvo apšviestas mėlynai. Atodė tai įdomiai. Kažin ar ten proginsi koks apšvietimas buvo ar dabar visad taip.

    Comment


      Geriausi NMC pastatai:
      1.) Swedbank ofisas
      2.) Quadrum
      3.) Radisson
      4.) 1-2 Burės
      5.) 3 Burė

      Tragedija, "pasenę":
      1-2.) Arfa ir Europos daugiabutis
      3.) Savivaldybė
      4.) Europos bokštas
      Paskutinis taisė RokasLT; 2018.12.06, 18:23.

      Comment


        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
        Geriausi NMC pastatai:
        1.) Swedbank ofisas
        2.) Quadrum
        3.) Radisson
        4.) 1-2 Burės
        5.) 3 Burė

        Tragedija, "pasenę":
        1-2.) Arfa ir Europos daugiabutis
        3.) Savivaldybė
        4.) Europos bokštas

        Aš į 1-2vietą prie geriausių prirašyčiau K29, jei ne "feilas" su skirtingom šviesom tamsoje

        Comment


          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą


          Aš į 1-2vietą prie geriausių prirašyčiau K29, jei ne "feilas" su skirtingom šviesom tamsoje
          K29 truputi nuošaliau ir mažesnio mastelio, tad dėl to neįtraukiau į NMC topą.

          Comment


            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
            Geriausi NMC pastatai:

            Tragedija, "pasenę":
            1-2.) Arfa ir Europos daugiabutis
            3.) Savivaldybė
            4.) Europos bokštas
            Na, man nesiverčia liežuvis Europos bokštą vadinti tragedija/pasenusiu. Nė pagal metus, nė pagal savo architektūrą lyginant su tuo pačiu metu statytu Savivaldybės pastatu ir Europos daugiabučiu. Tai tikrai ne prastos architektūros pavyzdys.

            Comment


              Parašė Archdaily Rodyti pranešimą

              Na, man nesiverčia liežuvis Europos bokštą vadinti tragedija/pasenusiu. Nė pagal metus, nė pagal savo architektūrą lyginant su tuo pačiu metu statytu Savivaldybės pastatu ir Europos daugiabučiu. Tai tikrai ne prastos architektūros pavyzdys.
              "Pasenęs", ta prasme, kad atrodo tik kaip to laikmečio pastatas, ir gan pigios kokybės - kas prideda dar kelis metus. Tikra tragedija, tai Arfos tetris su didžiule atauga ir EUR daugiabutis - morka su išmušamais dantimis, dėl savivaldybės, prisimerkus - galima kentėti, EUR bokštas ne tragedija, bet ir joks architektūrinis kokybės pavyzdys.

              Comment


                Europos bokštas ir savivaldybė buvo vieni iš pirmų blynų. O su Tower būtų viskas ok, jeigu ne senoji dalis.

                Aš tai kaip tikrai gerą kokybę įtraukčiau Green Hall (ypač 2) ir Baltic Hearts. Ten irgi NMC. Tik man Baltic Hearts pavadinimas nepatinka - jų ta širdelių forma (ir tai, daugiau trikampių) matoma tik per mapsą iš viršaus. Realiai ant žemės stovinčiam padarui jie labiau panašūs į nusileidusias ir tvarkingai sutūpusias skraidančias lėkštes, todėl labiau būtų tikę kažkas iš kosminių pavadinimų. Labiau atitiktų vaizdą ir kurtų tikrai kietą brendą.
                Paskutinis taisė Tomizmas; 2018.12.09, 07:41.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                  Europos bokštas ir savivaldybė buvo vieni iš pirmų blynų. O su Tower būtų viskas ok, jeigu ne senoji dalis.

                  Aš tai kaip tikrai gerą kokybę įtraukčiau Green Hall (ypač 2) ir Baltic Hearts. Ten irgi NMC. Tik man Baltic Hearts pavadinimas nepatinka - jų ta širdelių forma (ir tai, daugiau trikampių) matoma tik per mapsą iš viršaus. Realiai ant žemės stovinčiam padarui jie labiau panašūs į nusileidusias ir tvarkingai sutūpusias skraidančias lėkštes, todėl labiau būtų tikę kažkas iš kosminių pavadinimų. Labiau atitiktų vaizdą ir kurtų tikrai kietą brendą.
                  Atauga ant Arfos, šiam pastatui estetikos neprideda + gan prastas mansardos sprendimas, o kiti du, kad ir vieni iš pirmųjų, bet prasčiau atrodo už sovietinį viešbutį.

                  Comment


                    Mano nuotrauka iš spalio mėn.

                    Comment


                      ir visa tai nyksta, kaip jūs galite iš to tyčiotis... dalelė Vilniaus autentikos su daug šeferio ir gumom apkaltom sienom yra tai, ko jūs niekada, niekada nesuprasite. Ah.

                      Comment


                        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                        Mano nuotrauka iš spalio mėn.

                        Biški per aukštas, bet visai nieko smailė būtų

                        Comment


                          Taigi toks unikalus grožis, turistai iš Amerikos ir Kinijos paliubomu plūs. Kai kinai atvažiuos pas mus ir pamatys mūsų Šanchajų, tada supras kokią klaidą padarė, kad sugriovė savo autentišką Šanchajų ir vietoj jo pristatė beveidžių monstrų. Tatai supratę, jie nugriaus visus tuos monstrus ir vėl pristatys medinukų. Jų pavyzdžiu paseks visas pasaulis - netgi Dubajus, Niujorkas ir Klaipėda. Šnipiškės edukuos pasaulį!!! Misija - pirmyn į praeitį!!!
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Taigi toks unikalus grožis, turistai iš Amerikos ir Kinijos paliubomu plūs. Kai kinai atvažiuos pas mus ir pamatys mūsų Šanchajų, tada supras kokią klaidą padarė, kad sugriovė savo autentišką Šanchajų ir vietoj jo pristatė beveidžių monstrų. Tatai supratę, jie nugriaus visus tuos monstrus ir vėl pristatys medinukų. Jų pavyzdžiu paseks visas pasaulis - netgi Dubajus, Niujorkas ir Klaipėda. Šnipiškės edukuos pasaulį!!! Misija - pirmyn į praeitį!!!
                            O man gražu bei jauku, čia ir ramiau, ir mažiau žmonių, ir gamtos daugiau.

                            Comment


                              Parašė Kiskiov Rodyti pranešimą

                              O man gražu bei jauku, čia ir ramiau, ir mažiau žmonių, ir gamtos daugiau.
                              Google klonas?

                              Comment


                                Parašė Kiskiov Rodyti pranešimą

                                O man gražu bei jauku, čia ir ramiau, ir mažiau žmonių, ir gamtos daugiau.
                                Gamtos tai ten tikrai baisiai daug Netgi daugiau nei Nemenčinės miškuose, tikrai.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Kiskiov Rodyti pranešimą

                                  O man gražu bei jauku, čia ir ramiau, ir mažiau žmonių, ir gamtos daugiau.
                                  O taip! Gamta ten tikrai unikali: krumai augantys ant stogu, nepjauta zole, apkemsejusios supuvusios namu sienos, asbestiniai stogai, ir is vandens koloneliu tekantis vanduo. Tiesiog tikras zmogaus nesuzalotas gamtos pavyzdys! Jei pasiseks, susidursi ir su plesria vietine fauna. Tiek adrenalino, pasijauti kaip tikrose dziunglese. Reiktu i Unesco sarasa irasyti...

                                  Comment


                                    Parašė Kiskiov Rodyti pranešimą

                                    O man gražu bei jauku, čia ir ramiau, ir mažiau žmonių, ir gamtos daugiau.
                                    Geriausia kad mieste išvis nebūtų žmonių tik medžiai ir krūmai, gal dar pora skersai /išilgai perpuvusių medinių izbūškų apgyvendintų žiurkėmis. Jauku išties. O ir parkai mieste galėtų būti tokie kur nieks net kojos kelt nenorėtų - nebūtų žmonių ir būtų labai jauku ir ramu.
                                    Paskutinis taisė evvt; 2018.12.15, 09:28.

                                    Comment


                                      Matyt kai kurių svajonė yra visuotinis decivilizacijos procesas. Kažkuo man tai asocijuojasi su flat earth society idėjomis.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Arba būdas kaip pagrįsti priešiškumą naujai statybai ir investicijom.

                                        Comment


                                          Parašė evvt Rodyti pranešimą
                                          Arba būdas kaip pagrįsti priešiškumą naujai statybai ir investicijom.
                                          Šitie dalykai vienas kitam neprieštarauja.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X