Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sakyčiau mes nežinom iš kurios kišenės būtų statomas tas muziejus. Tokiems objektams dažniausiai jamami pinigai iš europos, o tai visai kita kišenė nei infrastruktūrai pinigai. Vat sutikčiau, kad vietoj muziejaus atstatytų Gedo pilį.
    Aš neliūdnas - aš blaivus

    Comment


      Kita vertus, Gedimino pilį atstatinėtų ne miestas, nes ne jo jurisdikcija toks objektas.

      Comment


        Eidvi, tikrai no offence, bet tas tavo raudojimas ir "už Guggenheimo kainą būtų galima (...)" stiliaus pastebėjimai pradeda priminti Dargužaitės užsiciklinimą ant feminizmo ar panašius apsibliovimus ir inkštimus jei ne dėl to, tai dėl ano.

        Vilnius nėra Telšiai ar Marijampolė. Žmonių nepapirksi pigiais paraudojimais apie neteisybę ir "Vilniaus skolas" (epic fail). L.Andriulis (kiriam paantrino A.Užkalnis) tiesiog nail'ino šitą niuansą. Kiek gi galima raudoti apie tai, kad blogai Guggenheimas? Juk dėl tokio savo PR fiasko liberalai ir konservai net su visai padoriais kandidatais, galima sakyti, jau pra**o būsimus rinkimus. Gi niekam neįdomios tos kalbos apie blogą ir brangų Guggenheimą. Skolas. Oranžinius dviračius. Air Lituanica. Laikas keisti plokštelę. Seriously.
        Paskutinis taisė John; 2015.02.20, 15:47.

        Comment




          John, tu klaidingai galvoji, kad aš kritikuoju Zuoką, nes noriu kažką įkalbėti balsuoti vienaip ar kitaip. Aš kritikuoju Zuoką, nes matau jo sprendimų absurdiškumą. Ta patį aš dariau prieš 2 metus, tą patį aš darau ir dabar ir tikriausiai darysiu tol, kol Zuokas ar kas kitas priiminės kvailus sprendimus 2 mln. Eur yra milžiniški pinigai Vilniui, palyginti su kuo kiek jis skiria infrastruktūros plėtrai, o čia norima juos išmesti į neįgyvendinamo projekto ruošimą. Mano nuomone tai yra absurdiška ir tai nusipelno kritikos.
          Paskutinis taisė Eidvis; 2015.02.20, 13:57.

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


            John, tu klaidingai galvoji, kad aš kritikuoju Zuoką, nes noriu kažką įkalbėti balsuoti vienaip ar kitaip. Aš kritikuoju Zuoką, nes matau jo sprendimų absurdiškumą. Ta patį aš dariau prieš 2 metus, tą patį aš darau ir dabar ir tikriausiai darysiu tol, kol Zuokas ar kas kitas priiminės kvailus sprendimus 2 mln. Eur yra milžiniški pinigai Vilniui, palyginti su kuo kiek jis skiria infrastruktūros plėtrai, o čia norima juos išmesti į neįgyvendinamo projekto ruošimą. Mano nuomone tai yra absurdiška ir tai nusipelno kritikos.
            Manau kitiems kandidatams reiktų šiek tiek daugiau idėjų, pasiūlymų, projektų ir t.t. Aišku Zuokas ne šventas ir ne visi jo projektai naudingi, bet John'as čia visiškai teisus, vilniečių simpatijas gauti neišeis jojant vien tik ant "Zuokas vagis " arkliuko.
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Manau kitiems kandidatams reiktų šiek tiek daugiau idėjų, pasiūlymų, projektų ir t.t. Aišku Zuokas ne šventas ir ne visi jo projektai naudingi, bet John'as čia visiškai teisus, vilniečių simpatijas gauti neišeis jojant vien tik ant "Zuokas vagis " arkliuko.
              Sutinku, kad kitiems kandidatams reikia daugiau idėjų ir pasiūlymų, nors dažniausiai tos naujos idėjos ir pasiūlymai būna grįsti populizmu, nes pasakyti 'reikia rekonstruoti vokiečių gatvę' yra lengva, nelengva yra priimti sprendimą, remiantis studijomis ir skaičiavimais, kurią ištikro gatvę reikia rekonstruoti pirmiausia. Tačiau konkrečiai šiuo atveju pasisakinėjau dėl Gugenheimo muziejaus. Viena - jeigu tai kvaila idėja, tačiau visai kas kita, jeigu tai idėjai ruošiamasi išleisti milijonus vien projekto rengimui, kuris net nebus įgyvendintas. Kaip Pinskus vienoje laidoje girdamas savivaldybės darbus pasakė 'buvo paruošti projektai už 2 mlrd. Lt'. Bėda ta, kad milijonai yra skiriami projektų rengimui, bet ne įgyvendinimui.

              Comment


                Pinskus minėjo, kad paruošti projektai 2 mlrd. Lt panaudojimui, kuriuos Vilnius gaus per ateinančius 6 metus.

                Comment


                  Laikas suprasti, kad miestui reikia ne vien spręsti infrastrūkturos problemas, bet ir kurti žalias erdves, statyti muziejus ir t.t. Tai didelio miesto kasdenybė. Tai kas rūpi vienam, gali visiškai nerūpėti kitam. Pvz., asmeniškai nesilankau Bernardinų sode, man jis nėra aktualus, todėl apatiškai žiūrėjau į jo atnaujinimą. Tačiau didžiūlė dalis vilniečių yra žiauriai patenkinti juo. Jeigu jie laimingi, laimingas ir aš. Tas pats ir su kitais projektais - daug kam ant tų muziejų nusišvilpt, bet man asmeniškai dar vienas muziejus Vilniuje nepamaišytų. Nustokite vertinti vilniečių poreikius vien tik pagal savo poreikius.

                  Comment


                    Comment


                      Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                      Laikas suprasti, kad miestui reikia ne vien spręsti infrastrūkturos problemas, bet ir kurti žalias erdves, statyti muziejus ir t.t. Tai didelio miesto kasdenybė. Tai kas rūpi vienam, gali visiškai nerūpėti kitam. Pvz., asmeniškai nesilankau Bernardinų sode, man jis nėra aktualus, todėl apatiškai žiūrėjau į jo atnaujinimą. Tačiau didžiūlė dalis vilniečių yra žiauriai patenkinti juo. Jeigu jie laimingi, laimingas ir aš. Tas pats ir su kitais projektais - daug kam ant tų muziejų nusišvilpt, bet man asmeniškai dar vienas muziejus Vilniuje nepamaišytų. Nustokite vertinti vilniečių poreikius vien tik pagal savo poreikius.
                      Kai ir be mūsų poreikių realybė žiauri - skolos, darželių trūkumas, parkavimo problemos kiemuose, tų pačių kiemų apšvietimas, gatvių remontas ir plėtra, WC trūkumas miesto centre, dėl ko kartais tenka raudonuoti prieš turistus.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                        Kai ir be mūsų poreikių realybė žiauri - skolos, darželių trūkumas, parkavimo problemos kiemuose, tų pačių kiemų apšvietimas, gatvių remontas ir plėtra, WC trūkumas miesto centre, dėl ko kartais tenka raudonuoti prieš turistus.
                        O kas pasakė, kad tai neįmanoma įgyvendinti? Tam ir yra dialogai su miesto valdžia, idėjų pateikimas ir panašiai (pvz., per Facebook).

                        Comment


                          Berods, daugumai, tavo išvardytų dalykų bus naudojami 2014-2020m. ES programų pinigai.
                          Aviate, navigate, communicate

                          Comment


                            Dėl parkavimo yra labai geras skandinavų sprendimas, jie susidūrė lygiai su ta pačia problema, kuomet kiemai nebetenkino išaugusio parakvimo poreikio. Parkavimas kieme buvo apmokęstintas, pasirašytos sutartys, kuomet privatininkai, išplėtė parkavimo plotą (ar įrengė požeminį parkingą) ir įsipareigojo prižiūrėtį aikštelę 15m., tuo tarp gyventojai moka simbolinį mokestį.

                            Prie naujų namų, bent jau arčiau centro būna kelios nemokamos vietos, jei nori būti tikras, kad gausi vietą turi susimokėti už parkingą 7-8k Eur. Visiem sąlygos ir galimybės turėtų būti vienodos.
                            Aviate, navigate, communicate

                            Comment


                              O senamiestį galima būtų ir požeminius automatinius parkingus įrengt, kurie neužima daug vietos ir visiškai nesimato http://www.perfectparkusa.com/system-overview.html
                              Kažkada teko matyt tokio parkingo pristatymą, tai jis kas keisčiausia nėra visiškai utopinė idėja. Jo įrengimas nėra super duper brangus, o vietos atžvilgiu puikus sprendimas. Tik ko gero Vilnius pribręs tokiom idėjom dar negreitai.
                              http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                              Comment


                                Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                                O senamiestį galima būtų ir požeminius automatinius parkingus įrengt, kurie neužima daug vietos ir visiškai nesimato http://www.perfectparkusa.com/system-overview.html
                                Kažkada teko matyt tokio parkingo pristatymą, tai jis kas keisčiausia nėra visiškai utopinė idėja. Jo įrengimas nėra super duper brangus, o vietos atžvilgiu puikus sprendimas. Tik ko gero Vilnius pribręs tokiom idėjom dar negreitai.
                                Senamiestyje jokių požeminių parkingų nebus dėl paprasčiausios priežasties - visur slypinčių archeologinių sluoksnių paveldo.
                                Lietuva visiems.

                                Comment


                                  Parašė abruo Rodyti pranešimą
                                  Senamiestyje jokių požeminių parkingų nebus dėl paprasčiausios priežasties - visur slypinčių archeologinių sluoksnių paveldo.
                                  Na manau ne čia problema. Norint įrengti tokių parkingų atsirastų ir tinkama vieta. Vos ne po bet kuriuo didesniu skveru tokį parkingą galima būtų įrengti ir nebūtų jokios žalos, tik reikia noro.
                                  http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                  Comment


                                    Parašė abruo Rodyti pranešimą
                                    Senamiestyje jokių požeminių parkingų nebus dėl paprasčiausios priežasties - visur slypinčių archeologinių sluoksnių paveldo.
                                    Kai yra archeologinis sluoksnis daroma labai paprastai- kviečiami archeologai kurie ištiria tuos sluoksnius(dažnai net privačiomis lėšomis, kad tik greičiau statyt) ir po pradedamos statybos. Labai apmaudi situacija buvo su Vingrių namais prie kurių buvo labai graži akmens riedulių danga, atlikus tyrimus grindinys buvo išardytas.
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                      Kai yra archeologinis sluoksnis daroma labai paprastai- kviečiami archeologai kurie ištiria tuos sluoksnius(dažnai net privačiomis lėšomis, kad tik greičiau statyt) ir po pradedamos statybos. Labai apmaudi situacija buvo su Vingrių namais prie kurių buvo labai graži akmens riedulių danga, atlikus tyrimus grindinys buvo išardytas.
                                      Tai va, kol turim tokius archeologus, tol geriau senamiesčio neliesti.
                                      Lietuva visiems.

                                      Comment


                                        Kad, kaip sako tie patys archeologai, tai didžioji dalis to paveldo sunaikinta be jokio gailesčio sovietmečiu. Tiesiant šilumines trasas ir pan.
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          Savivaldybė investuotojams siūlys keletą projektų:
                                          1. Naujojo transporto rūšies kelias Stotis - Santariškės
                                          2. Neries krantinių rekonstrukcija
                                          3. Vilniaus vandenų administracinio pastato statybą prie Forum Palace (virš vandens tų mechanizmų kažkokių).
                                          ir kt.

                                          Video pristatymas: https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                                          Comment

                                          Working...
                                          X