Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Faktas, kad trūksta griežtesnės plėtros priežiūros iš aukščiau. Vien BP neužtenka, reikia ir tam tikrų reikalavimų architektūrai ir planavimui. Dabartinį chaosą puikiai atspindi Perkūnkiemis - kiekvienam sklype kas sau norėjo tas taip ir pasistatė. Gatvių tinklas su nelogiškais posūkiais ir akligatviais, kurie ateityje kels problemų. Visa tai turi būti žymiai griežčiau prižiūrima savivaldybės padalinio.

    Comment


      Galbūt kitose šalyse yra kitokie aktai ir visa kita teisinė bazė? Jeigu šie dalykai neleidžia per prievartą iškelti gyventojų, tai tas ir nėra daroma.

      Kaip minėjau, mokestis apleistiems ir neprižiūrimiems pastatams bus 2,5%, žemei - 3%. Jeigu lūšnos savininko turto vertė - milijonas litų, tai jis tą lūšną parduos per pirmus metus, nes kažin ar išgalės sumokėti visą mokestį.

      Comment


        Šitas taškas yra labai svarbus tuom, kad visi, kas su mašina atvyksta iš Talino, Rygos, Helsinkio ir pan., šioje vietoje pirmą kartą išvysta NMC. Taigi šioje vietoje gauna "pirmąjį įspūdį", kuris, kaip žinom, yra labai svarbus Labai šaunu, kad tas pirmasis įspūdis po metų turėtų būti visai kitoks, nes užbaigti "Baltic Hearts", "Quadrum" ir "K29" pridės kone "pusę vaizdo", vaidzdą dar labiau sustipris aukšta visų šių statinių architektūrinė kokybė.



        Palyginimui vaizdelis prieš:

        Paskutinis taisė Eidvis; 2014.03.16, 10:44.

        Comment


          2011-2012 metais beveik kas dieną, 12 val išsaugodavau nuotrauką nuo Green Hall pastato stogo web kameros. Tai čia beveik metai besikeičiančio Vilniaus vaizdo. Kadangi NMC geriausiai matomas, pasirinkau šitą temą įdėjimui.

          Comment


            Įdomu. Nesustok to daryti ir toliau, ypač kai dabar bus nemažai pasikeitimų. Gaila aišku gal tik tai, jog nenukreipta į patį NMC, taigi nesimato K29, Quadrum (gal koks kampas ir matysis pastarojo).

            Comment


              Prie FORUM PALACE irgi aptverta ir technika darbuojasi, ar man tik pravažiuojant pasirodė?? Nes jei ir ten statybos prasidės, tai aš jau nebesuprantu kas čia vyksta. Galutinai atsigavom ir galim dar stipriau bujot?

              Comment


                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Prie FORUM PALACE irgi aptverta ir technika darbuojasi, ar man tik pravažiuojant pasirodė?? Nes jei ir ten statybos prasidės, tai aš jau nebesuprantu kas čia vyksta. Galutinai atsigavom ir galim dar stipriau bujot?
                OMG, patvirtinkit kas nors šį teiginį

                Nes jeigu prasidės ir Forum Palace praplėtimas, tai beliks sulaukti Best Western išplėtimo ir VCUP išplėtimo. Bent pastarasis buvo skelbta, kad irgi šiemet plėsis.

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Prie FORUM PALACE irgi aptverta ir technika darbuojasi, ar man tik pravažiuojant pasirodė?? Nes jei ir ten statybos prasidės, tai aš jau nebesuprantu kas čia vyksta. Galutinai atsigavom ir galim dar stipriau bujot?
                  Arba aš žlibas ar ką, bet pravažiuodamas Konstitucijos pr. ten jokios tvoros nepastebėjau.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    Arba aš žlibas ar ką, bet pravažiuodamas Konstitucijos pr. ten jokios tvoros nepastebėjau.
                    Technika aptverta arčiau neries aikštelėje
                    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                    Comment


                      Arčiau upės viskas sustatyta. Patvirtinu.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                        Arčiau upės viskas sustatyta. Patvirtinu.
                        Arčiau upės? Hm.. kas ten gali būt? Gal kokia technikos aikštelė būsimoms statyboms? Nes automobiliams kaip ir turėtų pakakakti dabar esančios aikštelės, prie Neries

                        EDIT: ko gero esu teisus. Pravažiavus tai panašu į technikos aikštelę. Yra metalinių tvorų krūva, daug būdelių ir truputis technikos. Spėju, kad čia Green Hall 2 ruošiamasi
                        Paskutinis taisė Creatium; 2014.04.06, 10:42.

                        Comment


                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          Arčiau upės? Hm.. kas ten gali būt? Gal kokia technikos aikštelė būsimoms statyboms? Nes automobiliams kaip ir turėtų pakakakti dabar esančios aikštelės, prie Neries

                          EDIT: ko gero esu teisus. Pravažiavus tai panašu į technikos aikštelę. Yra metalinių tvorų krūva, daug būdelių ir truputis technikos. Spėju, kad čia Green Hall 2 ruošiamasi
                          Kiek zinau tai green hall2 kiek toliau (uz tilto)

                          Comment


                            Green Hall 2 bus šalia Green Hall: http://www.architektusajunga.lt/nauj...rso-rezultatai
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Nu tai aš tą suprantu. Bet gal čia bus laikoma visa technika ir pačios budelės, nes prie paties Green Hall vietos ne per daugiausiai?

                              Comment


                                Buvo kalba kad Forum Palace plėsis. Tas projektas jau senokas, bet prieš kelis mėnesius buvo dar kartą žiniasklaidoje paminėtas.

                                Tiesa, jeigu gerai atgaminu, kažkur netoliese SEB norėjo statyti admin. pastatą.

                                Comment


                                  Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                  Buvo kalba kad Forum Palace plėsis. Tas projektas jau senokas, bet prieš kelis mėnesius buvo dar kartą žiniasklaidoje paminėtas.

                                  Tiesa, jeigu gerai atgaminu, kažkur netoliese SEB norėjo statyti admin. pastatą.
                                  Teisingai, seb pastatas turetu buti tarp Forum palace ir modernaus meno centro.

                                  Comment


                                    Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                    Buvo kalba kad Forum Palace plėsis. Tas projektas jau senokas, bet prieš kelis mėnesius buvo dar kartą žiniasklaidoje paminėtas.

                                    Tiesa, jeigu gerai atgaminu, kažkur netoliese SEB norėjo statyti admin. pastatą.
                                    Na, aš tik darau spėjimą. Prie Green Hall aptverta teritorija yra iš Ramirent tvorų, tos pačios įmonės logo puikuojasi prie Forum Palace minėtoje teritorijoje esančios tvoros ir budelės + prie paties Forum Palace jokie darbai nevyksta, o aikštelėje jau stovi technikos. Tad aš daryčiau išvada, kad čia bazuosis Green Hall 2 statytojai. Bet gal aš ir klystu, gal čia tikrai Forum Palace pradės statybas. Tokiu atveju būtų superinis variantas

                                    Comment


                                      Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                      Kiek zinau tai green hall2 kiek toliau (uz tilto)
                                      Čia jie kalba apie Forum Palace, o ne Green Hall 2.

                                      Comment


                                        Šalia Green hall berods taką daro... Ten prieš geras kelias sav. buvo kuoliukais trasa sužymėta.
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          Apskritai, atrodo, kad grįžta seni geri laikai. Šiandien mieste skaičiau kranus....
                                          Tik norėtųsi, kad būtų išmoktos pamokos.

                                          Neatmesčiau galimybės, kad ten SEB kažką statosi, tik per daug tylos iš jų pusės. SEB labai plėtėsi pastaruoju metu, gal norės koncentruotis po vienu stogu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X