Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Akropolis Vingis“ (buv. gamykla „Velga“)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kažkur net mačiau vizualizaciją kaip pro Vingio parką lekia tramvajus
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      Kažkur net mačiau vizualizaciją kaip pro Vingio parką lekia tramvajus
      jo ten ir tetruko..

      Comment


        Parašė Suolas Rodyti pranešimą
        jo ten ir tetruko..
        Kadaise buvo net geležinkelis

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Kadaise buvo net geležinkelis
          Bet tai seniai praejo

          Comment


            Tai čia aš jums rimtai kalbu, pasigooglinkit. Tipo antroji linija - Stotis - pašilaičiai ar kažkas tokio.
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment






              Iš Vilnius.lt
              Dear Sir,

              Comment


                Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą


                Atvaizdas


                Iš Vilnius.lt
                Na panašu, kad tik pakraščiu eitų, tikėkimes.

                Comment


                  Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                  Na panašu, kad tik pakraščiu eitų, tikėkimes.
                  Taip ir buvo numatyta.
                  Nors šie planai jau keičiami, kaip matom.
                  Šiaip jau, matant, kokios grustynės prie Šeškinės "Akropolio" man nekiltų abejonių dėl šios, kone idealios, vietos vystymo.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Taip ir buvo numatyta.
                    Nors šie planai jau keičiami, kaip matom.
                    Šiaip jau, matant, kokios grustynės prie Šeškinės "Akropolio" man nekiltų abejonių dėl šios, kone idealios, vietos vystymo.
                    Kaip vartotojui tai aišku naudinga. Lygiai kaip ir kokios nors IKEA atėjimas, kuris turėtų pagyvinti tą miesto pusę, tačiau pastačius Akropolis II ko gero daugiau pasiskirstytų srautai, o ne atsirastų daugiau pinigų išlaidauti. O ar tai vystytojams naudinga tai nemanau.Išlaikyti du objektus daug brangiau kainuoja. Tik šioj vietoj būtų labai patogu atvykstantiems iš Baltarusijos.
                    http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                    Comment


                      Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                      Kaip vartotojui tai aišku naudinga. Lygiai kaip ir kokios nors IKEA atėjimas, kuris turėtų pagyvinti tą miesto pusę, tačiau pastačius Akropolis II ko gero daugiau pasiskirstytų srautai, o ne atsirastų daugiau pinigų išlaidauti. O ar tai vystytojams naudinga tai nemanau.Išlaikyti du objektus daug brangiau kainuoja. Tik šioj vietoj būtų labai patogu atvykstantiems iš Baltarusijos.
                      Strategiškai geresnė vieta, nei ten kur aplinkui kilometro spinduliu konkurentai "Ozas", "Panorama", "Senukai", "Europa", VCUP su patogesniais privažiavimais. O gyv.statybai palei Nerį vieta beveik ideali.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Strategiškai geresnė vieta, nei ten kur aplinkui kilometro spinduliu konkurentai "Ozas", "Panorama", "Senukai", "Europa", VCUP su patogesniais privažiavimais. O gyv.statybai palei Nerį vieta beveik ideali.
                        Iš dalies geresnė. Ir man nuo namų būtų arčiau. Tačiau viešuoju transportu nusigauti sunkiau. Ir dar vienas dalykas, turintis įtakos. Jei aš važiuoju apsipirkt labai gerai, nerandu akropoly, ozas netoli. O čia nerastum reiktų grūstis per gabalą miesto. Gyv. statybai tai tobula ko gero vieta, tik reiktų išnaudot tinkamai apstatant.
                        http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                        Comment


                          Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                          Iš dalies geresnė. Ir man nuo namų būtų arčiau. Tačiau viešuoju transportu nusigauti sunkiau. Ir dar vienas dalykas, turintis įtakos. Jei aš važiuoju apsipirkt labai gerai, nerandu akropoly, ozas netoli. O čia nerastum reiktų grūstis per gabalą miesto. Gyv. statybai tai tobula ko gero vieta, tik reiktų išnaudot tinkamai apstatant.
                          Aš "Akropolį" kelis kartus apvažiavau "garbės ratu" - dabar vengiu. "Ermitaže" pirkti ką nors statybinio yra tragiškai nepatogu (nors ir vilioja 25% nuolaidomis).

                          Comment


                            deja, vilnius nėra toks mega miestas, jog būtų sunku pavažiuoti į kitą PC. juk mažiau nei per pusvalandį pervažiuosi kokia nori kryptim. kitas reikalas spūstys ir VT.

                            o kodėl tiltai negali dubliuoti tiltų ? jie visi vieni kitus dubliuuoja. štai prie seimo išvis 200 m atstumu. ir ką ?

                            Comment


                              Gal yra kokiu naujienų? Planas statyt akro numarintas, ar visgi kada nors galima bus tikėtis jo sulaukt?

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Aš "Akropolį" kelis kartus apvažiavau "garbės ratu" - dabar vengiu. "Ermitaže" pirkti ką nors statybinio yra tragiškai nepatogu (nors ir vilioja 25% nuolaidomis).
                                Senukuose irgi ne ką patogiau, ypač Ukmergės g.
                                Flickr

                                Comment


                                  Antrojo sostinės „Akropolio“ teritorija ruošiama statyboms

                                  Comment


                                    http://verslas.delfi.lt/nekilnojamas....d?id=62183179

                                    "Pradėti darbai prie sostinės Vingio parko įsikūrusios buvusios gamyklos „Velga“ teritorijoje. Skelbta, kad šioje vietoje gali atsirasti antrasis „Akropolis“."

                                    nieko konkretaus neminima.

                                    Comment


                                      Ten jau daugelį metų panašūs pakapstymai, tai vyksta, tai nevyksta.
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        Kiek žinau, didžiuosiuose prekybos centruose jau trūksta vietos nuomininkams. Todėl visai realu.
                                        Dalį sklypo ketinama skirti gyvenamajai statybai, kuri irgi atsigauna.
                                        Bet dėl privažiavimo kelių tikrai būtų problemų - Lazdynų tiltas ir dabar užsikišęs.

                                        Comment


                                          Gal kiek senoka naujiena, bet niekas nieko neskelbė...

                                          DĖL SKLYPŲ GELEŽINIO VILKO G. 2 SUSISIEKIMO KOMUNIKACIJŲ IR JŲ INŽINERINIŲ TINKLŲ PROJEKTAVIMO, ĮRENGIMO IR NAUDOJIMO SUTARTIES TVIRTINIMO

                                          Savivaldybė pritarė šiai sutarčiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X