Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Akropolis Vingis“ (buv. gamykla „Velga“)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą

    Tegu stovi ta apleista gamykla - jokių kamščių, jokios taršos, gal dar kokia reta šikšnosparnių rūšis apsigyvens...

    del siksnorparniu nebloga ideja. bus galima irengti veislyna ar muzieju. padarytume Vilniu dar patrauklesniu turistams

    reiktu uzpatentuoti

    Comment


      Parašė mamamia Rodyti pranešimą

      del siksnorparniu nebloga ideja. bus galima irengti veislyna ar muzieju. padarytume Vilniu dar patrauklesniu turistams

      reiktu uzpatentuoti
      Manau, kad vieta prie Vingio parko labiausiai tinkama nacionaliniam stadionui
      Daugelyje miestų sporto kompleksai ribojasi su parkais, rekreacinėm zonom.

      Comment


        Yra tekę girdėti jog kažkas aktyviai stengiasi išpirkti visus butus prie pat GelVilko / Gerosios vilties gatvių sankryžos esančiame artimiausiame name (chruščiovkėj). Tik visą tai girdėjau ne iš pirmų lupų, tai neaišku kiek tame tiesos.

        Comment


          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
          Visiskai nesupratau tamstos komentaro, ir kuo jisai susijes su manuoju komentaru?
          Beja, jau esu mates ne viena igyvendinama projekta susisiekimo komunikaciju srityje, ir galiu uztikrintai pareiksti, kad sis maketas dar bus tobulinamas, o tiksliau paprastinamas. Dabar gi visiskas briedas. Neracionalu, neekonomiska ir t.t.
          Manasis komentaras susijės su tavuoju štai kaip: tavajame komentare jaučiama stipri pesimizmo ir fatalizmo gaida, daugmaž "pripaišė visokių planų, o vistiek viską padarys blogai".

          Comment


            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
            Tricky_kid, pamiršai atsakyti į klausimą - kas blogo atsitiko Šeškinei po akropolio pastatymo?

            Ir prašyčiau, jeigu galima, konkrečiai, be abstrakčių pilstymų apie "vartotojiškumą", "naikinamus žaliuosius plotus" ir "naikinamą smulkųjį verslą".
            Pranešimas 303 ... cituoju:

            "Čia pasakojama, kad kažkokį teigiamą impulsą atneš visai tai miesto daliai, bet nežinau ar kas norės ten gyventi ... na taip Lietuvoje ne visada galioja dėsniai taikomi Vakarų Europoje. Bet pažiūrėjus į dabartinį Akropolį, tai nematau kaip jis tą miesto dalį (Šeškinę) pakeitė į geresnę pusę. Tiesiog sukūrė didelius kamščius,užterštumą ir didelį betono lauką, kuris atriboja Nekropolį nuo aplinkos."

            Aš irgi turėčiau klausimą, o kokią įtaką tavo nuomone padarė Šeškinei, apart galėjimo apsipirkti ?


            Pažiūrėjus į maketą pagalvojau, o kas ten dėsis Geležinio Vilko ir Gerosios Vilties kampe ? Tas ilgas ir riestas viadukas labai įdomiai atsimuš į Gerosios Vilties g ... tikriausiai ten atsirastų šviesoforas, ar kaip ?
            Propoganda ir penas mintims >>>

            Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
            www.ted.com

            Comment


              Maketai visada gražūs... Kadangi nusistatymas didėja, šeip tada klausimas visiems temos skaitytojams: Ką vietoj "Akropolio 2" ir daugiabučių galima pastatyti toje teritorijoje? Ko norėtumėte?

              Aš, kaip vilnietis norėčiau (tikėčiausi):

              1. Nacionalinio stadiono (gal kada pastatys, tik ne šalia Akropolio) D: Gan nebloga, šalia parkas, vasaros estrada.
              2. Lietuvos transporto parko. Puiki vieta įkurti Lietuvos transporto istorijos parką/muziejų su gyvais pavyzdžiais. Puiki teritorija ir gan nemaža, suprojektavus galima sutalpinti viską kas susiję su transportu, jo ifnrastuktūra ir pan. t.y. nuo autobusų iki laivų....
              3. nežinau, dykvietė nelabai gražu...
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Tiesa, ten ta riesta estakada yra pėsčiųjų.
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  vietoj "Akropolio 2" ir daugiabučių galima pastatyti toje teritorijoje?
                  Kas turi būti padaryta, kad naujas Akropolis atneštų miestui naudą, bet ne žalą. Toks klausimas turėtų būti užduotas. O naudą jis galėtų atnešti tik tuo atveju, jeigu su jo atsiradimu toje ir gretimose teritorijos infrastruktūros, eismo padėtis pagerės, bet ne pablogės. Miesto valdžia prieš išduodama leidimą turi aiškiai suformuoti būtinas sąlygas panaikinti GV ir Gerosios Vilties gatvių sąnkryžą, kad po Akropolio pastatymo GV gatve čia būtų galima pravažiuoti be jokių trukdžių, pastatyti tiltą per Nerį, pagerinti vietos gyventojams sąlygas (pakeisti langus, pastatyti triukšmo sieneles ties barakais GV gatvėje) ir t.t. Visko aišku aš čia neišvardinsiu, bet miesto valdžia turi tinkamai ginti miestiečių interesus.

                  Comment


                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                    Tiesa, ten ta riesta estakada yra pėsčiųjų.
                    Oi sorry. Ne tą turėjau omeny. Aš rašiau apie tą lenktąją, kuri išlenda iš Nekropolio šerdies ir suka link Gerosios Vilties ..
                    Propoganda ir penas mintims >>>

                    Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                    www.ted.com

                    Comment


                      Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                      Manasis komentaras susijės su tavuoju štai kaip: tavajame komentare jaučiama stipri pesimizmo ir fatalizmo gaida, daugmaž "pripaišė visokių planų, o vistiek viską padarys blogai".
                      Nevisiskai teisingai tamsta interpretavot mano pasisakyma. Gal todel, kad pats nesisukat statybu versle, todel ir nepagavot mano minties. Sis maketas skirtas placiosioms masems akis apmuilinti o tuo tarpu kiekvienas nors kiek suprantantis statybose iskart suvoktu, kad makete kazkokia utopija ir taip statyti paprasciausiai neracionalu.

                      Comment


                        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                        Nevisiskai teisingai tamsta interpretavot mano pasisakyma. Gal todel, kad pats nesisukat statybu versle, todel ir nepagavot mano minties. Sis maketas skirtas placiosioms masems akis apmuilinti o tuo tarpu kiekvienas nors kiek suprantantis statybose iskart suvoktu, kad makete kazkokia utopija ir taip statyti paprasciausiai neracionalu.
                        Jeigu maketas yra nesąmonė, tuomet apie jį net neverta kalbėt - reikia laukt ir reikalaut tikslių duomenų/projektų/brėžinių.

                        Tačiau manau, kad reikalavimas patikslinti brėžinius (t.y. pagerinti projektą) yra visiškai priešingas isterikai "neparduosim Marso ufonautams" (t.y. neleisim nieko statyt šalia Vingio parko, nesvarbu koks bus projektas). Man keista, kad kai kurie pasisakantieji šituos visiškai priešingus dalykus sugeba sutalpinti viename sakinyje.

                        Kas turi būti padaryta, kad naujas Akropolis atneštų miestui naudą, bet ne žalą. Toks klausimas turėtų būti užduotas. O naudą jis galėtų atnešti tik tuo atveju, jeigu su jo atsiradimu toje ir gretimose teritorijos infrastruktūros, eismo padėtis pagerės, bet ne pablogės. Miesto valdžia prieš išduodama leidimą turi aiškiai suformuoti būtinas sąlygas panaikinti GV ir Gerosios Vilties gatvių sąnkryžą, kad po Akropolio pastatymo GV gatve čia būtų galima pravažiuoti be jokių trukdžių, pastatyti tiltą per Nerį, pagerinti vietos gyventojams sąlygas (pakeisti langus, pastatyti triukšmo sieneles ties barakais GV gatvėje) ir t.t. Visko aišku aš čia neišvardinsiu, bet miesto valdžia turi tinkamai ginti miestiečių interesus.
                        Bet jeigu duotoje vietoje šiuo metu yra apleista gamykla, kurioje nieko nevyksta ir mašinų srautas į ją nulinis - tai bet kokiu atveju, pastačius ten nesvarbu ką (akropolį, butus, kotedžus, muziejų, stadioną, valčių prieplauką, ką tik norit), padėtis "pablogės" (atsiras kažkoks mašinų srautas).

                        Taigi klausimas, ar tą "pablogėjimą" atpirks kita nauda. Ir ar bus padaryta viskas, kad tas "pablogėjimas" būtų kuo mažesnis.

                        O eismas Geležinio vilko gatvėje, manau, yra neatsiejamas nuo miesto aplinkelių, kurių kol kas nėra.
                        Paskutinis taisė c2h5oh; 2008.03.14, 11:34.

                        Comment


                          Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                          Oi sorry. Ne tą turėjau omeny. Aš rašiau apie tą lenktąją, kuri išlenda iš Nekropolio šerdies ir suka link Gerosios Vilties ..
                          Ten dabar nėra namo. Ten mokama automobilių stovėjimo aikštelė. Ji, mano žiniomis, jau priklauso VPM.

                          O bendrai, aš iš palaikančiųjų stovyklos. Pats gyvenu visai šalia (Konarskio g.) ir tokia kaiminyste tikrai džiaugsiuos, nes nereikės toli važiuoti iki prekybos centro (kad ir Europos).

                          O šiaip, kad tema būtų labiau suprantama, galime inicijuoti PLIUSŲ-MINUSŲ sąrašą, kuriame sudėtume visus UŽ ir PRIEŠ.

                          Ką manot?

                          Comment


                            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                            Bet jeigu duotoje vietoje šiuo metu yra apleista gamykla, kurioje nieko nevyksta ir mašinų srautas į ją nulinis - tai bet kokiu atveju, pastačius ten nesvarbu ką (akropolį, butus, kotedžus, muziejų, stadioną, valčių prieplauką, ką tik norit), padėtis "pablogės" (atsiras kažkoks mašinų srautas).

                            Taigi klausimas, ar tą "pablogėjimą" atpirks kita nauda. Ir ar bus padaryta viskas, kad tas "pablogėjimas" būtų kuo mažesnis.

                            O eismas Geležinio vilko gatvėje, manau, yra neatsiejamas nuo miesto aplinkelių, kurių kol kas nėra.
                            Padidėjęs eismo srautas nekeičiant esamos infrastruktūros vienareikšmiai pablogina sąlygas. Keičiant, galima ne tik pablogėjimą sušvelninti, bet ir pagerinti dabar esamas.

                            Comment


                              Parašė Apuokas Rodyti pranešimą
                              Ten dabar nėra namo. Ten mokama automobilių stovėjimo aikštelė. Ji, mano žiniomis, jau priklauso VPM.

                              O bendrai, aš iš palaikančiųjų stovyklos. Pats gyvenu visai šalia (Konarskio g.) ir tokia kaiminyste tikrai džiaugsiuos, nes nereikės toli važiuoti iki prekybos centro (kad ir Europos).

                              O šiaip, kad tema būtų labiau suprantama, galime inicijuoti PLIUSŲ-MINUSŲ sąrašą, kuriame sudėtume visus UŽ ir PRIEŠ.

                              Ką manot?
                              Na, ten aplink tik Hyper Rimi, Maxima XX ir Samsono zakamurkė...
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Parašė Apuokas Rodyti pranešimą
                                Ten dabar nėra namo. Ten mokama automobilių stovėjimo aikštelė. Ji, mano žiniomis, jau priklauso VPM.
                                Jei žiūrint pagal tuos 2 namus šalia estakados, tai išilgai jiems, kažkur ties estakados galu stovi dar vienas namas. Gal jis ir netrugdytų, bet estakada tada stovėtu visai priešais langus. O ir tam susukto (lyg ir pėsčiųjų) viaduko antram galui vietos kažkaip mažoka

                                Paskutinis taisė sleader; 2008.03.16, 00:05.

                                Comment


                                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                  ... šeip tada klausimas visiems temos skaitytojams: Ką vietoj "Akropolio 2" ir daugiabučių galima pastatyti toje teritorijoje? Ko norėtumėte?
                                  Aš, kaip vilnietis norėčiau (tikėčiausi):
                                  1. Nacionalinio stadiono (gal kada pastatys, tik ne šalia Akropolio) D: Gan nebloga, šalia parkas, vasaros estrada.
                                  2. Lietuvos transporto parko. Puiki vieta įkurti Lietuvos transporto istorijos parką/muziejų su gyvais pavyzdžiais. Puiki teritorija ir gan nemaža, suprojektavus galima sutalpinti viską kas susiję su transportu, jo ifnrastuktūra ir pan. t.y. nuo autobusų iki laivų....
                                  3. nežinau, dykvietė nelabai gražu...
                                  To, kas čia iki šiol buvo (iki maždaug 1995m.). Naudos tada gautų ne tik Vilnius, bet ir visa Lietuva. Deja, tai tik utopija.

                                  P.s.: na pastatys dar vieną prekybcentrį, ir nuo to pagerės visų žmonių gyvenimas? ekonomika pradės augti.. ?

                                  Comment


                                    Parašė deep house Rodyti pranešimą
                                    To, kas čia iki šiol buvo (iki maždaug 1995m.). Naudos tada gautų ne tik Vilnius, bet ir visa Lietuva. Deja, tai tik utopija.

                                    P.s.: na pastatys dar vieną prekybcentrį, ir nuo to pagerės visų žmonių gyvenimas? ekonomika pradės augti.. ?
                                    Pvz.: "Nudra Pufas" tikrai neblogi buvo. Dabar tokiam gamintojui reikėtų žiauriai konkuruoti su pasauliniais gamintojais ir pirkėjui siūlyti panašios kokybės produktą (aš apie maksiminius "Storm" nekalbu). Nors ir taip viskas surininėjama Kinijoje, nesvarbu ar tai Philips, ar tas pats Storm. Pažiūrėkim kai yra su Coca Cola Amerikoj, jos ten nebegamina, pilsto pas kiniečius. Svarbu Dabar tik Vardas.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      P.s.: na pastatys dar vieną prekybcentrį, ir nuo to pagerės visų žmonių gyvenimas? ekonomika pradės augti.. ?

                                      Taip - padides vidinis vartojimas
                                      Great is Ok, but Amazing would be Great

                                      Comment


                                        apmąstymams

                                        Parašė John
                                        Susidaro ispudis, kad pas kai kuriuos tarytum pasamoneje veikia kazkoks psichologinis veiksnys, sakantis, kad "prekybos centrai - blogis". Gal tai tiesiog zmoniu neigiamas poziuris i dideles kompanijas, kaip "blogi" savaime? Tiesos gal ir yra, nes tokie gigantai tikrai yra linke pasinaudoti savo padetimi (ne isimtis ir Tesco, didziausias supermarketu tinklas Britanijoje, valdantis per 20% rinkos). Visgi, mano supratimu, tai daugiau psichooginiai veiksniai, nei praktiniai. Realybe bus ta, kad tiesiog bus didesne prekybos ploto pasiula, o patys turesim didesni pasirinkima, kur ir kaip pirkti, kas mano nuomone, yra naudinga visiems.
                                        na, iš esmės ir atsakei gerai ar blogai tie prekybcentriai. Su sąlyga, jei jie statomi savo vietoje (turiu omenyje visus 'super', 'hyper', 'giga' ir pan.).

                                        Problema slypi ne tame. na pristatys tų centrų: 100, 1000 ar 10,000 vnt. Tegu stato kiek nori, jei tik yra toks poreikis žmonėms leisti pinigus. Is esmes, tai viso labo žmonių uždirbtų pinigų "leidyklos" ar jų išleidimo vietos. Mane neramina tai, kad vien šnekama apie prekybcentrių, ofisų, daugiabučių statybas.. labai mažai kalbama apie gamyklų statybas. tarsi jų visai nebūtų (o gal ir nėra? ar jų labai mažai?).
                                        Iš esmės šiuo metu Lietuvoje vyrauja vien visuomeninės/komercinės/gyvenamosios paskirtis pastatų (ir tuo pačiu verslo) vystymas. Bet juk kažkaip tai pinigus reikia uždirbti. Nebusim juk spekuliantų tauta (perki už mažiau-parduoti brangiau; statai pigiai-parduodi brangiai). Iš toliau pasižiūrėjus, atrodo, kad LT vyrauja aptarnaujamasis sektorius ir žemdirbystė. IT, HI produktai čia visai nekuriami (arba jie sudaro labai menką rinkos dalį).
                                        Todėl ir peršasi išvada kad LT vyrauja žemdirbystės ir turgaus (perki-parduodi) rinka. Ir žmonės tokie pat. Trumpai tariant totali agrarinė provincija (kaip iš kokio Žemaitės ar Vienuolio apsakymų).

                                        Ir pabaigai. Kažkada Lietuva buvo viena iš labiausiai išsivysčiusių ir vedančių pramonės, mokslo, tyrimų sričių lyderė visoje ex.sovietinėje imperijoje. Kai matai kas dabar liko ir kam skiriami VALSTYBINIU lygiu prioritetai, - graudu darosi.. ..ir toliau žmonės iš čia emigruos, kai jiems sudaromos tokios puikios sąlygos apsipirkinėti, bet ne užsidirbti ir dirbti, kurti tai, kam turi "pašaukimą".

                                        ..turginė šalis..
                                        Paskutinis taisė deep house; 2008.03.17, 02:59.

                                        Comment


                                          Nu Lietuvoj parmonės vystyti sakykim neapsimoka, pilna vakarietiškos produkcijos. O ir norint kokybiškų prekių reikia labai nemažų investicijų, tik dėl konkurencijos jos gali neatsipirkti... Jei svajojat apie pirmą lietuvišką DVD grotuvą, tai negalvokit kad jis bus lietuviškas. Dalys vistiek kinietiškos arba kokios dar kitos...
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X