Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Super. Aš tai tikrai nepasakyčiau, kad jis negražus - man kaip tik labai patiko. Ypač tos raudonos ir juodos juostos aplink (mano mėgstamiausias derinys ) yra jėga.

    Klausimas tik, kaip ten bus su eismu. Jau šalia Akropolis - didžiulis traukos taškas, o kas darysis toje vietoje per kokius didelius koncertus (per rungtynes gal ne tiek, turint omenyje futbolo populiarumą Lietuvoje)? Ten vis tiek reikės ieškoti kažkokių sprendimų.
    Taigi pastatys metro kol baigs stadioną - parkingo problemos neliks nė kvapo. O jei nepastatys, galės ant akropolio stogo įrengti 15 000 vietų automobiliams, kad kiekvienam užtektų.
    N N N

    Comment


      Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą

      Visur rase apie kazkoki tuneli nuo Ozo g. Idomu kas cia per daikyas bus
      Matau, visi kažkaip pamiršo apie tai, kad greit turetu prasidėti šiaurinės g. statybos, kuri turėtų atlaisvinti Ozo g., tai gal ir ne pajausim tų spuščių labai?

      Comment


        gal. man siaip idomu koks sprendimas ten bus sugalvotas ir kas ten per "tunelis" bus.
        kalbant apie Siaurine tai pirmas etapas jos vargiai sumazins eisma Ozo g., (nuo Kalvariju iki Akropolio) galbut net padidinis labiau, nes atsiras norinciu per Gelvonu g./Ozo g. sanlkryza daugiau vaziuot i Siaurine. Antras etapas jau siek tiek pagerins reikalus, taciau jis bus way po stadiko pastatymo

        Comment


          Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
          gal. man siaip idomu koks sprendimas ten bus sugalvotas ir kas ten per "tunelis" bus.
          kalbant apie Siaurine tai pirmas etapas jos vargiai sumazins eisma Ozo g., (nuo Kalvariju iki Akropolio) galbut net padidinis labiau, nes atsiras norinciu per Gelvonu g./Ozo g. sanlkryza daugiau vaziuot i Siaurine. Antras etapas jau siek tiek pagerins reikalus, taciau jis bus way po stadiko pastatymo
          Na jo, logikos tame yra.. Na tikekimes iki 2022 metu zmoniu, naudojanciu VVT, padauges, o nuosavu automobiliu naudojimas sumazes.

          Comment


            Kokie spėjimai dėl tunelio vietos?

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

              Super. Aš tai tikrai nepasakyčiau, kad jis negražus - man kaip tik labai patiko. Ypač tos raudonos ir juodos juostos aplink (mano mėgstamiausias derinys ) yra jėga.
              O Dieve! Tik dabar pamačiau tas koloradų juostas ...
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Kokie spėjimai dėl tunelio vietos?
                Gal čia: https://goo.gl/maps/Sjeuwm4erBT2 ?

                Comment


                  Nepanašu, kad bus statomas koks nors tunelis, bus čia įvažiavimas į kompleksą ir tiek:
                  https://www.google.lt/maps/@54.70865...7i13312!8i6656
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Nepanašu, kad bus statomas koks nors tunelis, bus čia įvažiavimas į kompleksą ir tiek:
                    https://www.google.lt/maps/@54.70865...7i13312!8i6656
                    Šiaip tai ten patogu padaryti kažką požeminio. "Akropolio" aikštelė ir privažiavimai tikrai neatlaikys. Keista, kad apie tai nemąstoma.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Nepanašu, kad bus statomas koks nors tunelis, bus čia įvažiavimas į kompleksą ir tiek:
                      https://www.google.lt/maps/@54.70865...7i13312!8i6656
                      Nu sako, kad statys tunelį. Tai va ir įdomu.

                      Comment


                        Vizulkėje tai nesimato nieko panašaus į galimą tunelį ar įvažiavimą į jį, nebent blogai žiūriu.

                        Tokį ilgą? Abejoju, nes kaina būtų labai jau nekukli, turbūt.

                        Man tai kažkaip kirba įtarimas, kad gali padaryti įvažiavimą tiesiai nuo Ukmergės g. Gal taip būtų ir geriau, nes Ozo - Gelvonų sankryža tikrai neatlaikys. Ten Ukmergės g. eina šlaitas, gal ten ir yra galimo tunelio vieta?

                        Dar labai įdomu, ar bus kokie per miškelį takai ar nusileidimai į Šnipiškes, nes kažkurioje vizualizacijoje kiek pamenu buvo keltuvai. Būtų gerai stadioną ir Akropolį tokiu būdu pėstiesiems integruoti į NMC.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Rodos buvo šnekama apie tunelį iš GV-Žalgirio sankryžos į Ukmergės gatvę. Su nusukimu į Akropolį ir stadioną.

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Dar labai įdomu, ar bus kokie per miškelį takai ar nusileidimai į Šnipiškes, nes kažkurioje vizualizacijoje kiek pamenu buvo keltuvai. Būtų gerai stadioną ir Akropolį tokiu būdu pėstiesiems integruoti į NMC.
                            Prieš porą dienų girdėjau per radiją komentarą Šimašiaus ir Poderskio, kad mąsto, kaip padaryti kuo geresnį, pilnavertį susisiekimą su NMC. Kalbėjo aplamai apie "pėsčiųjų integraciją į naują judėjimo lygmenį" ar pan., kad galėtų judėti taip, kaip iki šiol negalėjo. Akcentavo pėsčiųjų dviratininkų viaduką per Ukmergės g., kad bus sudarytos absoliučiai naujos jungtys pėstiesiems. Daug žadančiai nuskambėjo.
                            ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                              Rodos buvo šnekama apie tunelį iš GV-Žalgirio sankryžos į Ukmergės gatvę. Su nusukimu į Akropolį ir stadioną.
                              Labai didelis aukščių skirtumas gautusi. Be to tos kalvos saugomos. Jei jau taip, tai geriau statyti požeminę gatvę nuo Ukmergės g iki Geležinio Vilko, su požeminiu parkingu kokiems 2000 vietų. Galima ir požeminį Akropolio sektorių įrengti.

                              Comment


                                15min.lt laidoje "Vieni vartai" apie stadioną:https://www.15min.lt/video/vieni-var...detales-146264

                                Ir ten projektas, jame matosi ir pėsčiųjų jungtys bei tunelis į Ozo g.



                                Click image for larger version  Name:	stadionas.jpg Views:	1 Size:	199,3 kB ID:	1675926
                                Paskutinis taisė Creatium; 2018.10.13, 10:35.

                                Comment


                                  Viskas labai cool. Tik minusas vienas - vis dėlto, pagrindinis įvažiavimas nuo Ozo g., nors geriau būtų nuo Ukmergės, mano kuklia nuomone. Na, tada toje sankryžoje reikės labai didelių pakeitimų, nes bus ragai.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                    Viskas labai cool. Tik minusas vienas - vis dėlto, pagrindinis įvažiavimas nuo Ozo g., nors geriau būtų nuo Ukmergės, mano kuklia nuomone. Na, tada toje sankryžoje reikės labai didelių pakeitimų, nes bus ragai.
                                    Tai toje sankryžoje numatomi tuneliai, jų kampas matosi. Na, bent aš taip suprantu, kad tai tuneliai (jie juk ir buvo minėti). O nuo Ukmergės g. irgi bus - kairiame krašte matosi įsukimas į teritoriją iš nuovažos nuo Ukmergės g. į Ozo g.

                                    Beje, jei suprantu gerai, tai tuneliai numatomi susikertantiems srautams: išvažiavimui iš teritorijos ir įvažiavimui į teritoriją nuo Ozo PC. Kitur, kur yra dešinieji posūkiai - bus išnaudojama esama infra.

                                    Comment


                                      Comment


                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        15min.lt laidoje "Vieni vartai" apie stadioną:https://www.15min.lt/video/vieni-var...detales-146264

                                        Ir ten projektas, jame matosi ir pėsčiųjų jungtys bei tunelis į Ozo g.



                                        Click image for larger version Name:	stadionas.jpg Views:	1 Size:	199,3 kB ID:	1675926
                                        Šiaip truputį facepalmas kai futbolo "ekspertai" nesupranta kas yra maniežas ir tuo žodžiu vadina paprastas aikštes po atviru dangumi ir be vietų žiūrovams.

                                        Comment


                                          O kur tas tunelis, ar tas toks rudos spalvos kelias? Jei taip tai netrumpas toks nusimato ir kažkaip įtartinai įdomiai išlenda Ozo gatvės žalioje skiriamojoje juostoje, Ukmergės g. viaduko link. Reik manyti kad kažkaip panašiai bus ir priešinga kryptim link GV gatvės, bet pastebėtina kad ten gatvės posukis kažkos laužtas (klausimas kodėl? gal ten pėsčiųjų požeminis perėjimas?) ir iš 'brėžinio' nesimato kur išlenda į paviršių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X