Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Kad ir kaip bebūtų, didelis ar mažas, man šis stadionas yra labai nepatrauklus akiai, skonio reikalas, bet kiti: senasis variantas ir pralaimėjęs man asmeniškai atrodo žymiai geriau.
    Nėr net ką ginčytis, kad vizualiai baisiausias variantas pasirinktas. Bet kai tiek dešimtmečių lauktas, tai ir mažas, gauruotas ir kuprotas bet savas vaikas daugumai...

    Comment


      Šiaip tikrai gaila to balto pralaimėjusio.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Šiaip tikrai gaila to balto pralaimėjusio.
        Jis atrodo kaip Allianz arenos maža kopija, norėtųsi kokio nors išskirtinesnio projekto.
        Flickr

        Comment


          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
          Kad ir kaip bebūtų, didelis ar mažas, man šis stadionas yra labai nepatrauklus akiai, skonio reikalas, bet kiti: senasis variantas ir pralaimėjęs man asmeniškai atrodo žymiai geriau.
          Pamenu, mano laikais buvo labai populiari auto - OPEL Calibra. Mes jas vadindavom 'ubagu ferariais' Tai ir sitas panasus, lyginant su ALIANZ arena. Visgi CLOUD'u darbas man su laiku susigyveno ir dabar dziaugiuos, kad butent ji statysim. Bet cia irgi IMHHHHO

          Comment


            Na taip, bet bent jau aplinka man to projekto gražesnė, patrauklesnė.

            Comment


              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

              Islandai ta infrastruktura jau turejo, o investavo butent i treneriu mokymus, net matau nuo kuriu postu tu cia guglini O mes neturim nei to nei ano. O tu bandai pasakes raide A, persokti i raide C.
              Bus salygos, bus ir treneriai, bus paklausa, bus ir pasiula. Nereikia tryzniuoti.
              Man nereikia "guglinti nuo postų" (ką tai bereikštų...), nes aš dirbu šitoje srityje, buvau Islandijoje, esu bendravės su žmonemis, kurie prisidėjo prie šito futbolo lygio kilimo ir esu puikiai susipažinęs su situacija. Islandai tos infrastruktūros NEturėjo, tad prieš rašydami, pasitikrinkite faktus. O "Bus salygos, bus ir treneriai" yra gan kvailas pasisakymas, tikriausiai nebalai suprantat kaip viskas vyksta futbole, tai paaiškinsiu kitaip, jeigu pastatyt moderniausia universitetą, su geriausia įranga, labaratorijom ir t.t. bet dėstys jame žmonės turintys profkės išsilavinimą, tai nieko gero nebus. Bet jeigu bus atvirkščiai, tai yra geriausi dėstytojai dėstys nors ir rusyje, rezultatas bus. Futbole yra pilna pavyzdžiu, kai pasiekiami žymiai geresni rezultatai nei Lietuvoj, su dar blogesne infrastruktūra, nei pas mus.

              Comment


                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                Nėr net ką ginčytis, kad vizualiai baisiausias variantas pasirinktas. Bet kai tiek dešimtmečių lauktas, tai ir mažas, gauruotas ir kuprotas bet savas vaikas daugumai...
                kai nuzudo visu myleta vaika, o paskui laukia naujo bjauraus, tai ka as zinau....

                Comment


                  Nereikia kišti didelių pinigų į sporto šakas vien dėl to, kad jos populiarios pasaulyje. Reikia investuoti ten, kur sekasi, yra tradicijų ir įdirbio. Nacionalinis stadionas šiaip reikalingas dėl tarptautinių varžybų ir kad Akropolio aplinka geriau atrodytų . Nereikia galvoti, kad tokie projektai pakels futbolo lygį ir kad jį išvis privaloma kelti. Verčiau investuoti į irkluotojų bei plaukikų lygį, kurie ir neturėdami gerų sąlygų yra parodę, ką sugeba.

                  Comment


                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                    o gedos isvengimo reikalas tarptautinej futbolo arenoj
                    Sakyčiau gražiam stadione gaut nuo Farerų žvejų labiau gėda

                    Comment


                      Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                      Man nereikia "guglinti nuo postų" (ką tai bereikštų...), nes aš dirbu šitoje srityje, buvau Islandijoje, esu bendravės su žmonemis, kurie prisidėjo prie šito futbolo lygio kilimo ir esu puikiai susipažinęs su situacija. Islandai tos infrastruktūros NEturėjo, tad prieš rašydami, pasitikrinkite faktus. O "Bus salygos, bus ir treneriai" yra gan kvailas pasisakymas, tikriausiai nebalai suprantat kaip viskas vyksta futbole, tai paaiškinsiu kitaip, jeigu pastatyt moderniausia universitetą, su geriausia įranga, labaratorijom ir t.t. bet dėstys jame žmonės turintys profkės išsilavinimą, tai nieko gero nebus. Bet jeigu bus atvirkščiai, tai yra geriausi dėstytojai dėstys nors ir rusyje, rezultatas bus. Futbole yra pilna pavyzdžiu, kai pasiekiami žymiai geresni rezultatai nei Lietuvoj, su dar blogesne infrastruktūra, nei pas mus.
                      Kadangi dirbi toj srity ir rezultatas kaip ant delno, tai dar syki pagooglink:
                      Pradziai kada pastatyti ju bent pirmieji 3 didziausi stadionai. Cia raide A.
                      Raide B:
                      In year 2003 no Icelandic coach had completed a UEFA-B or UEFA-A level.
                      The first Icelandic UEFA-B coaches graduated in January 2004. Status at end of year 2018: • Coaches with UEFA B license or more - 669 • Coaches with UEFA A license or more - 240 • Coaches with UEFA Pro license - 17

                      Uzforsavo dar stipriau infrastruktura, kurios MES VISISKAI NETURIM. NULIS.

                      Since year 2000, football infrastructure in Iceland has taken giant leaps, and the facilities Icelandic football players (young and old) can now train and compete in are top class all year round. Football halls, either with full size or half size pitches, give shelter from the winter weather when necessary. Artificial pitches in high numbers, with undersoil heating and floodlights, mean the days of the frozen gravel pitches of the past are long ago numbered. In total, there are 179 full size pitches in Iceland (natural grass or artificial turf, outdoor or indoor) which means that there are around 1.800 inhabitants in the country for each full-size pitch. In terms of registered players only (23.000), there is one full size pitch in the country for every 128 registered players.

                      Teuztruko 14 metu sitam stebuklui.

                      Raide C - rezultatas.

                      Ir ka mes turim? Nieko. Nei treniruociu baziu, nei stadionu, nei remeju, nei populiarumo, tik klausima, kaip si syki mus aprasys zurnalistai uzsienio spaudoje. THAT'S IT.
                      Paskutinis taisė Milwaukee; 2018.10.11, 15:16.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Sakyčiau gražiam stadione gaut nuo Farerų žvejų labiau gėda
                        Krovem is skotam, lygiom zaidem su vokieciais ir ispanais. Kaip saliai, kurioje futbolas 6 religija ir dar be stadiono visai neblogai.

                        Comment


                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                          Nereikia kišti didelių pinigų į sporto šakas vien dėl to, kad jos populiarios pasaulyje. Reikia investuoti ten, kur sekasi, yra tradicijų ir įdirbio. Nacionalinis stadionas šiaip reikalingas dėl tarptautinių varžybų ir kad Akropolio aplinka geriau atrodytų . Nereikia galvoti, kad tokie projektai pakels futbolo lygį ir kad jį išvis privaloma kelti. Verčiau investuoti į irkluotojų bei plaukikų lygį, kurie ir neturėdami gerų sąlygų yra parodę, ką sugeba.
                          Tas tiesa. Bet Saruno Marciulio akademija savo irgi padare.
                          http://www.krepsinioakademija.lt/lt/...a/pasiekimai1/

                          Comment


                            Ir vėl n-tąjį kartą bla bla bla tas pats per tą patį apie kubilius,realą, kaip gal nereik išvis nieko daryt ir t.t..Gal geriau tiesiog nieko nerašykit?

                            Comment


                              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                              Kadangi dirbi toj srity ir rezultatas kaip ant delno, tai dar syki pagooglink:
                              Pradziai kada pastatyti ju bent pirmieji 3 didziausi stadionai. Cia raide A.
                              Raide B:
                              In year 2003 no Icelandic coach had completed a UEFA-B or UEFA-A level.
                              The first Icelandic UEFA-B coaches graduated in January 2004. Status at end of year 2018: • Coaches with UEFA B license or more - 669 • Coaches with UEFA A license or more - 240 • Coaches with UEFA Pro license - 17
                              Teuztruko 14 metu sitam stebuklui.

                              Raide C - rezultatas.

                              Ir ka mes turim? Nieko. Nei treniruociu baziu, nei stadionu, nei remeju, nei populiarumo, tik klausima, kaip si syki mus aprasys zurnalistai uzsienio spaudoje.

                              Ką man turi įrodyt raidė A? Kad jie turėjo stadionus? Aš tai puikiai žinau ir nesiginčijau, tokius stadionus turi ir Lietuva, pastatyti jie irgi labai seniai, kaip ir sakiau, stadionai praktiškai neįtakoja futbolo lygio šalyje. Aš kalbėjau apie visus maniežus, aikštes ir aikšteles, kur vaikai ir tampa profesionalais, kurių ten nebuvo, tiksliau buvo labai mažai, iki valstybė sprendimo populiarizuoti futbolą.
                              Ką man turi įrodyt raidė B? Tai ką aš pats ir parašiau? Kad reikia pradėt nuo trenerių?
                              Ačiū, kapitone.
                              Šiaip labai keistas jūsų diskusijos stilius, nesuprantat parašyto teksto esmės ir atsakot kažkokiais nesusijusiais argumentais, sakot kad nereikia dejuot, paskui pats dejuojat, primenat senyvo amžiaus žmogų, kuris nebegali susikoncentruoti, nelabai prisimena ką sakė prieš tai ir pradeda kalbėt apie kitką

                              Comment


                                Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                Ką man turi įrodyt raidė A? Kad jie turėjo stadionus? Aš tai puikiai žinau ir nesiginčijau, tokius stadionus turi ir Lietuva, pastatyti jie irgi labai seniai, kaip ir sakiau, stadionai praktiškai neįtakoja futbolo lygio šalyje. Aš kalbėjau apie visus maniežus, aikštes ir aikšteles, kur vaikai ir tampa profesionalais, kurių ten nebuvo, tiksliau buvo labai mažai, iki valstybė sprendimo populiarizuoti futbolą.
                                Ziuresim, gal tai bus tam tikras atspirties taskas, nes salia bus dar ir 3 atviros futbolo aikstes. Visas potencialas yra nukreiptas i krepsini, o i futbola valomasi kojas. O pati geriausia viso to iliustracija - sitie stadiono griauciai. Vanduo i vyna nepavirs, taciau gave nuo fareru, bet jau nereikes klausyt moralo, kad mes esam pirmoji salis, kurioje zaideme futbola su vaizdais i besiganancias karves

                                Labai gerai aprase Ambrazevicius:

                                Jeigu norėtum visam gyvenimui atbaidyti žmogų nuo futbolo, ypač futbolo Lietuvoje, vakarykštės rungtynės LFF stadione buvo tam tinkamiausias būdas. Ir čia nekalbu apie rezultatą, kuris buvo gana logiškas ir adekvatus – LFF stadionas ir viskas, kas su juo susiję yra didžioji mūsų nacionalinė tragedija. Vaikštau į jį reguliariai nuo 2010 metų (nuo tada, kai „Žalgiris“ grįžo į aukščiausiąją lygą) ir, atrodo, niekas nesikeičia. Bet pažiūrėkim, kaip viskas vyko vakar.

                                https://www.facebook.com/pambrazevic...56734770787249
                                Paskutinis taisė Milwaukee; 2018.10.11, 16:30.

                                Comment


                                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                  Ziuresim, gal tai bus tam tikras atspirties taskas, nes salia bus dar ir 3 atviros futbolo aikstes. Visas potencialas yra nukreiptas i krepsini, o i futbola valomasi kojas. O pati geriausia viso to iliustracija - sitie stadiono griauciai. Vanduo i vyna nepavirs, taciau gave nuo fareru, bet jau nereikes klausyt moralo, kad mes esam pirmoji salis, kurioje zaideme futbola su vaizdais i besiganancias karves

                                  Labai gerai aprase Ambrazevicius:

                                  Jeigu norėtum visam gyvenimui atbaidyti žmogų nuo futbolo, ypač futbolo Lietuvoje, vakarykštės rungtynės LFF stadione buvo tam tinkamiausias būdas. Ir čia nekalbu apie rezultatą, kuris buvo gana logiškas ir adekvatus – LFF stadionas ir viskas, kas su juo susiję yra didžioji mūsų nacionalinė tragedija. Vaikštau į jį reguliariai nuo 2010 metų (nuo tada, kai „Žalgiris“ grįžo į aukščiausiąją lygą) ir, atrodo, niekas nesikeičia. Bet pažiūrėkim, kaip viskas vyko vakar.

                                  https://www.facebook.com/pambrazevic...56734770787249
                                  Manau, svarbiausia sukurti normalią futbolo federaciją, kuri būtų iš tikro rūpintųsi futbolu, o ne būtų organizuoto nusikalstamumo filialas. Kitaip bus didelis (bet tuščias) stadionas, kuriame žais rinktinė, gaunanti nuo Farerų mėgėjų rinktinės ir esanti 126 FIFA reitingo vietoje (žemiau už Mozambiką ar Siera Leonę).
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                    Krovem is skotam, lygiom zaidem su vokieciais ir ispanais. Kaip saliai, kurioje futbolas 6 religija ir dar be stadiono visai neblogai.
                                    Paradoksas bet lygios su ispanais buvo būtent kad žaista buvo bulvių lauke kaip patys ispanai pavadino, jie paprasčiausiai prie tokių sąlygu nepratę buvo. Stadione su lygia veja be šansų.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Baigė derybas, susitarė!

                                      Uždegta žalia šviesa nacionaliniam stadionui: bus atidarytas 2022 m.

                                      Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...arytas-2022-m/ .
                                      Super. Aš tai tikrai nepasakyčiau, kad jis negražus - man kaip tik labai patiko. Ypač tos raudonos ir juodos juostos aplink (mano mėgstamiausias derinys ) yra jėga.

                                      Klausimas tik, kaip ten bus su eismu. Jau šalia Akropolis - didžiulis traukos taškas, o kas darysis toje vietoje per kokius didelius koncertus (per rungtynes gal ne tiek, turint omenyje futbolo populiarumą Lietuvoje)? Ten vis tiek reikės ieškoti kažkokių sprendimų.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                                        Paradoksas bet lygios su ispanais buvo būtent kad žaista buvo bulvių lauke kaip patys ispanai pavadino, jie paprasčiausiai prie tokių sąlygu nepratę buvo. Stadione su lygia veja be šansų.
                                        Na ne tik dėl prastos aikštės. Namų aikštė visgi yra namų aikštė, plius Žalgirio stadiono matmenys mažesni nei daugumos aikščių futbolo. Dar nuo sovietų sąjųngos čempionato laikų kalbėta, kad komandoms mėgstančioms žaisti plačiai tai savotiški "pelėkautai". Kai jau nebežaidė Žalgirio stadione rinktine, tai normaliose aikštėse išvykose gal net geriau atrodydavo rinktinė nei namie žaisdama.

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                          Super. Aš tai tikrai nepasakyčiau, kad jis negražus - man kaip tik labai patiko. Ypač tos raudonos ir juodos juostos aplink (mano mėgstamiausias derinys ) yra jėga.

                                          Klausimas tik, kaip ten bus su eismu. Jau šalia Akropolis - didžiulis traukos taškas, o kas darysis toje vietoje per kokius didelius koncertus (per rungtynes gal ne tiek, turint omenyje futbolo populiarumą Lietuvoje)? Ten vis tiek reikės ieškoti kažkokių sprendimų.
                                          Visur rase apie kazkoki tuneli nuo Ozo g. Idomu kas cia per daikyas bus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X