Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuva nebūtų Lietuva jei tokie dalykai nesidarytų

    Iš tikrųjų labai gaila kad politikams visiškai nusispjaut kad ne tik Vilnius, bet ir visa Lietuva neturi normalaus stadiono, užsimerkia prieš naudą kurią turėtų visuomenė įvykdžius projektą, o tik bando, progai pasitaikius, kuo gausiau prisikišti kišenes, ko pasekoje dėl per didelės kainos ir žlunga tokie projektai...

    O visame šiame reikale įtrauktų žmonių skaičius iš ties stebina, nes kaina, sakyčiau pasakiška, o juk į kainą įtraukta visų dalis....

    Man tai nelogiška kaip jie patys nesupranta svaičiojimasis tokiomis nerealiomis kainomis tik sukels įtarimą, nes ir asilui aišku, kad pastatyti 25 tūkst. vietų stadioną 700 mln. nereikia.

    Geras pavyzdys lryto.lt straipsnyje su Vokietijoje pastatytu 61 tūkst. vietų stadionu kuris kainavo 600 mln., O iš tikrųjų gal reikėtų vokiečius kaip rangovus pasamdyti, nes, kiek skaičiau, daugiabučius Lietuvoje tai greitai ir gerai statė.

    Bet problema, be abejo, ne rangovas, problema šiuo atvėju - užsakovas.

    Comment


      Parašė veikejas Rodyti pranešimą
      Lietuva nebūtų Lietuva jei tokie dalykai nesidarytų

      Iš tikrųjų labai gaila kad politikams visiškai nusispjaut kad ne tik Vilnius, bet ir visa Lietuva neturi normalaus stadiono, užsimerkia prieš naudą kurią turėtų visuomenė įvykdžius projektą, o tik bando, progai pasitaikius, kuo gausiau prisikišti kišenes, ko pasekoje dėl per didelės kainos ir žlunga tokie projektai...
      Apie ką aš ir anksčiau minėjau. Tikrai gaila.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Iš tikrųjų išgirdus, kad vis dar galioja savivaldybės ir "Veikme" sutartis be galutinės kainos tikėjausi, kad bus "paauginta" kaina, nes atsirado "ertmė" sukčiavimui, bet kai "išaugino" tiek be proto - likau šokiruotas ir atvirai suabejojau projekto perspektyvomis.

        Blogasis scenarijus būtų jei savivaldybė kitais metais "suvalgytų" 200 skirtų mln. pagal kainą būtų pastatyta 1/3 stadiono ir vėl būtų užkonservuota iki kitų metų kol iš biudžeto paskirta dar lėšų. Ir dar klausimas ar būtų paskirta.

        Mano viltis išlieka, kad nepaisant didelės interesų kovos kas nors iš aukščiausios valdžios pažvelgs į šio projekto reikalingumą ir jį sukontroliuos.

        Comment


          Paskleidžia gandus apie fantastišką stadiono kainą, sugalvoja aferą ir sulibdo etiketes. Gerai pasakė Rusijos ambasadorius Čiapuchovas ar koks ten jis, skandalistai ir tiek

          Comment


            stadiono statybų priešininkai smarkiai skleidžia propognadą prieš

            Comment


              Parašė kasharas Rodyti pranešimą
              stadiono statybų priešininkai smarkiai skleidžia propognadą prieš
              Būdinga ir tai Lietuvoj. Pilt pamazgas ant kažko.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                šitų visų reikalų esmę apibūdina vienas iš Merfio dėsnių, kuris skamba kažkaip panašiai "kuo didesnė suma, apie kurią svarstoma, tuo didesnis svarstytojų abejingumas". Manau daugeliui savivaldybėje sunku realiai suvokti kuo skiriasi 300'000'000 Lt nuo 400'000'000 Lt, o ir tingisi galvoti, nes tokios sumos jau už paprasto buitinio suvokimo ribų ir visiems ten jau mažas skirtumas ar 200 ar 500 mln. - vistiek neaišku, kas už juos daroma, ir ką galima alternatyviai padaryti (o bet tai dar ir ne jų pinigai...). Bet aš įsivaizduoju, kokio karštumo ir kokios įtampos būtų debatai, jei kalba eitų apie alaus bokalo kainą: pvz., visi greitai atrastų skirtumą tarp 5 Lt už alaus bokalą ir 8 Lt - nes tai jau buitinio suvokimo lygmuo ir dar pagrįstas patirtimi.

                Comment


                  Parašė veikejas Rodyti pranešimą
                  Lietuva nebūtų Lietuva jei tokie dalykai nesidarytų
                  O lietuviai nebūtų lietuviais jei matydami tokius dalykus ir toliau krapštytų nosį, nepajudintų nei piršo, kad kažka pakeistų.

                  Comment


                    Parašė PhantomLord Rodyti pranešimą
                    O lietuviai nebūtų lietuviais jei matydami tokius dalykus ir toliau krapštytų nosį, nepajudintų nei piršo, kad kažka pakeistų.
                    O ką siūlai, mums, mirtingiesiems daryti? Niekas net girdėti nenorėtų mūsų svarstymų ir pastabų...
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      renkames su plakatais prie savivaldybes
                      sita mes lietuviai mokam...
                      Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                      Comment


                        Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                        renkames su plakatais prie savivaldybes
                        sita mes lietuviai mokam...
                        Ir ką ?.. Pabandyti nutraukti bent jau menką šansą turėti padorų stadioną Lietuvoje, ir bent kartą sužaisti futbolo rungtynes su Italijos ar Prancūzijos rinkinėmis aukštai pakelta galva, ar kokį pasaulinio turo koncertėlį.. Ir iš vis kadangi Lietuvoje kaip praktika parodė dar joks viešasis pirkimas nepraėjo skaidriai, tai gėda pripažinti bet: Šeškinės sąmokslo organizatoriai, turėkite Jūs tuos, mūsų mokėtojų milijonus, bet tik duokit stadioną Kaip bebūtų, sužaista gudriai: pasirašyta sutartis, tik palikta nereikšminga eilutė užpildymui - 'kaina', išlauktas pasakiškas laikas nei per daug nei per mažai laiko iki 2009 renginių (suprask, netrukdykit - suspėsim,o jei kas kam neaišku, jei tokie gudrūs, po teismų maratono sugebėkit pastatyt laiku) bei tebesitęsiantis įvykis analogas - Kauno arenos statyba (suprask, vilniečiai, juk nenorit kad taip jūsų tobulam miestui atsitiktu, a )

                        Comment


                          Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                          renkames su plakatais prie savivaldybes
                          sita mes lietuviai mokam...
                          O ką? Būtent tai ir turėjau omeny

                          Comment


                            Turetu dar rasliavos apie stadiona paduoti greitu metu.
                            Gal net koki reportaza per tv zinais si vakara parodys.

                            Rytoj Savivaldybėje – spaudos konferencija Nacionalinio stadiono statybos klausimais
                            2007-12-27




                            Rytoj, gruodžio 28 d., Vilniaus miesto savivaldybės Kolegijos salėje (20 a.) 11 val. įvyks spaudos konferencija Nacionalinio Tūkstantmečio stadiono statybų klausimais.

                            Susitikime dalyvaus Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas, mero pavaduotojas Evaldas Lementauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Paluckas, UAB „Vilniaus kapitalinė statyba“ direktorius Sigitas Petrauskas, architektas Algimantas Nasvytis.

                            KVIEČIAME ŽURNALISTUS!!!
                            Is vilnius.lt
                            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                            Comment


                              Jo, ziniu nereiks siandien praleist

                              Comment


                                E.Lementauskas: teroristai konservatoriai puola Vilniuje statomą stadioną
                                gera gyventi gerai

                                Comment


                                  kažkokia pieva o ne spaudos konferencija.

                                  Tikėjausi patekta informacija apie stadioną, terminai, darbų grafikai ar pan, bet dabar vien drabstymasis purvais.

                                  Labai keistai skamba pasakymas kad "konservatorių tikslas visais įmanomais būdais sukliudyti nacionalinio stadiono finansavimą ir šias lėšas nukreipti į Kauno arenos statybą." Man kyla klausimas kokio velnio konservatoriams stabdyti finansavimą? Jų kritika tikrai konstruktyvi ir argumentuota. O kokio velnio čia painiojama Kauno arena iš vis nesupratu.

                                  Comment


                                    Parašė veikejas Rodyti pranešimą
                                    kažkokia pieva o ne spaudos konferencija.

                                    Tikėjausi patekta informacija apie stadioną, terminai, darbų grafikai ar pan, bet dabar vien drabstymasis purvais.

                                    Labai keistai skamba pasakymas kad "konservatorių tikslas visais įmanomais būdais sukliudyti nacionalinio stadiono finansavimą ir šias lėšas nukreipti į Kauno arenos statybą." Man kyla klausimas kokio velnio konservatoriams stabdyti finansavimą? Jų kritika tikrai konstruktyvi ir argumentuota. O kokio velnio čia painiojama Kauno arena iš vis nesupratu.
                                    „Kuo pats smirdi, tuo bando ir kitus tepti“, - apibendrino sostinės vicemeras. viskas tuo ir pasakyta. Kaip ten sako: "kas ant kito sako, tas ant saves pasisako" .
                                    Paskutinis taisė Mjso; 2007.12.28, 12:20.

                                    Comment


                                      Na bet Lietuvos politikai mane kasdien stebina (ir ne gerąją prasme ) Viešai tokias nesąmones, melus ir dar taip mužikiškai šnekėti ne kiekvienas artojas išdrįstų.

                                      Comment


                                        E. Lementauskas: melo kampanija nesustabdys Nacionalinio stadiono statybų

                                        Spaudos konferencijoje „Kodėl konservatoriams naudinga, kad Vilniuje nebūtų Nacionalinio stadiono“ Vilniaus mero pavaduotojas Evaldas Lementauskas paneigė išvakarėse žiniasklaidoje pasirodžiusius teiginius, kad Nacionalinio stadiono kaina išaugo iki 690 mln. litų, o sutartis dėl Stadiono statybų darbų su „Veikme“ pasirašyta slaptai.
                                        Geras spaudos konferencijos pavadinimas...
                                        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                        Comment


                                          Žiūrėk, ir liberaldemokratai geri pasidarys...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X