Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aha, man irgi nelabai buvo panašu, kad "VPT pralaimėjo bylą dėl procedūrinių pažeidimų".

    Comment


      Aš visada buvau nuomonės ,kad mums reikia stadiono. Bet vakar pažiūrėjus rungtynes supratau kad Lietuvai pilnai užtenka ir Kauno.

      Comment


        Parašė alchsh Rodyti pranešimą
        Aš visada buvau nuomonės ,kad mums reikia stadiono. Bet vakar pažiūrėjus rungtynes supratau kad Lietuvai pilnai užtenka ir Kauno.
        "Aš visada buvau nuomonės, kad mums reikia kašio arenų. Bet paskutinius 10 metų pažiūrėjus rezultatus supratau, kad Lietuvai reikia nugriaut Žalgirio ir ASG arenas, nes pilnai užtenka ir Panevėžio su Klaipėda."

        Comment


          Parašė ttttt Rodyti pranešimą

          "Aš visada buvau nuomonės, kad mums reikia kašio arenų. Bet paskutinius 10 metų pažiūrėjus rezultatus supratau, kad Lietuvai reikia nugriaut Žalgirio ir ASG arenas, nes pilnai užtenka ir Panevėžio su Klaipėda."
          Kam reikia, tas tegul ir statosi krepšinio arenas. Miestui prioritetas turėtų būti vieša infrastruktūra, o ne pramogos ar komercinių klubų poreikių tenkinimas.
          Paskutinis taisė Lettered; 2024.03.22, 09:23.
          Flickr

          Comment


            Taip ir jauciau, kad netrukus islys Ryga su savo stadionu. Ir pretenduos skaiciumi buti didziausi Baltijos salyse.

            https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...a-50-milijonu/

            Comment


              Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
              Taip ir jauciau, kad netrukus islys Ryga su savo stadionu. Ir pretenduos skaiciumi buti didziausi Baltijos salyse.

              https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...a-50-milijonu/
              Truputį klaidinga antraštė, lyg dabar turėtų didelį stadioną. Dabartinis jų stadionas kaip mūsų Liepkalnio, tai logiška, kad tokio dydžio miestui reikia truputį didesnio.
              Flickr

              Comment


                Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                Taip ir jauciau, kad netrukus islys Ryga su savo stadionu. Ir pretenduos skaiciumi buti didziausi Baltijos salyse.

                https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...a-50-milijonu/
                Ir? Koks skirtumas? Straipsnyje rašo, kad Latvija vienintelė šalis Europoje neturinti 4 kategorijos stadiono.

                Comment


                  Geda, spaudimas Lietuvai, pazoras.

                  O, jei rimtai, dideliem renginiam didziausio stadiono Baltijos salyse statusas gali tureti reiksmes, dar kai Ryga yra ir lengviau pasiekiama oru bei vandeniu.

                  Comment


                    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                    Geda, spaudimas Lietuvai, pazoras.

                    O, jei rimtai, dideliem renginiam didziausio stadiono Baltijos salyse statusas gali tureti reiksmes, dar kai Ryga yra ir lengviau pasiekiama oru bei vandeniu.
                    Na tai puiku, dėl kažkokio didelio renginio galimai gali tekti pavažiuoti iki Rygos su RB.

                    Comment


                      As noreciau, kad tokie renginiai Lietuvoje vyktu.

                      Comment


                        Parašė ifl Rodyti pranešimą

                        Na tai puiku, dėl kažkokio didelio renginio galimai gali tekti pavažiuoti iki Rygos su RB.
                        Cia jau tikrai neblogas dvasinins cuckoldizmas.

                        Comment


                          Ryga dar nieko nepastatė,kai pastatis tada ir bus galima kažką sakyti. O kolkas tai tik kalbos,kaip ir apie būsimą Vilniaus stadioną.

                          Comment


                            Parašė alchsh Rodyti pranešimą
                            Ryga dar nieko nepastatė,kai pastatis tada ir bus galima kažką sakyti. O kolkas tai tik kalbos,kaip ir apie būsimą Vilniaus stadioną.
                            Aciu uz reality check, bet mes cia ir susirinke pasneketi.

                            Comment


                              Vietoj tuščios diskusijos apie tariamus Rygos planus, geriau pasakykite kur dingo VPT?

                              Comment


                                Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                                Vietoj tuščios diskusijos apie tariamus Rygos planus, geriau pasakykite kur dingo VPT?
                                Ko čia dabar nervuotis? Juk sakė iki Velykų arba iš kart po jų praneš. Tai ir laukiam 2025 balandžio 20, arba 2026 balandžio 5, arba 2027...

                                Comment


                                  Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                                  Taip ir jauciau, kad netrukus islys Ryga su savo stadionu. Ir pretenduos skaiciumi buti didziausi Baltijos salyse.

                                  https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...a-50-milijonu/
                                  Toks grynai Made in Vilnius stiliuko straipsnelis. T.y. bandymo "spardyti į vienus vartus".
                                  Antraštė taip užtikrintai trimituoja, kad kainuos 50 mln. (suprask pigiau nei Vilniaus projektas), nors jokių projektų net neturi, nežino kokio dydžio bus. Sprendžiant iš paskutinių laikų praktikos bent jau pas mus (Oro uostas, LB būstinė, tas pats stadionas), tai čia tie 50 mln. yra fantazija.

                                  Comment


                                    Parašė sleader Rodyti pranešimą

                                    Toks grynai Made in Vilnius stiliuko straipsnelis. T.y. bandymo "spardyti į vienus vartus".
                                    Antraštė taip užtikrintai trimituoja, kad kainuos 50 mln. (suprask pigiau nei Vilniaus projektas), nors jokių projektų net neturi, nežino kokio dydžio bus. Sprendžiant iš paskutinių laikų praktikos bent jau pas mus (Oro uostas, LB būstinė, tas pats stadionas), tai čia tie 50 mln. yra fantazija.
                                    Jeigu neaplipdys neaiškiais projektais, tai gal ir pasistatys už tiek.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      „Išvada tarnybos planuojama rytoj, pirmoje dienos pusėje. Šiandien (...) jokios tarnybos pozicijos tikrai neturėsime“, – trečiadienį Seimo Audito komitete teigė Darius Vedrickas.

                                      VPT atstovė Evelina Butkutė-Lazdauskienė BNS patvirtino, kad spaudos konferencija rengiama ketvirtadienį 10 val.

                                      Pasak D. Vedricko, VPT dar derina galutines išvados formuluotes.
                                      Žodžiu išvada bus neigiama, nes kitaip neprireiktų derint formuluočių ir rengti spaudos konferencijų. Po išvados prasidės teismai porai metų, tada vėl prireiks naujos indeksacijos, tada naujo vertinimo ir šitas cirkas taip ir kartosis ratu

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                        Žodžiu išvada bus neigiama, nes kitaip neprireiktų derint formuluočių ir rengti spaudos konferencijų. Po išvados prasidės teismai porai metų, tada vėl prireiks naujos indeksacijos, tada naujo vertinimo ir šitas cirkas taip ir kartosis ratu
                                        Jei bus neigiama, tai bus pipiec šitam projektui ir dar 20 metų be stadiono
                                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                                        Comment


                                          Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                          Žodžiu išvada bus neigiama, nes kitaip neprireiktų derint formuluočių ir rengti spaudos konferencijų. Po išvados prasidės teismai porai metų, tada vėl prireiks naujos indeksacijos, tada naujo vertinimo ir šitas cirkas taip ir kartosis ratu
                                          Nesikartotų, jei stadionas būtų statomas skaidriai ir atskirai. Tiksliau jau senai jį turėtume, jei ne visokie Šimašiai ir Benkunskai su Stepukoniais. Būtų paskelbę arch konkursą, turėtume dar geresnį projektą ir tas pats Avulis būtų galėjęs pastatyti, jei jau tokios ambicijos.
                                          Paskutinis taisė Lettered; 2024.04.10, 13:55.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X