Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniuje girdėsime sprogimus
    https://www.lrt.lt/naujienos/verslas...sime-sprogimus
    Click image for larger version

Name:	stadio.jpg
Views:	3385
Size:	146,8 kB
ID:	1987520
    o realiai vien tik pats stadionas argi nebuvo žadėtas 2024 m? gal 2024 m Žalgiris jau galėtų žaisti Ozo stadione?
    Attached Files
    Aš neliūdnas - aš blaivus

    Comment


      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
      Vilniuje girdėsime sprogimus
      o realiai vien tik pats stadionas argi nebuvo žadėtas 2024 m? gal 2024 m Žalgiris jau galėtų žaisti Ozo stadione?
      V. Benkunsko teigimu, darbai vykdomi pagal planą, o visas rizikas dėl išaugusių kainų prisiima koncesininkas.

      „Nei dėl energijos, nei dėl išaugusių statybų kainų stadiono kaina nėra ir negali būti pakeista. Sutartyje yra numatytos tam tikros indeksacijos, bet sutartyje negali būti jokių didelių pabrangimų, nes tai ir yra koncesijos sutarties esmė. Visas rizikas prisiėmė ir valdo koncesininkas. (...) Kainų augimas niekaip nedarys įtakos kainai, kiek mes sumokėsime už objektą“, – sakė jis.

      V. Benkunskas pažymėjo, kad dar praėjusių metų rudenį daug kas kritikavo, jog koncesijos sutarties kaina yra per didelė, tačiau dabar kaina nebeatrodo didelė: „Šiandien bandant pasirašyti sutartį tokių kainų valstybei ir savivaldybei nepavyktų gauti.“

      Stadionas turėtų iškilti 2025 m.

      LRT.lt primena, kad daugiafunkcio komplekso su nacionaliniu stadionu statybos pabaiga planuojama 2025 m. balandį.

      Comment


        tai čia visas kompleksas 2025 m., o patį stadioną, kaip atskirą objektą, man rodos girdėjau žadant 2024 m.
        Aš neliūdnas - aš blaivus

        Comment


          Pagal projekto terminus anksčiau buvo numatyta, kad visi buvusių konstrukcijų griovimo ir sklypo paruošimo darbai bus baigti iki rugsėjo. Techninis projektas bus parengtas iki 2023 m. sausio. Iki tol taip pat planuojama gauti statybą leidžiantį dokumentą, o faktiniai statybos darbai numatyti nuo 2023 m. sausio iki 2025 m. balandžio mėnesio. Komplekso veiklos pradžia planuojama jau 2025 m. birželį.

          Comment


            Parašė geriantis Rodyti pranešimą
            tai čia visas kompleksas 2025 m., o patį stadioną, kaip atskirą objektą, man rodos girdėjau žadant 2024 m.
            Aš girdėjau žadant ir 2023, ir 2022, ir 2020, ir 2018, ir 2015, ir 2012... Prisimenu dar kokiais 2007 Žalgirio akademijos treneris mums sakė "nū va, vaikinai, jau po metų-kitų treniruosimės "kaip žmonės" naujam stadione"

            Asmeniškai aš jau nebetikiu jokiais pažadais. Patikėsiu tik kai pamatysiu 95% baigtumą, kitais atvejais Lietuvoje neverta kažkuo tikėt.

            Comment


              Parašė ttttt Rodyti pranešimą
              Aš girdėjau žadant ir 2023, ir 2022, ir 2020, ir 2018, ir 2015, ir 2012... Prisimenu dar kokiais 2007 Žalgirio akademijos treneris mums sakė "nū va, vaikinai, jau po metų-kitų treniruosimės "kaip žmonės" naujam stadione"
              Kažkam turbūt jau ir 86-ais taip sakydavo.

              Comment


                Po dar vieno sprogdinimo teko stabdyti Nacionalinio stadiono griovimo darbus: į vilniečių namus skriejo akmenys

                Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/bustas/nekilno...menys-24553721

                Comment


                  Nu tai spėjo jie ten įgyvendinti griovimo darbus pagal sutartį laiku? Jeigu taip ir toliau, tai nespės iki sausio paruošti sklypo statyboms, o dar ir ne garantija, kad sausiui paruoš techninį projektą.

                  Comment


                    Ką tik pravažiavau pro ten, šeštadienį dirba 2-3 technikos vienetai. Nuo aukščiausios vietos nelabai įmanoma pamatyti progreso , nes aplink daug smėlio privežta.

                    Comment


                      Pagal foto gal kam aiškiau, koks progresas tarp Rugpjūčio 12 d. ir Spalio 15 d?

                      Rugpjūčio 12d.



                      Spalio 15d.

                      Comment


                        Progresas yra, bet neturiu atskaitos taško spręsti ar čia daug ar mažai:


                        Click image for larger version

Name:	stadionas.gif
Views:	1581
Size:	1,08 MB
ID:	2001092

                        Comment


                          Na, turbūt reikia turėti omenyje, kad paskutiniai darbai - tų požeminių pamatų ardymas - pareikalavo net sprogdinimo darbų. Tai turbūt kaip ir ok viskas. Aš manau jie puikiai žino kiek dar jiems liko laiko iki statybų leidimo gavimo ir kiek turi laiko iki statybų užbaigimo termino.

                          Comment


                            Sprogdinimo darbai po, švelniai tariant, nesėkmingų bandymų nebebus vykdomi, darbai nuo planų atsilieka jau kone pusmečiu.

                            Comment


                              Nepamirškim, kad ~2007 metus ir vyko tuometinių sovietinių stadiono griaučių griovimo darbai. Gal kas pamenate kaip anuomet sekėsi griovimas?

                              Comment


                                Tada negriovė, kaip tik toliau lipdė.

                                Comment


                                  Man atvirai koks dabar suprojektuotas stadijonas visai nepatinka plius jo suma nenormali. Tai net nezinau ar ir noreciau,kad ji pastatytu.

                                  Comment


                                    Viskas būtų gerai, jeigu 20k vietų būtų

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Tada negriovė, kaip tik toliau lipdė.
                                      Tuomet nugriovė didžiąją dalį buvusių antžeminių konstrukcijų. Šioje temoje nuėjus ~240 puslapių atgal (tarp 40-50 puslapių vyko tuometinių darbų pradžia, yra nuotraukų), porą nuotraukų iš ten:

                                      Click image for larger version

Name:	1a.JPG
Views:	899
Size:	138,2 kB
ID:	2001437 Click image for larger version

Name:	2a.JPG
Views:	897
Size:	148,3 kB
ID:	2001438

                                      Comment


                                        Cirkininkai. Tai buvo jau blogi šitie griaučiai, ar nebuvo galima toliau statyt, juk darbo jau daug įdėta, dar daugiau pinigų, dabar viską išgriovė, dar prieš sprogdinimą vwcemeras eilinį kartą nusikalbėjo kaip čia viskas sklandžiai ir saugiai vyks. Nu po pustrečių metų turi stovėt, matysim pradžiai ar sausį statybos bent startuos...

                                        Comment


                                          Labai gerai kad stadionas nebus statomas toliau naudojant tuos griaučius. Dabar turėsim modernų nauja, suprojektuota Populous kurie tikrai išmano ką daro. Jau 2007 buvo padaryta didžiulė klaida kad stadionas buvo statomas pagal sovietmečiu suprojektuota projekta, niekas nei 2007 nei dabartiniais laikais nestato stadionų taip su tokiu prastu išplanavimu koks buvo tam projekte.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X