Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lvivo 38 - „Cube“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Mano balsas keliauja THE HILL. Manau, kad jis per mažai dėmesio susilaukia diskusijose dėl vizualizacijų trūkumo.
    Tvirčiausiai sukaltas projektas. Mano galva, įdomiausias ir sėkmingiausias tūris, modernistinis fasadas dedantis akcentą ant kokybės, o ne žaismingumo, persikošiančio gatvės lygio idėja.

    Aiškiai ne lietuviai projektuotojai, nenustebčiau jei vėl būtų Rogers Stirck Harbour + Partners.

    The Ridge ir Vilnius Steps per masyvūs tūriai, tūrių ir fasadų dalinimai atrodo formaliai.

    Double ir Signum iš kart atrodo pasenę. Žaidimas su 'karūnomis' atrodo naiviai. Kaip tai atrodo realybėje galima pamatyti Talino SEB būstinės pastate.

    The Cube irgi neblogas. Tik ištrupėjusių pikselių idėja, nors dabar ir labai ant bangos, bet aukštybiniuose pastatuose kiek skystokai atrodo ir nemanau, kad atlaikys laiko išbandymą.
    Attached Files

    Comment


      #62
      Parašė RHCP@ Rodyti pranešimą
      Mano balsas keliauja THE HILL. Manau, kad jis per mažai dėmesio susilaukia diskusijose dėl vizualizacijų trūkumo.
      Tvirčiausiai sukaltas projektas. Mano galva, įdomiausias ir sėkmingiausias tūris, modernistinis fasadas dedantis akcentą ant kokybės, o ne žaismingumo, persikošiančio gatvės lygio idėja.
      Na nežinau, nežinau... Asmeniškai man ir tūris yra visiškas fail'as ir fasadas eilinis vientisas nuobodus stiklas (pagal jus tuo jis ir yra modernistinis, nes iš stiklo? nes šiaip jokio modernizmo aš ten nematau, tokius fasadus statė ir 1960, ir 1980, ir 2000).

      Kaip tik bandžiau išrinkt prasčiausią variantą (nes na žinom kaip veikia konkursai...), tai kaip tik The Hill ir išrinkau, nes stipriai nusileidžia visiems likusiems projektams.

      Comment


        #63
        Žvelgiant į gatvės lygį the HIll atrodo įspūdingai, primena Londono City ar Honkongą. Visas fasadas irgi turėtų būti taip kaip pavaizduota apačioj, labai patinka tiek spalviškumas, tiek perdangos įtraukimas į vidų suteikiantis įdomaus kontrasto. Kokybė kokios VIlniuje dar nesišvietė, neabejotinas favoritas.

        Comment


          #64
          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Žvelgiant į gatvės lygį the HIll atrodo įspūdingai, primena Londono City ar Honkongą. Visas fasadas irgi turėtų būti taip kaip pavaizduota apačioj, labai patinka tiek spalviškumas, tiek perdangos įtraukimas į vidų suteikiantis įdomaus kontrasto. Kokybė kokios VIlniuje dar nesišvietė, neabejotinas favoritas.
          Man jis visai gal ir patiktu, bet man jis labai primena SEB kur prie Forum Cinema tik aukstesne jo versija.
          Click image for larger version

Name:	3-1.jpg
Views:	2564
Size:	99,3 kB
ID:	2000632

          Comment


            #65
            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
            Pas jus daugiau sovietinių daugiabučių fobija (nežinau prie ko čia soviet. kulturkės pvz.), kuri niekaip nekoreliuoja su šiuolaikiniu brutalizmu, ypač kalbant apie aukštus pastatus, jis yra daug elegantiškesnis, lengvesnis ir švaresnis.
            Na amerikoniškas brutalizmas ir sovietinis brutalizmas visgi nėra ta pati architektūra.

            Comment


              #66
              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

              Na amerikoniškas brutalizmas ir sovietinis brutalizmas visgi nėra ta pati architektūra.
              Yra panašumų su anglo-saksišku:
              Click image for larger version

Name:	DSC_0519-Rūta-Kraujutytė-1020x500.jpg
Views:	2280
Size:	79,7 kB
ID:	2000738 Click image for larger version

Name:	article_full@1x.jpg
Views:	2252
Size:	57,7 kB
ID:	2000739
              Click image for larger version

Name:	Seimo-rumai_n.tukaj-1-1020x500-1.jpg
Views:	2287
Size:	88,0 kB
ID:	2000740 Click image for larger version

Name:	2017_Boston_City_Hall_2.jpg
Views:	2284
Size:	964,5 kB
ID:	2000741

              Comment


                #67
                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                Yra panašumų su anglo-saksišku:
                Aišku kad yra panašumu, juk abu yra brutalizmo atšakos.

                Comment


                  #68
                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                  Aišku kad yra panašumu, juk abu yra brutalizmo atšakos.
                  Na, mūsu brutalizmas daug mažiau panašus į romanišką, afrikietišką ar azijietišką brutalizmą, nei į anglo-saksišką/germanišką brutalizmą.
                  Click image for larger version

Name:	casa-del-portuale.jpg
Views:	1686
Size:	107,8 kB
ID:	2001467 Click image for larger version

Name:	03-geisel-library-cpt70y-mredit.jpg
Views:	1684
Size:	167,7 kB
ID:	2001468

                  Comment


                    #69
                    Šiandien turi būti paskelbti konkurso nugalėtojai

                    Comment


                      #70
                      Kad ir kurį išrinktų - man tiks. Aukštingumas visų geras, kalvą užpildys deramai, fasadai irgi geri. Retas atvejis, kai rezultatų galima laukti ramiai.

                      Kai prieš porą metų pamačiau, kad toje vietoje esantį seną baisų pastatą konservuoja (užmūryjo langus), jau buvau persigandęs, kad čia ilgam.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        #71
                        Man tiktu visi isskyrus paskutini… panasus i Inreal projekta, be to atrodo gan nuobodokai :/ siaip meblogas, bet tikrai butu du kone vienodi salia. Tiesa zinant, kad VMS bijo drasesniu projektu, tai visai tiketinas laimetojas…

                        Comment


                          #72
                          Lauksim rezultatu

                          Comment


                            #73
                            Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                            Man tiktu visi isskyrus paskutini… panasus i Inreal projekta, be to atrodo gan nuobodokai :/ siaip meblogas, bet tikrai butu du kone vienodi salia. Tiesa zinant, kad VMS bijo drasesniu projektu, tai visai tiketinas laimetojas…
                            Ne savivaldybė, o dažniausiai užsakovai, kurie taupo drąsių idėjų sąskaita.
                            Paskutinis taisė Perfect; 2022.10.27, 07:42.

                            Comment


                              #74
                              Parašė Perfect Rodyti pranešimą

                              Ne savivaldybė, o sažniausiai užsakovai, kurie taupo drąsių idėjų sąskaita.
                              Savivaldybe - k18b atveju del aukscio rekalavimu tapo mazas ir bukas. Aukscio reikalavimai ir aplamai kalvoje neleidzia statyti aukstesniu pastatu.

                              Taip pat tos pacios savivaldybes atstovai dalyvauja arch konkursu komisijose ir tu konkursu reglamentavima nustato pats VMS - niekas netrukdo duoti didesni svori komisijose uz miesto planavima atsakingiems zmonems. Taip kad jei uzsakovas nori statyti maza pastata is sudo ir pagaliu, VMS turi uztikrinti, kad to nebutu ir siaip jau visas priemones tam turi. Del kompetenciju trukumo ar tingejimo - tiesiog praziuri pro pirstus ir tiek.

                              Comment


                                #75
                                Suprojektuoji pastatą aukštesnį nei leidžiama statyti toje vietoje. Kaltini savivaldybę, kad neleidžia statyti tokio aukščio. Much logic.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                  Suprojektuoji pastatą aukštesnį nei leidžiama statyti toje vietoje. Kaltini savivaldybę, kad neleidžia statyti tokio aukščio. Much logic.
                                  Toje vietoje aplamai leidziama buvo statyt iki 35 metru.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                                    Lauksim rezultatu
                                    Tai kad dar vakar turėjo būti:

                                    Spalio 26 dieną organizuojamas komisijos posėdis, kuriame tikimasi išrinkti nugalėtoją.

                                    Comment


                                      #78
                                      Išrinks ≠ paskelbs.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Išrinks ≠ paskelbs.
                                        Jo, bet šito nelabai suprantu. Viešas, atviras visuomenei konkursas su aiškiai paskelbta nugalėtojo išrinkimo data - kokia galėtų būti prasmė išrinkus laimėtoją jo neskelbti?

                                        Comment


                                          #80
                                          Taigi paskelbs tą nugalėtoją. Gal nori parašyt pranešimą spaudai, paprašyt geresnių vizualizacijų, galiausiai informuot pačius nugalėtojus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X