Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujasis Skansenas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomizmas
    replied
    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
    Gal ir gerai, kad stambiam projektui buvo sukurta nauja tema
    Čia jau buvo iškilęs klausimas, ar reikia šiam projektui atskiros temos - tai faktas, kad reikia. Va jau 8 puslapiai, ir dar toli gražu ne pabaiga. Skęstų pranešimai kitose temose. Čia juk ištisas rajoniukas vystomas, net 2 gatvės nusimato naujos. Pavieniai pastatai turi savo temas, tai ką jau kalbėti apie tokį projektą.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
    Gal ir gerai, kad stambiam projektui buvo sukurta nauja tema - matėsi viskas nuo pirmų vizualizacijų iki pirmų statinių realizavimo:
    - Pirmos vizualizacijos - medžio apdailos detalės, vijoklinis fasadų apželdinimas, klinkeris. žali stogai.
    - Vėlesnės vizualizacijos prieš pat statybų leidimo išdavimą - jau be medžio apdailos ir vijoklinio fasadų apželdinimo/žalių stogų, bet vis dar dominuoja klinkeris, apdailos ploštės su ornamentu.
    - Realūs pastatai - tiesiog baltas nudažytas betonas, bus gerai ir taip. Ar man vaidenasi, ar vietoje paskutinėse vizualizacijose žadėto tamsaus klinkerio - realiuose pastatuose tiesiog tamsiai nudažytas putplastis?
    Ne, priekiniame fasade juodas klinkeris. Kas įdomu, kad beveik visa Linkmenų gatvė gausis tamsaus klinkerio fasadais.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė Globalus Rodyti pranešimą
    Click image for larger version  Name:	P01215-162855.jpg Views:	690 Size:	2,41 MB ID:	1847345
    Nu konkrečiai šiuo rakursu, man net geriau atrodo, nei būtų dryžuotas betonas, kaip vizulkėse. Bet gal ir nebūtinai, šiaip mažas skirtumas.

    Komentuoti:


  • Saliamonas
    replied
    Gal ir gerai, kad stambiam projektui buvo sukurta nauja tema - matėsi viskas nuo pirmų vizualizacijų iki pirmų statinių realizavimo:
    - Pirmos vizualizacijos - medžio apdailos detalės, vijoklinis fasadų apželdinimas, klinkeris. žali stogai.
    - Vėlesnės vizualizacijos prieš pat statybų leidimo išdavimą - jau be medžio apdailos ir vijoklinio fasadų apželdinimo/žalių stogų, bet vis dar dominuoja klinkeris, apdailos ploštės su ornamentu.
    - Realūs pastatai - tiesiog baltas nudažytas betonas, bus gerai ir taip. Ar man vaidenasi, ar vietoje paskutinėse vizualizacijose žadėto tamsaus klinkerio - realiuose pastatuose tiesiog tamsiai nudažytas putplastis?

    Komentuoti:


  • mr_miegas
    replied
    Kelia krana kitiem pastatam jau:
    Click image for larger version  Name:	IMG_20201219_130319.jpg Views:	4 Size:	2.43 MB ID:	1848103
    Paskutinis taisė mr_miegas; 2020.12.19, 16:11.

    Komentuoti:


  • Xeonas
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Vizualizacijose kurias šiuo metu turi savo puslapyje atrodo taip, gal dar kažką darys?:




    Šiaip projektas tikrai neblogas, ypač palyginus su visokiais cloudais, k17...
    Na manau, kad nieko turėtų nebedaryti. Nes vizualizacijose irgi blokai pavaizduoti, tik su ornamentu (paviršiaus matricom). tai, kaip ir normalu, kad šitą elemento sprendimą papigino.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Vizualizacijose kurias šiuo metu turi savo puslapyje atrodo taip, gal dar kažką darys?:




    Šiaip projektas tikrai neblogas, ypač palyginus su visokiais cloudais, k17...

    Komentuoti:


  • MarkWood
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Idėja gera, bet išpildymas toks, kad atrodo kaip neužbaigta apdaila.
    Aha, galėtų dar kartą nutepti plokštes. Dabar atrodo dėmėmis išmėtytos.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Tai, kad panašiai ir atrodo. Palikim tą betoną rimtai architektūrai, o ne kažkomiam eiliniam penkiaaukščiui su 40 kv. inkilais. Plyta tokiu atveju tikrai nepagadins reikalo. Aišku ne silikatinė kokia nors

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Xeonas Rodyti pranešimą

    Na Naujajame Skansene ir bandyta betoną derinta su plyta (t.y. klinkeriu). Šitos trisluoksnės plokštės, tikrai nepigios. Paskutinės nuotraukos - naktį fotografuotos. Tas betonas, man atrodo į kitus namus žiūrės, kurie bus sekančiu etapu. Aš manau baigus kvartalą, namai turėtų žiūrėtis tikrai pakankamai gerai. Beto betono paviršius gali tikrai geriau atrodyti po 10-20 metų negu tinkuoti paviršiai.
    Tai aš su tavim sutinku. Jau rašiau, kad man šitas projektas neblogai atrodo, palyginus su dauguma naujos statybos daugiabučių, Vilniuj.
    VNS durnai palygino skanseną su kažkokiu estišku tarybiniu daugiabučiu, tai tokiom hiperbolėm galima ir zaha hadid pastatus pritempt prie kruščiovkių.

    Beje, tas pavyzdys iš raudonų plytų tikrai gerai atrodo ir kažko panašaus norėtusi matyti Vilniuj.

    Komentuoti:


  • Xeonas
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Taip, geriau, sutinku.
    Na Naujajame Skansene ir bandyta betoną derinta su plyta (t.y. klinkeriu). Šitos trisluoksnės plokštės, tikrai nepigios. Paskutinės nuotraukos - naktį fotografuotos. Tas betonas, man atrodo į kitus namus žiūrės, kurie bus sekančiu etapu. Aš manau baigus kvartalą, namai turėtų žiūrėtis tikrai pakankamai gerai. Beto betono paviršius gali tikrai geriau atrodyti po 10-20 metų negu tinkuoti paviršiai.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Labai gerai, kad papostinai. Geras pvz. kiek plyta daugiabutyje yra geriau nei betonas.
    Taip, geriau, sutinku.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Labai gerai, kad papostinai. Geras pvz. kiek plyta daugiabutyje yra geriau nei betonas.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą

    Langai mažesni? Jo ir aš patebėjau
    Žiūrėk, ir šitie kaip du vandens lašai :O
    Attached Files

    Komentuoti:


  • newyork90
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Atrodo gerai, tik nelabai kas perka
    Jis atrodo gerai jeigu butu kokiuose Zirmunuose.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Wow, labai panašu.!!! :O
    Langai mažesni? Jo ir aš patebėjau

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Wow, labai panašu.!!! :O

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Na anreka uz ta pacia kaina visai sekmingai k17 slykstuli pardavineja, tai manau ir Kausta galiausiai issiparduos...

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    https://www.google.lt/maps/@55.90265...2!8i6656?hl=lt

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Idėja gera, bet išpildymas toks, kad atrodo kaip neužbaigta apdaila.

    Komentuoti:

Working...
X