Parašė R.D.
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Verslo centras FLOW Lvivo g. 21A
Collapse
X
-
Taip, tu teisus, stalininiai - tik to pastatų komplekso matomi kampas ir bokštelis.Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąJeigu kalbam apie tolimiausią paskutinį namą iš kairės, tai ne stalininė statyba, o tarpukario lenkų. Karininkų butai.
Nors esmės tai nekeičia, ne barokinis senamiestis čia.
Komentuoti:
-
Jeigu kalbam apie tolimiausią paskutinį namą iš kairės, tai ne stalininė statyba, o tarpukario lenkų. Karininkų butai.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Iš šito konkretaus kampo to barokinio ansamblio nelabai matosi. Matosi stalinukas, Novotelio nesusipratimas ir 19-a tipinių pastatų keli, tai to kontrasto milžiniško nelabai yra. Tačiau taip, yra kampų, iš kurių tas barokinis ansamblis yra užgožtas. Kita vertus, nusprendus toje upės pusėje statyti NMC, kitaip baigtis jam nelabai ir galėjo.
Kaip tik norėjau būtent iš šito kampo nuotrauką dėtiParašė dr-rox Rodyti pranešimąNuo Vilniaus g. galo Flow atsiranda vaizdo centre:
Taip, jausmas toje gatvėje - labai pasikeitęs.
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Labiau už Novotel'į barokinio ansamblio nedarko niekas.Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
Čia KPD neužkliuvo, kad visas barokinis ansamblis sudarkomas? Stiklinė tarša, iškritimas iš konteksto ir t.t.?
- 2 patinka
Komentuoti:
-
KPD pagrinde tik stalinistini pavelda saugo, ir dar kazkiek velyvesnio sovietmecio. Tai- ne.Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
Čia KPD neužkliuvo, kad visas barokinis ansamblis sudarkomas? Stiklinė tarša, iškritimas iš konteksto ir t.t.?
Komentuoti:
-
Čia KPD neužkliuvo, kad visas barokinis ansamblis sudarkomas? Stiklinė tarša, iškritimas iš konteksto ir t.t.?Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
Komentuoti:
-
Tikrai. Akimirkai užsimiršau, kad Vilnius.Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąViena iš nedaugelio vietų, kur gali pagaut bigcityfeeling’ą
- 6 patinka
Komentuoti:
-
Viena iš nedaugelio vietų, kur gali pagaut bigcityfeeling’ą
- 8 patinka
Komentuoti:
-
Pataisiau truputį, kad arčiau realybės būtų. Pažymėjau pataisymą.Parašė RokasLT Rodyti pranešimąLabiau 30 Hudson Yards
- 15 patinka
Komentuoti:
-
Komentuoti:
-
Flow kaip WTC, o Artery kaip Freedom tower.Parašė RokasLT Rodyti pranešimąO mes turėsime savo WTC
Komentuoti:
-
Wilnews Treid CientrasParašė RokasLT Rodyti pranešimąO mes turėsime savo WTC
- 4 patinka
Komentuoti:
-
O mes turėsime savo WTCParašė Silber418 Rodyti pranešimąVielkam tų da sieviantyz. Oui. C'est magnifique.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Dabar 19 aukštą stato, dar vieno aukšto trūksta.Parašė newyork90 Rodyti pranešimąCia kaip suprantu jau paskutini auksta stato ar dar turi buti ?
Komentuoti:
-

Komentuoti: