Skolu suma tiesiogiai koreliuoja su balos gyliu.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Artery - Konstitucijos 18B
Collapse
X
-
Kokių skolų? Vystytojo rangovams? Ar tai reiškia, kad Lords’ai apžiojo per didelį bankucheno gabalą?Parašė Milwaukee Rodyti pranešimąSkolu suma tiesiogiai koreliuoja su balos gyliu.
Comment
-
Pagal kokius požymius?Parašė Aukselis Rodyti pranešimąKas aiškiai matoma, jog statybvietė užkonservuojama.
Comment
-
Projektas labai brangus, plius dar įsipareigojo sutvarkyti nemažą erdvę aplink ir pastatyti baltojo tilto pratęsimą, plotas nesakyčiau kad labai didelis, ofisų nuomai viso labo 10 000m2. O viešbučių perspektyvos neaiškios. Sunkiai skaičiukai turėtų sueiti būtent šiame Lords LB projekte, tai kad kiti jų projektai juda dar nereiškia kad ir šis taip sėkmingai judės. Finansavimas irgi skirtingas, būtent šiam projektui papildomai gavo paskolą iš Swedbank, neabejoju kad Swedbank peržiūri ir įvertina rizikas. Dar galimas variantas kad šiame etape bando spausti rangovus, persiderėti ar net ieškoti kitų, plius dar ir tie ieškojimai fasadininkų Lenkijoje, matomai bando išspausti kuo geresnes kainas kad viskas sueitų, tikėkimės kad ne kokybės sąskaita.
Comment
-
Žiūrint ką vadint judesiu, per visą savaitę aš 2 kartus mačiau kokius 3-5 statybininkus, tuo metu jie sėdėjo ir nieko neveikė, matyt buvo perktrauka, ir kartą mačiau sunkvežimį duobės apačioje.Parašė newyork90 Rodyti pranešimąTai ka per visa savaite jokio judesio nebuvo ?
Comment
-
Investicinis fondas „Lords LB Special Fund I Subfund B“ iš SEB banko užsitikrino beveik 22 mln. eurų finansavimą naujo A+ klasės „Lvovo“ verslo centro Šnipiškėse projektui.
Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/sta...a-22-mln-euru/ .
Manau jie visas jegas sumete i sita
Comment
-
Investicijos į Lvovo 37 - 40 mln.Parašė GoGreen Rodyti pranešimąInvesticinis fondas „Lords LB Special Fund I Subfund B“ iš SEB banko užsitikrino beveik 22 mln. eurų finansavimą naujo A+ klasės „Lvovo“ verslo centro Šnipiškėse projektui.
Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/sta...a-22-mln-euru/ .
Manau jie visas jegas sumete i sita
Į k18b planavo insvestuot 50 mln. Aišku tie 50 mln. Nuo pat pradžių fake atrodė.
Comment
-
Lordsai kaip fondas, gal nėra labai užsisvertavę ir finansuoja daugiausia iš equičio. Spėčiau, kad viešbučiams iš esmės neveikiant, o biurų paklausai (spėčiau) tam kartui irgi sumažėjus tiesiog kreipia finansavimą užbaigti Lvovo gatvės projektui, o su kitais leis sau pasėdėti ir palaukti geresnių laikų.Parašė John Rodyti pranešimąŠiaip panašu, kad projektas turi problemų su finansavimu. Klausimas, kiek temps gumą iki oficialaus pranešimo? Ar apskritai lauks oficialaus bankroto?
Gaila, kad savo puslapyje jie viską labai užslėpę ir pažiūrėti neduoda.
Paskutinis taisė index; 2020.09.25, 21:41.Post in English - fight censorship!
Comment
-
O gal labai ūkiška ir technologiška - kietinamas pamatų betonas nemokamu lietaus(ar gal ten šaltinis koks) vandeniuParašė RokasLT Rodyti pranešimąPostmodernu. Neišlietų polių armatūros - tai civolizacija, ežeras - ją užliejęs godumas, smėlis ir žvyras - nugyventa planeta, o sienos - trumparegiškumas.
Comment
Comment