Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Modernaus meno muziejus Mo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Nu tikrai kad ne kalnų parku garsėja Vilnius. Vilniaus pagrindinis išskirtinumas yra senamiestis, kuris didžia dalimi išvengė sovietinio užželdinimo, nors ir liko dešimtys vietų, kuriose medžiams teikiama pirmenybė prieš svarbiausią istorinį paveldą. Aš tikrai negaliu suprasti, kada miškas kažkam teikia 'wow' efektą. Ir netgi negaliu suprasti kuom kalnų parkas gali teikti tą efektą. Kalnų parko 'wow efektas' yra trijų kryžių apžvalgos aikštelė, nuo kurios žmonės žiūri ne į mišką, o į senamiestį. Netgi įvedus į google vaizdus 'kalnų parkas' pamatysime kad žmonėms ne miškas labiausiai įdomus Buvo girdėti planų, kad jį žadą kažkiek pritaikyti rekreacijai, tai tikėkimės tie planai bus įgyvendinti, nes tuščias miškas pačiame miesto centre yra per didelė prabanga. Pagrindinis rodiklis turėtų būti kiek tas miškas pritraukia lankytojų, o kiek man yra tekę po ten vaikščioti - tai žmonių ten panašiai tiek, kiek grybautojų dzūkijos miškuose.
    Onos bažnyčia puikiai matoma iš kelių pusių, jei kokį šoną dengia subrendę medžiai visai nėra blogai. O Google paieškos pateikiami rezultatai gana atrenkami pagal žmogaus pamėgius ir praeities paieškas, todėl man daugiausiai rodomas bendras kalno vaizdas, tada renginių aikštelė, trys kryžiai ir tik gale eina senamiesčio panorama. Beje, visai nesenai buvau ant kalno ir vakare galima matyti tiek nemažai turistų tiek ir vietinių. Vart aptvarkyti kalną tikrai reikia (prašyčiau nekertant rimtų medžių), lipant laiptais nuo Vilnelės kranto ir būnant neapdairiam galima nesunkiai susižesti, daugybė pakopų kliba, o kelių išvis nėra.
    Na vienas apaugęs Onos bažnyčios šonas negadina vaizdo, tai ir MMC nuo kelių medžių negali nukentėti. Manau jie net kiek pagerina vaizdą, vizualizacijose matoma, jog nesvarbu kokį jie medį ikiša visvien gražu.

    Comment


      Parašė googleLT Rodyti pranešimą
      O Google paieškos pateikiami rezultatai gana atrenkami pagal žmogaus pamėgius ir praeities paieškas, todėl man daugiausiai rodomas bendras kalno vaizdas, tada renginių aikštelė, trys kryžiai ir tik gale eina senamiesčio panorama.


      Čia per incognito, kur nėra atrenkama niekas, ir rodomas bendras vaizdas paieškoje. Be to, tą patį rodo ir prisijungus su mano paskyra. Google atrenka tik paieškos rezultatus, o vaizdus rodo visus tuos pat.

      Comment


        Parašė googleLT Rodyti pranešimą

        Onos bažnyčia puikiai matoma iš kelių pusių, jei kokį šoną dengia subrendę medžiai visai nėra blogai. O Google paieškos pateikiami rezultatai gana atrenkami pagal žmogaus pamėgius ir praeities paieškas, todėl man daugiausiai rodomas bendras kalno vaizdas, tada renginių aikštelė, trys kryžiai ir tik gale eina senamiesčio panorama. Beje, visai nesenai buvau ant kalno ir vakare galima matyti tiek nemažai turistų tiek ir vietinių. Vart aptvarkyti kalną tikrai reikia (prašyčiau nekertant rimtų medžių), lipant laiptais nuo Vilnelės kranto ir būnant neapdairiam galima nesunkiai susižesti, daugybė pakopų kliba, o kelių išvis nėra.
        Na vienas apaugęs Onos bažnyčios šonas negadina vaizdo, tai ir MMC nuo kelių medžių negali nukentėti. Manau jie net kiek pagerina vaizdą, vizualizacijose matoma, jog nesvarbu kokį jie medį ikiša visvien gražu.
        Ar tikrai bet kokius medžius sudėjus būtų gražu?

        Priminsiu status quo: (Nuotrauka daryta forumo nario Zorro)


        Man asmeniškai pirmieji du medžiai jokios asociacijos su grožiu neteikia. Ypač vidurinysis, kuris labiau primena apšvietimo stulpą.

        Vizualizacijose yra gražu, nes pateikti vienodi, prižiūrėti ir gražiai nuaugę medžiai. Jeigu tokie ir bus pasodinti, tai bravo.

        Comment


          Parašė Robertas Rodyti pranešimą
          Man asmeniškai pirmieji du medžiai jokios asociacijos su grožiu neteikia. Ypač vidurinysis, kuris labiau primena apšvietimo stulpą.
          Vizualizacijose yra gražu, nes pateikti vienodi, prižiūrėti ir gražiai nuaugę medžiai. Jeigu tokie ir bus pasodinti, tai bravo.
          Ajajai, panašu kiek per daug juos idealizavau. Kokią traumą tas vidurinis patyrė ? Visada maniau, jog trys dešiniausi yra palikti (jie geriausiai atrodė). https://goo.gl/maps/VV97owfQeFF2

          Comment


            Parašė Robertas Rodyti pranešimą

            Ar tikrai bet kokius medžius sudėjus būtų gražu?

            Priminsiu status quo: (Nuotrauka daryta forumo nario Zorro)


            Man asmeniškai pirmieji du medžiai jokios asociacijos su grožiu neteikia. Ypač vidurinysis, kuris labiau primena apšvietimo stulpą.

            Vizualizacijose yra gražu, nes pateikti vienodi, prižiūrėti ir gražiai nuaugę medžiai. Jeigu tokie ir bus pasodinti, tai bravo.
            Tą aš ir sakau, kad pagal dabartinį vaizdą ką matau, tie nususeliai liks... Jei pakeistų į naujus, butu puiku, nors man geriau medžiai žiūrėtųsi kitoje gatvės pusėje, kur yra vientisas betonas.

            Šiaip visus medžius pjovė pernai metais prieš statybas. Buvo palikti tik šitie trys ir tikrai gana gražus ir įdomus medis Vingrių g.
            Paskutinis taisė ArtisLT; 2018.05.07, 22:15.

            Comment


              Parašė googleLT Rodyti pranešimą
              Ajajai, panašu kiek per daug juos idealizavau. Kokią traumą tas vidurinis patyrė ? Visada maniau, jog trys dešiniausi yra palikti (jie geriausiai atrodė). https://goo.gl/maps/VV97owfQeFF2
              Jaučiu, kad abu dešinieji "nugenėti" pas mus įprastu barbarišku "nupjaunam visas šakas" būdu dėl ko iš esmės visi medžiai miestuose atrodo tragiškai.

              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Apžiūrėjau ir aš, na, nuoširdžiai pasakysiu, tas baltas tinkuotas fasadas atrodo labai prastai ir pigiai.



                Apatinė dalis su laiptais tamsi ir neatrodo, jog ten bus jauku jei nebus pastovaus apšvietimo.





                Tikėjausi kažko daugiau iš šio muziejaus. Nebent dar per anksti sakyt kažką, kol pilnai nebaigtas ir aplinka nesutvarkyta.

                Comment


                  Nuotraukose atrodo kaip pilkas betonas. Ar čia tik taip atrodo, o realybėje yra tikrai baltas?

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    Nuotraukose atrodo kaip pilkas betonas. Ar čia tik taip atrodo, o realybėje yra tikrai baltas?
                    Realybėje tokia pati spalva kaip ir šiose nuotraukose, ant mano monitoriaus, baltas tikrai nėra. Bet spalva atitinka tą kuri buvo vizulkėse

                    Comment


                      Vizulkėse atrodė geriau. Jaučiu, kad tuoj bus kaip su tuo dangoraižiu Lenkijoje - "Libeskindas kaltas, kad projekte atrodė geriau, nei pastatytas". Gal dar K18 heiteriai šitą pasigaus...
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Gal palaukite pabaigos. Susirinks savo įrankius, apsišluos, apšvies ir bus galima teisti.

                        Comment


                          Spalva čia neišgelbės. Tos didelės plokštumos – svetimkūnis kaip kokia "Salomeikė" senamiestyje

                          Comment


                            Kadangi einu kas dieną pro šitą statomą Mo, tai visokių minčių ateina į galvą. Jau dabar matosi kontūrai ir galima lengvai įsivazduoti, kaip atrodys. Žinoma, palaukime galutinio rezultato, tačiau vizualiai atrodo tikras svetimkūnis. Neįsivazduoju prie ko jis ten aplinkuje derinasi, nauda tik tokia, kad išlaikyta užstatymo linija ir nebus tuščias plotas.
                            Toks klausimas - ar tie laiptai bus laisvai prieinami? Aš, žinoma, už tokias atviras vietas, bet juk Trakų st. nuolat trinasi valkatos/kandžiulninkai, narkomanai, kurie ten kvepės ant tų laiptų, kai kurie tikrai priguls, jeigu bus atvira. Ir žinant mūsų mentalitetą, tai tos baltos sienos bus tagais apipaišytos. Kad mane neapkaltintų kai kurie forumiečiai a priori pesimizmu, tai pasakysiu, kad dar tikiu šituo projektu.

                            Comment


                              Man asmeniskai svetimkunis buvo sudroztas ir nusiktas Lietuvos kino teatras, kuriame bomzai valkiodavosi nakvodavo ir visiems architekuros "genijams" viskas labai tiko, patiko ir dar turbut butu ji tureje iki tol, kol dantimis i graba nepradetu grauztis. Gal ir bus koks grafitis ar praeis koks bomzas, bet nereikia pult i ta tipine lietuviska panika, kad galbut, kazkas nepasiseks. Vingriu saltiniu vietoje irgi buvo "pamoikes" lygio, taciau viska islaize, sutvarke aplinka ir gavosi amazing puiki zona. Taip bus ir cia, galite tuom net neabejoti.
                              Na, bent jau mano akimis.

                              Comment


                                Dar tikiuosi, kad aplinkuje patvarkys, nes Vingrių g. dabar kažkas baisaus dėl mašinų srauto. Visi kampanai apstatyti, praeiti neįmanoma. Bet tikėkimes, kad bus ok.

                                Comment


                                  Bus kameros, tai tagų nebus.

                                  Comment


                                    Vieną pusę atidengė ir jau pilasi vertinimai...

                                    Comment


                                      Hah. Senamiestyje bet kokia abstraktesnių formų moderni architektūra atrodys svetimkūniškai, gi tas jau buvo matoma vizualizacijose. Kita vertus, tas kaip tik ir yra įdomiau, o ir labiau dera modernaus meno centrui.

                                      Jeigu kalbame apie svetimkūniškumą, manau niekas nepralenks Kunsthaus'o Graz mieste Austrijoj:

                                      Click image for larger version

Name:	graz.jpg
Views:	64
Size:	225,1 kB
ID:	1640409
                                      Nepamirškim ir to paties Georges Pompidou centro Paryžiuj. Apskritai, kaip modernaus meno centras, MO muziejus savo architektūra palyginus dar gana nuosaikus, o šioks toks pretenzingumas aplinkai nėra kažkas neįprasto kitų meno muziejų kontekste.

                                      Comment


                                        Parašė Mr. Vilnius Rodyti pranešimą
                                        Hah. Senamiestyje bet kokia abstraktesnių formų moderni architektūra atrodys svetimkūniškai, gi tas jau buvo matoma vizualizacijose. Kita vertus, tas kaip tik ir yra įdomiau, o ir labiau dera modernaus meno centrui.

                                        Jeigu kalbame apie svetimkūniškumą, manau niekas nepralenks Kunsthaus'o Graz mieste Austrijoj:

                                        Nepamirškim ir to paties Georges Pompidou centro Paryžiuj. Apskritai, kaip modernaus meno centras, MO muziejus savo architektūra palyginus dar gana nuosaikus, o šioks toks pretenzingumas aplinkai nėra kažkas neįprasto kitų meno muziejų kontekste.
                                        Kai pastatydavo su aplinka nederantį pastatą sovietmečiu, mėgdavo sakyti - KONTRASTO PRINCIPAS.

                                        Comment


                                          Parašė Mr. Vilnius Rodyti pranešimą
                                          Nepamirškim ir to paties Georges Pompidou centro Paryžiuj. Apskritai, kaip modernaus meno centras, MO muziejus savo architektūra palyginus dar gana nuosaikus, o šioks toks pretenzingumas aplinkai nėra kažkas neįprasto kitų meno muziejų kontekste.
                                          Būtent, kaip MO muziejus, Liebskindo darbas gali netgi pasirodyt blankokas, nors jei būtų sužaista su apšvietimu, kaip NYC New Museum of Contemporary Art, būtų labai geras efektas. Bet vėlgi NYC New Museum of Contemporary Art turi savyje NY istorijos, kontraversiškumo, lengvo avangardo, bet tuo pačiu ir solidumo.

                                          Nors man jis iki šiol atrodo, kaip randeris, kad ir kokią nuotrauką žiūrėčiau ar paties darytą ar iš google:

                                          Paskutinis taisė Ciurlionis; 2018.05.10, 23:57.
                                          Aviate, navigate, communicate

                                          Comment

                                          Working...
                                          X