Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jei bandai parodyti sklendžiantį pastatą, tai daryk konsolę, nors marriote, tai nelabai gavosi.
    O šiaip tai veidrodžius galėjo sudėti, jei netinka nei juoda,nei balta(pilkšva), kuri beje kažkaip labai pigiai atrodo

    Comment


      Viskas šitame projekte atrodo pigiai. Spėju ir visas tas likęs užstatytas plotas nebus šedevras, o didelis didelis nusivylimas.

      Comment


        Absoliučiai nesukuria jokio "sklendimo" įspūdžio. Jis atsirastų, jeigu ta pakelta dalis būtų didesnė, tuščia erdvė eitų žymiai giliau ir kolonos būtų mažiau pastebimos, kaip čia gerai pasakyta - veidrodinės.

        O gal čia buvo visai kitokia idėja, ne "sklendimas"? Bet tada aš jos nepagaunu. Net jeigu ir "iškramtymas"... Kolonos neturėtų taip matytis.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Ką manote apie planą vieną iš įvažiavimų į naują Vilniaus Kongresų centrą aka Sporto rūmus padaryti iš gatvelės vedančios link Centro rezidencijos? Toje gatvelėje atrodo bus ir įvažiavimas į vieną iš naujų verslo centrų. Vykstant didesnei konferencijai turėtų viskas gerokai užsikimšti.. Svarsčiau apie buto pirkimą ten, bet dabar jau nebesu tikras.

          Realiai šita nauja gatvelė eis tiesiai po langais Centro rezidencijos pirmam namui.

          Click image for larger version

Name:	vcc.png
Views:	92
Size:	329,2 kB
ID:	1696933

          Click image for larger version

Name:	centrorezidencija.png
Views:	85
Size:	371,7 kB
ID:	1696934

          Čia pilnas dokumentas: https://www.turtas.lt/wp-content/upl...edas-Nr.-7.pdf

          Comment


            Pro ten arba nuo Upės g. Kaip suprantu, tai bus kiaurai pravažiavimas įmanomas. Bet aikštelė, aišku, labai arti namų. Tai nebent dėl to. Pačio eismo didelio tikėtis turbūt neverta su 40 vietų parkingu. Problema didesnė turbūt būtų sunkiasvoris transportas, kuris veš įrangą. Na ir užstatymas automobiliais. Bet Centro rezidencija lyg ir neturi parkingų ant žemės, tai ta problema nelabai aktuali tampa. Klausimas kaip bus sukontroliuotas netvarkingas auto statymas visoje teritorijoje.

            Comment


              Šiaip dabar tame pdf'e pastebėjau mano nuomone nelabai gerą sprendimą. Sporto Rūmai išsiskiria savo stogo forma, o rekonstrukcijos projekte ant stogo numatoma stipriai išsikišusi juodos spalvos ventkamera. Ar čia man vienam ji atrodo baisiai ne vietoje? Įdomu išgirst jūsų nuomonės.

              Comment


                Dar labai įdomu kaip jie tą automobilių aikštelę ir logistikos kiemą įrengs ant "specialių Halacha reikalavimus atitinkančių plieno plokščių" be jokių kasimo darbų. Skamba kaip techniškai nelabai įmanomas dalykas..


                Attached Files
                Paskutinis taisė Infernal; 2019.01.27, 21:28.

                Comment


                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                  Šiaip dabar tame pdf'e pastebėjau mano nuomone nelabai gerą sprendimą. Sporto Rūmai išsiskiria savo stogo forma, o rekonstrukcijos projekte ant stogo numatoma stipriai išsikišusi juodos spalvos ventkamera. Ar čia man vienam ji atrodo baisiai ne vietoje? Įdomu išgirst jūsų nuomonės.
                  Na, ta dėžė tikrai nesižiūri, tačiau, matyt, nėra jos kur kitur padėt. Iš kitos pusės- nereiktų labai jau už gryną pinigą imt šių PP stadijos sprendinių. Klausimų jos kelia nemažai.TP stadijoje, manau, vaizdas keisis. Abejoju ar nebus prašauta su stiklo fasadų sprendiniais. Priestatai stikliniais stogais be nuolydžių aplamai neturi logikos mūsų klimato sąlygomis. Žodžiu- gražu, bet...

                  Comment


                    Pagaliau ir sitas projektas pajudejo. Labai dziugina kad unikalus Sporto rumu pastatas gaus antra gyvybe.

                    Comment


                      O, kada konkreciai turetu prasideti Sporto rumu rekonstrukcija?.

                      Comment


                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                        Šiaip dabar tame pdf'e pastebėjau mano nuomone nelabai gerą sprendimą. Sporto Rūmai išsiskiria savo stogo forma, o rekonstrukcijos projekte ant stogo numatoma stipriai išsikišusi juodos spalvos ventkamera. Ar čia man vienam ji atrodo baisiai ne vietoje? Įdomu išgirst jūsų nuomonės.
                        Netinka, absoliučiai netinka. Gadina visą pastato idėją (laivas - banga, na arba E. Preslio šukuosena ). Labai tikiuosi, kad atsisakys.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Na ta ventkamera, gal nesugadins rūmų vaizdo kaip laivo,jei bus kaip nors "užmaskuota". Toje vietoj stogas ir pastato dalis jau ir dabar kiek išsiskiria nuo likusios dalies. man labiau kliūna tie "prilipdymai" iš pastato galų, ir užgožia nemažą dalį vaizdo ir neaišku kaip derės su sporto rūmų pastatu . Ar kaip vientisas kompelksas ar sporto rūmai ir lipdiniai. Tą ballkoną/terasą galėjo kaip nors užmaskuot, ar padaryt kokį palaipsnį žemėjimą upės link ar panašų nuolydi kaip swedbanko pastato, o ir ploto papildomo atsirastų patalpoms apačioje.Bet matyt aš jau per daug čia noriu.

                          Comment


                            Primena senovinę fregatą:
                            Click image for larger version

Name:	frigate.jpg
Views:	95
Size:	203,3 kB
ID:	1698377Click image for larger version

Name:	vcc.PNG
Views:	94
Size:	177,9 kB
ID:	1698378

                            Comment


                              Parašė tongas Rodyti pranešimą
                              Primena senovinę fregatą:
                              Click image for larger version  Name:	vcc.PNG Views:	1 Size:	177,9 kB ID:	1698378
                              arba CCCP milicijos "šliapa":

                              Comment


                                Kiekvienas mato pagal savo supratimą Man tai jis irgi visada nuo vaikystės asocijavosi su kažkuo tarpiniu tarp laivo ir bangos - tarsi laivas, pats virstantis į bangą.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  Kiekvienas mato pagal savo supratimą Man tai jis irgi visada nuo vaikystės asocijavosi su kažkuo tarpiniu tarp laivo ir bangos - tarsi laivas, pats virstantis į bangą.
                                  Įdomu kokia buvo oficiali pastato architekto mintis

                                  Comment


                                    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                    Įdomu kokia buvo oficiali pastato architekto mintis
                                    Banga. Sporto rūmai 1912 m.

                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Buvo labai jaukios viešosios erdvės ir gražūs medinukai O tvartų koks autentiškumas!
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Buvo labai jaukios viešosios erdvės ir gražūs medinukai O tvartų koks autentiškumas!
                                        Ir narkomanams nebuvo, kur rinktis.
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment


                                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                                          Ir narkomanams nebuvo, kur rinktis.
                                          Vajetau, kaip galėjau pamiršti horizonto taršą... Jos irgi nebuvo! Kaip nuostabu. Įtariu, kad šviesos tarša irgi nebuvo labai didelė.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X